korkuyorum :(

irras_

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
2.966
206
merhaba arkadaşlar regl düzensizdir ama 3 günü şaşmaz ..
geçen ay tam gününde gelmişti hatta gelmesi gereken günden erken ... çok az sürmüştü kahwerengi leke tarzı lekelenme vardı .. kasıklarımda ağrıyordu ve o ay işte olan oldu alnımda bişi çıktı şuan dökülüyor ve son olarakda şimdi göğsümde soyulma var yani ciltimde .
göğsümde çook belirginleşen damarlar var o koyu kısımlarından bile görebiliyorum ..
ve bu ayda gelmesi gereken adetim 7. gün geçti .. ani hareket yaptıgımda sol kasıgım çok acıyor birde çok zorladıgımda kendimi alt karın bölgem
dün dayanamayacak dereceye geldim birşey kaldırmıştım kasıgım bi başladı of
lütfen yardım edin kızlar önemli bi rahatsızlıgın göstergesi olabilir mi ?

alnında çıkan ve göğüslerindeki soyulmayı ilk defa duyuyorum canım.

kasık ağrıları ve adet gecikmesi gebelik belirtilerine girio ama test yaptın mı canım.

yok test yapmadım .. yüzümdeki değişimi şu yönden kafama takmadım belki kullandığım yüz temizleme losyonu dokunmuştur dedim ama göğsümdeki değişim psikolojik mi diyorum acaba belirtileri kendim mi yaratıyorum ? mesela şuanda hiç kasıklarımda bişi yok ama dün gerçekten fenaydı .. 2 gün öncesine kdr idrarımda kokuluydu şimdi nomal.
test için biraz daha beklicem en azından pazartesiye kadar .. belki o zamana kadar gelir umut yok :) yaratmayalım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…