Korona sonrası geçmeyen diz ve bacak ağrısı

Merhaba aynısını yaşadım hem de aylarca. Antibiyotik kullandınız mı? Ondan da kaynaklı olabiliyor. Doktorum bana d vitamini ve magnezyum takviyesi vermişti bunları kullandım endişe etmeyin benim aylarca gecmeyince çok korktum ama takviyeler sonrasında ve bacağı zorlamayinca geçti şükür. Kan değerlerinizi kontrol ettirin düşük vitamin değerleri için uygun takviye kullanın, bacağı çok zorlamayın, ağır spor yapiyorsaniz ara verin hafif yürüyüşler yapın kan akışı olsun.
Çok geçmiş olsun. Emzirdigim için ilaç kullanmadim Corona sürecinde. Kan değerlerime korona olmadan önce baktirmistim normaldi . Yine baktırmam gerekiyor sanırım. Çok teşekkür ederim yorumunuz için, saglicakla..

Çok geçmiş olsun. Emzirdigim için ilaç kullanmadim Corona sürecinde. Kan değerlerime korona olmadan önce baktirmistim normaldi . Yine baktırmam gerekiyor sanırım. Çok teşekkür ederim yorumunuz için, saglicakla..
Rica ederim, ne demek 🤗 takviyelerden ziyade zamanla azalarak geçti sanki benim ağrılarım. Belki magnezyum bir nebze yarar sağlamıştır onun bu tür ağrılar için çok iyi olduğu söyleniyor aklınızda bulunsun yinede.

Rica ederim, ne demek 🤗 takviyelerden ziyade zamanla azalarak geçti sanki benim ağrılarım. Belki magnezyum bir nebze yarar sağlamıştır onun bu tür ağrılar için çok iyi olduğu söyleniyor aklınızda bulunsun yinede.
Doğumdan sonra magnezyum kullanmamı soylemisti doktor ama devam etmedim aksattim maelsef ki

Corona olmadım ancak ilk doz biontech aşıyı olduktan sonra 3 ay çok şiddetli bacak ağrısı çektim. Gece uykudan uyanıyordum günlük işlerimi yapmakta zorlanıyordum. Yaşam kalitem ciddi çekilde düşmüştü. Röntgen mr çekildi bişey yok dediler. Doktor düşük dozlu antidepresan içerikli bir hap verdi 10 gün kullandıktan sonra rahatladım. Zaten o arada aşıdan sonra 3 ay geçmişti. D vitamini, B12 ve magnezyum değerinizi yüksel tutmanız iyileşmeyi hızlandırabilir.
Mutlaka doktora gidin ihmal etmeyin. İlerleyen zamanda başka kas ağrıları ve sorunları çıkabiliyor.
Merhaba, ağrılarınız nasıldı, kaval kemiklerini de ağrıyor muydu? Birtakım sıkıntılar yalıyorum bende, tahlillerden birşey çıkmadı. Kafam çok karışık.

X