Aile Planlaması Korunma meselesi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Oh be. Hayır bir an dedim herhalde ben hissiz bir insanım. Bazen emin bile olamıyorum, o derece fark etmiyor benim için :KK70:
Bende genellıkle hıssetmıyorum ama bazı kondomlar var çok kötu mesela ünlü bir markanın renklı olan kondomları var berbaatt kesınlıkle denemeyın :KK70:
Biz hepsini denedıkde ordan bılıyorum :KK70:

Bende genellıkle hıssetmıyorum ama bazı kondomlar var çok kötu mesela ünlü bir markanın renklı olan kondomları var berbaatt kesınlıkle denemeyın :KK70:

Renkliler daha kalın oluyo, durex daha yakın hisset gayet iyi, yok ötesini ben de denemedim daha :KK45:

Ben standart durexten gidiyorum, ince kalın karıştırmıyorum hiç :KK70:
Adam düşünsün bana ne, bana hava hoş :KK70: :KK70:
Ki kondom şartım olduğu için gık çıkmıyor :KK70:

Hep kadından bekliyor korunmayı bu adamlar..
Madem tıp bu kadar ilerledi o zaman erkeklerin içebilecegi bi doğum kontrol hapı yapsınlar bakalım ne kadar süre içecek bu çok bilmişler..
Birazda onların hormon dengesi bozulsun."Ay şekerim bugün gelgitlerim var üstüme gelme ayol"derken görelim onları:-)
Erkeklerin gelgiti olmaz, git-gel'i olur anca:KK25:

Ben standart durexten gidiyorum, ince kalın karıştırmıyorum hiç :KK70:
Adam düşünsün bana ne, bana hava hoş :KK70: :KK70:
Ki kondom şartım olduğu için gık çıkmıyor :KK70:
AA bence deneyın çok zevklı oluyor ben hatta dıyorum hangısını ıstersın elimizdekileri sayıyorum :KK70:
Ama şu kötu oluyo hanı markette alıyosun kondomları çeşit çeşit kasıyerın bı bakısı var :KK70: Yıl olmuş 2016 hala böyle şeyler garip gelıyo ınsanlaraaa

AA bence deneyın çok zevklı oluyor ben hatta dıyorum hangısını ıstersın elimizdekileri sayıyorum :KK70:
Ama şu kötu oluyo hanı markette alıyosun kondomları çeşit çeşit kasıyerın bı bakısı var :KK70: Yıl olmuş 2016 hala böyle şeyler garip gelıyo ınsanlaraaa
Sizin hadi elinizde alyans, yanınızda beyiniz falan vardır alırken. Bende onlar da yok daha ilginç oluyor benim almam :KK70:

Evet nuvaring'de bi tane var.

diyelim pazartesi akşam 8 de taktın
3 hafta sonra pazartesi akşam 8 de çıkarıcaksın
sonra 1 hafta bişey takmıyorsun ve adet oluyorsun
4. pazartesi akşam 8 de yine takıyorsun.

hap için olan sakıncalar bunda da var.
sigara kullanıyorsanız ve ailenizde pıhtı (emboli) öyküsü varsa doktora danışın...

Sizin hadi elinizde alyans, yanınızda beyiniz falan vardır alırken. Bende onlar da yok daha ilginç oluyor benim almam :KK70:
Ne olursa olsun yanı kötü bişey değil ki bu bakışları sevmıyorum. Ped bile alsam değişik bakıyolar naapim bez mi koyayım :KK70:

Evet nuvaring'de bi tane var.

diyelim pazartesi akşam 8 de taktın
3 hafta sonra pazartesi akşam 8 de çıkarıcaksın
sonra 1 hafta bişey takmıyorsun ve adet oluyorsun
4. pazartesi akşam 8 de yine takıyorsun.

hap için olan sakıncalar bunda da var.
sigara kullanıyorsanız ve ailenizde pıhtı (emboli) öyküsü varsa doktora danışın...
ben nerelere gideeemmm :cry:

X