Korunma yöntemi

Biz ilk 1 sene prezervatifle korunduk gözümü korkuttular yok onunla bile hamile kalırsın diye (çünkü üniversite okuyorum 2 sene kalmamam lazım) yaklaşık 6 aydır geri çekilme şeklinde yapıyoruz ama bir sorun olmadı bende korktum bazen tabi ama sonunda yine adet oldum. Bunda önemli olan bence zamanında çekilmesi ve tuvalete gitmeden üst üste iki defa yapmaması. Çünkü biri yazdı buradan ben geri çekilme ile hamile kaldım ilkinde dışarı bosaldı ama tekrar ikinciyi yapınca ucunda sperm kalmış onunla hamile oldum diye. Yada erkek biraz geç çekilirse o anın zevkine kapılıp o zamanda riskli ama eşimle biz bu durumu yaşamadık hapsız iğnesiz tam 1 buçuk yıldır hamilelikten korundum.

Prezervatif ile hamile kalmaktan korkup geri cekilme yontemi uygulamak :olamaz:

Hapı düzenli kullandınız mı? Korunarak hamile kalanlara çok şaşırıyorum gerçekten, bence bir yerlerde hata yapıyorsunuz, hap %99 koruma sağlayan bir yöntem,
Ya bazı günler unuttunuz içmeyi ,ya da saatlerini çok düzensiz kullandınız
oyle deme rahmetli anam igne hap ilac prazerfatifle 3 cocugu pes pese yapmis:)

Prezervatif ile yıllarca korundum, korunmayı bırakınca da 3-4 ay içinde hamile kaldım. Doğru zamanda takılırsa bence güvenli bir yöntem.
Prezervatif ile hamile kalanların çoğu ya son anda takıyorlar ya da kötü marka kullanıyorlar
Oda kadın için zor oluyor

Ben de çok şaşırdım..peki.niçin hap.içerken bir de prezervatif kullanıyordunuz? Bir ara yeni.evlendiğim zamanlar hap kullanıyordum ama kimyasal sonuçta vücuduma girmesin zararlı diye bıraktım yıllardır prezervatif kullanıyoruz ama hiç memnun değilim Yam hisse vermiyor kesinlikle hoşuma gitmiyor..spiral taktırmak istiyorum eşim de ona güvenemem ben diye izin vermiyor
Güvenilir aslında

Geri çekme ile aranızda hamile kalan var mi Kızlar, ben ovilasyon dönemimi her zaman takip ediyorum bazen doğurganlığın yüksek olduğu günlerde de geri çekme ile denk gelebiliyor, biraz dikkat ediyorum o günlerde istemiyorum ama koskoca 1 hafta.
Biz 2 senedir geri cekilmeyle korunduk

Prezervatifle hamile kalinir denmesi ile birlikte onu da kullanmayip isini sansa birakmak nasil bir dusunce ben anlamadim.
bi abla tanıyorum ben, bana korunmak için bi şey kullanma, ilişkiden sonra koş tuvalete ıkın, sonra banyoya gir vajinanın içini bir güzel yıka dedi. O son kısımda benim beyin yandı :))

Prezervatifle hamile kalinir denmesi ile birlikte onu da kullanmayip isini sansa birakmak nasil bir dusunce ben anlamadim.
Onu kullanmadıgımızı nerden çıkardınız 1 sene o şekilde korundugumuzu belirttim zaten ama gözümü korkutmuşlardı o zaman prezervatif kullandığımız halde her ay acaba hamile oldum mu diye düşünüyordum ama korkmaya gerek yokmuş dikkat edildiğinde diye anlattım siz nasıl biliyorsanız öyle yapın biz böyle yapıyoruz memnunuz siz dilerseniz hap kullanın iyi günler

Onu kullanmadıgımızı nerden çıkardınız 1 sene o şekilde korundugumuzu belirttim zaten ama gözümü korkutmuşlardı o zaman prezervatif kullandığımız halde her ay acaba hamile oldum mu diye düşünüyordum ama korkmaya gerek yokmuş dikkat edildiğinde diye anlattım siz nasıl biliyorsanız öyle yapın biz böyle yapıyoruz memnunuz siz dilerseniz hap kullanın iyi günler

Ay kullaniyorum zaten. Isimi niye sansa birakayim.
Ben onu kullanmayip otekini kullandiniz demedim zaten. Prezervatiften korkuyorsaniz geri cekilmeden daha cok korkmalisiniz. Cunku zevk suyunda da sperm bulunur. Yani malesef bu bir yontem degil isini sansa birakmaktir.

Ay kullaniyorum zaten. Isimi niye sansa birakayim.
Ben onu kullanmayip otekini kullandiniz demedim zaten. Prezervatiften korkuyorsaniz geri cekilmeden daha cok korkmalisiniz. Cunku zevk suyunda da sperm bulunur. Yani malesef bu bir yontem degil isini sansa birakmaktir.
Merak etmeyin 1 buçuk senedir birşey olmadı zaten bundan sonra olsada çok büyük bir sıkıntı olmaz benim için ve ben zaten hormon ilacı kullanıyorum doktorum ilaç kullanmamı söyledi herkes kendi kafasına uyanı yapsın napayım ben yasadıgımı dile getirdim sadece bu kadar büyütülecek ne var onu anlamadım

Merak etmeyin 1 buçuk senedir birşey olmadı zaten bundan sonra olsada çok büyük bir sıkıntı olmaz benim için ve ben zaten hormon ilacı kullanıyorum doktorum ilaç kullanmamı söyledi herkes kendi kafasına uyanı yapsın napayım ben yasadıgımı dile getirdim sadece bu kadar büyütülecek ne var onu anlamadım

Büyütecek şu var. Siz cevreniz tarafından yanlış yonlendirilmissiniz. Burada yaptiginiz yorum da baskalarini yanlis yonlendiriyor.

Büyütecek şu var. Siz cevreniz tarafından yanlış yonlendirilmissiniz. Burada yaptiginiz yorum da baskalarini yanlis yonlendiriyor.
Hamile kalan varmı yazmıs bende kullanan bir kişi olarak kalmadıgımı söyledim yanlış olan bu mu yani sizce nasıl korunmalıyım diye sormuşta ben bu şekilde yap mı demişim zaten kendisi bunu kullanıyor

Hamile kalan varmı yazmıs bende kullanan bir kişi olarak kalmadıgımı söyledim yanlış olan bu mu yani sizce nasıl korunmalıyım diye sormuşta ben bu şekilde yap mı demişim zaten kendisi bunu kullanıyor
Burda mesajinizi sadece konu sahibi okumuyor yalnız. Prezervatif guvenilmez ama geri cekilme guvenilir gibi bir mesaj veriyorsunuz. Yazdığınızdan cikan anlam o. Ona istinaden yaziyoruz biz de.

X