Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

Cuma günü de ben okuyayım o zaman geçen de cuma okudum bu cuma da okurum nasipse kişi bulamazsak üst üste günlerde okumaya devam ederim etiketlersin beni sadece gözden kaçırırsam diye olur mu?
Bende okurum inşallah banada yazabilirsin reyyancim

Cuma günü de ben okuyayım o zaman geçen de cuma okudum bu cuma da okurum nasipse kişi bulamazsak üst üste günlerde okumaya devam ederim etiketlersin beni sadece gözden kaçırırsam diye olur mu?

Bende okurum inşallah banada yazabilirsin reyyancim
Tamam inşaAllah listeye ekledim cuma ve cumartesi için . Bildirim yaparım tekrar.

Hayırlı sabahlar.4 ay içinde üçüncü aile büyüğümü kaybettim.Dünyanın faniliğini en yakınlarınızı kaybedince daha iyi anlıyorsunuz(anlıyor muyuz gerçekten,o da muamma...)
Peygamberlerin en çetin imtihanlardam geçtiği dünya da bizler kimiz ki imtihanlarımıza şikayet edelim.
Hz Yakup'un dediği gibi “Nefisleriniz sizi bir iş yapmağa sürükledi. Artık bana düşen, güzel bir sabırdır. Umulur ki, Allah onların hepsini bana getirir. Çünkü O, hakkıyla bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir”

Her zaman dediğim gibi Allah bugünlerimizi aratacak sıkıntılar,dertler vermesin.Bundan sonra ülkemizi,Müslüman alemini güzel haberlerle müjdelesin.Bizleri şükredenlerden eylesin.

Allah razı olsun canım benim eline sağlık

Allah hepsine Şafi ismiyle şifa versin.Bebeklere geçmiyor diye duymuştum,umarım öyle olsun.
Dualarımıza ailenizi de katarız.Lütfen sizde şifa bekleyenlere dua eder misiniz,ilk sayfada neler okunacağı yazıyor,aileniz içinde okumuş olursunuz.
Bu zor süreçte duaya sığınmak hem size iyi gelir hem onlara inşaallah.

Hayırlı akşamlar

Unutmadım burayı burdaki desteği.
Hepiniz sağolun.

Kendimi toparliyim devam edicem inş.
Burayı boş hastaları duasız bırakmayın.

Rabbim yar ve yardımcınız olsun,bu acıyı hergün tadan yüzlerce insanlardan sadece biriyiz. Allah bizi canlarımızla,mallarımızla imtihan ediyor biliyoruz,bizimde kaybettiklerimizinde sonu hayr akıbeti hayr olsun inşallah

Amin Allah razi olsun rabbim daha beterinden korususun reglim.bitsin insallah dualar başlarım bende bebegimizin test negatif cikti bugun ama 4 yada besgun daha kuvezde gozeltim altinda olacakmis

Amin Allah razi olsun rabbim daha beterinden korususun reglim.bitsin insallah dualar başlarım bende bebegimizin test negatif cikti bugun ama 4 yada besgun daha kuvezde gozeltim altinda olacakmis
Çok şükür,inşaallah diğer aile üyeleri de sağlığına kavuşur.

Amin amin amin.
Rabbim vefat edenlere rahmetini, geride kalanlara da sabır ve ferahlığını versin inşaAllah.
Rabbim isyan ettirmesin. Her halimizde kendine layık muttaki kullardan eylesin.

Amin amin amin.
Rabbim vefat edenlere rahmetini, geride kalanlara da sabır ve ferahlığını versin inşaAllah.
Rabbim isyan ettirmesin. Her halimizde kendine layık muttaki kullardan eylesin.
Amin inşaallah hanımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…