Korunarak hamile kalmak

İlişki sonrası kontrol ettiniz mi hiç sızma vs var mı diye?
Açıkçası kontrol etmedik daha önce 3yil sorunsuz korunduk diye bişey olmaz gözüyle baktık ama eşim dişiyle açıyordu paketi o şekilde delinmiş diye şüpheleniyoruz smdi doğdu bebeğim çift taraflı korunma düşünüyorum

Bu konuda hiçbir yöntem o an uygun değilse geri çekilme olduysa hemen gider ertesi gün hapı alırım. Onun haricinde prezervatif ile de hap ile de korunuyorsak genede bir kaza olmasın diye içime boşalmasına izin vermem doğurganlık takvimini takip ederim ama ben bekarım ondan psikopatlik derecesinde takintiliyim. Korunuyordum diyenler muhtemelen geri çekilmedir veya hap ile 1 ayını doldurmamıştır,ertesi gün hapının son dakika kullanmıştır vs..

Son düzenleme:
Bu konudaki aşırı tedbirli tek insan ben değilmişim

Korunurken hamile kalınmaz..
Onların korunduk hamile kaldım dedikleri yöntem, geri çekilme yöntemi oda zaten korunma yöntemi değildir..
Siz içinizi ferah tutun, en azından bu konuda bilinçlisiniz:)
15 sene geri çekilme yöntemiyle korunduk çoçuk olmadı. Korunmayı bırakınca oldu neden geri çekilme yontemi korunma değil anlamadım ?

Merhaba canım banada bir doktor bunu önermişti yaşlı biriydi başka bir kadın doğumcu sakın onu kullanma cok yan etkisi oldugu ortaya cıktı dedi bende bıraktım duydugun doğru bence. İstersen başka bir doktora daha git

Yırtık oldugunu hamile kalınca mı yoksa prezervatif çıkarınca mı anladınız.
Yani şu prezervatif yırtıkmış muhabbetine şaşırıyorum ne markaydı. prezervatiflerin %98 koruması var %2 lik kesime denk geldiyseniz cidden baya şans. Ciddi soruyorum merak ettim başımıza gelmemesi adına açıklar mısınız

Korunmayı bıraktığı ilk ilişkide hamile kalanlar var bir de.üreme sistemlerine madalya takmak istoyorum.

Merhaba kondom+dışa boşalmayi ne kadar süredir uyguluyorsunuz,sizce güvenilir mi ?

Spiralli ablamın gorumcesi
Hapla ben
Prezervatifle ablam gebe kaldı
Bu yerinde bir yorum olmuş işte
Sadece bir iki gün ya da bı haftacik hap saatlerine dikkat etmemeyle gebe kaldım misal

Çokta oynamadı saatler ama bişey diyemiyorum gayri

Kızlarr kendimce onemli olan birşey sormak istiyorum size. Ben şuan microgynon kullanıyorum korunmak için. Sormak istediğim hapı alıyorum 7 gün ara verdiğimde 5. Gün normal adet oluyorum. Bu şekilde olduğu sürece gebe olmadığıma kesin emin olabilir miyim? Hem kanama olup, hemde gebelik oluşur mu yani.? bu gidişle her adet bitimi test yapacağım tamamen paronayak oldum deli gibi geziyorum evin içinde. Bu konuda bilginiz varsa açıklarsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…