Korunma yöntemi

Burda mesajinizi sadece konu sahibi okumuyor yalnız. Prezervatif guvenilmez ama geri cekilme guvenilir gibi bir mesaj veriyorsunuz. Yazdığınızdan cikan anlam o. Ona istinaden yaziyoruz biz de.
Prezervatif güvenilmez anlamını nerden çıkardınız ki onu bile kötülediler dedim ama 1 sene onunla korunduk daha sonra geri çekilme şeklinde devam ettik dedim herkesin aklı yok mu okuyan kendi kafasında tartsın biçsin sonucunu hangisini kullanacaksa kullansın banane yani ben tecrübemi aktardım sadece napsaydım prezervatif kullandığımız halde hap mı kullandım deseydim burda resmi bir bilgi vermiyorum resmi bilgi arayan resmi siteye baksın o zaman sohbet ediyoruz bende yaşadığımı söyledim oldu mu

Prezervatif güvenilmez anlamını nerden çıkardınız ki onu bile kötülediler dedim ama 1 sene onunla korunduk daha sonra geri çekilme şeklinde devam ettik dedim herkesin aklı yok mu okuyan kendi kafasında tartsın biçsin sonucunu hangisini kullanacaksa kullansın banane yani ben tecrübemi aktardım sadece napsaydım prezervatif kullandığımız halde hap mı kullandım deseydim burda resmi bir bilgi vermiyorum resmi bilgi arayan resmi siteye baksın o zaman sohbet ediyoruz bende yaşadığımı söyledim oldu mu

Biz de fikrimizi soyledik oldu mu?

Biz derslerimizde gördük, şu anda da kadınlara önerdiğimiz bir yöntem. Genelde yumurtlama döneminde kaçınmalarını söylüyoruz sadece çünkü o dönem çok hassas bir dönem.

bi abla tanıyorum ben, bana korunmak için bi şey kullanma, ilişkiden sonra koş tuvalete ıkın, sonra banyoya gir vajinanın içini bir güzel yıka dedi. O son kısımda benim beyin yandı :))
Bir ebe olarak cevaplayayım bu bir işe yaramaz yaramışsa sperm ya cansız yada işlevsiz olduğundandır vajinayı yıkamak vajinal duş yani hem ıslak olduğu için iç bölgede mantar oluşmasını enfeksiyonlara yol açar ve olan spermleri ileri itmenize yarar yani işinizi zorlaştırırsınız

Hangi prezervatifi kullanırsınız marka olarak

Hangi prezervatifi kullanırsınız marka olarak
Ok kullandık. ilk zamanlar ekstra koruma olanını sonra klasik olanı kullandık sonrada bazen prezervatif bazen geri çekilme şeklinde devam etti . Prezervatif kullandığımız zamanlardada kontrol ettik her defasında her hangi bir yırtık patlama olmuş mu diye daha öyle bir durum olmadı çok şükür

X