Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

7 aylık hamile bir tanıdık var kovit olmuş
Şimdi yoğun bakımda durumu pek iç açıcı değil tedaviye pek yanıt vermiyormuş Doğum yaptırmak zorunda kalabilirlermiş
Dua edebilir misin sizler de ben 1479 selamün kavlen çekmeye başladım
Elimden geldikçe bende dua ederim Rabbım yardımcısı olsun sıfa versın

Şimdi yoğun bakımda durumu pek iç açıcı değil tedaviye pek yanıt vermiyormuş Doğum yaptırmak zorunda kalabilirlermiş
Allah şifa versin canım ben de okurum selamun kavlen inşallah.

Allah anneyle evladına sağlıkla kavuşmayı nasip etsin,bende ya şafii çekeyim.
Nego Nego

Arkadaşlar Bonus Bonus un annesini kaybettik. Telefona bakıcak durumda olmadığı için ben yazmak istedim. Allah hepinizden razı olsun onu yalnız bırakmadınız destek oldunuz. Fazlasıyla üzgünüm. Allah mekanını cennet eylesin inşallah :KK43:
çok çok zor ve bir o kadar da üzücü bir annenin gidişi.... Rabbim mekanını cennet etsin, evlatlarına da sabır versin.
Çok üzüldüm Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah 😔😔 bende bugün amcamı kaybettim korenadan 😔😔
başınız saolsun. Allah rahmet eylesin. çok zor bir süreç.

çok çok zor ve bir o kadar da üzücü bir annenin gidişi.... Rabbim mekanını cennet etsin, evlatlarına da sabır versin.

başınız saolsun. Allah rahmet eylesin. çok zor bir süreç.
Allah razı olsun. Evet çok Zorlu süreç bütün akrabalarım kovid olmuş bugün öğrendim bide 😔 Rabbim yardımcımız olsun merhamet etsin 😔

Allah razı olsun. Evet çok Zorlu süreç bütün akrabalarım kovid olmuş bugün öğrendim bide 😔 Rabbim yardımcımız olsun merhamet etsin 😔
amin inşallah. benim de kuzenler geçirdi. birine solunum desteği verildi çıktı çok şükür. diğeri hala hastanede. ona da solunum desteği verildi. genel durumu iyi ama. başka bir kuzenimle eniştem de iyileşti çok şükür. 10 gün önce halamın ameliyatı sonrası eve covidle dönülmüş. halam covidten tekrar hastaneye yoğun bakıma kaldırıldı. organ iflası nedeniyle o da vefat etti. herşey o kadar sinir bozucu ki. cenazeyi bile anlamadık. Rabbim yardım etsin.

amin inşallah. benim de kuzenler geçirdi. birine solunum desteği verildi çıktı çok şükür. diğeri hala hastanede. ona da solunum desteği verildi. genel durumu iyi ama. başka bir kuzenimle eniştem de iyileşti çok şükür. 10 gün önce halamın ameliyatı sonrası eve covidle dönülmüş. halam covidten tekrar hastaneye yoğun bakıma kaldırıldı. organ iflası nedeniyle o da vefat etti. herşey o kadar sinir bozucu ki. cenazeyi bile anlamadık. Rabbim yardım etsin.
Canım seninde basın sagolsun 😔

X