korkuyorum karnım taş gibi :(

canım sevindim sorun çıkmamasına ama bak dediğim gibi kasılma işte
keşke banada zamanında senin gibi uyaran olsaydı bak ne güzel atlattın
kasılma olur ama sıklıkla olması ve süreli olması kötü
geçmiş olsun canım

yok kızlar dün gece gittim 14,45i felan beklemedim bu akşam 22:00dede çıktım çünkü müşade altında tuttular ,
evet o sertlikler kasılmaymış,ama doktor her hamilelikte kasılma olur önemli olan düzenli gelip gelmemesi açılma olup olmaması dedi,

yaklaşık 20saat baktılar kasılmalar düzenli değil hemen magnezyum kalsiyum d vitamin kompleksi verdiler bugun kasılma yoktu çok şükür ayrıca gazda sıkıştırmış 2si birlikte oluncada bu kadar rahatsız etmiş,

ilaç verdi ,ve istirahat çok şükür açılmamda yoktu

Ayy çok şükür bişey çıkmamış canım..:nazar:
Aman dikkat et kendine de,bebişine de..a.s.

Canım, bende 30 haftalık gebeyim... normal merak etme. benimde öyle. özellikle akşamları taş gibi oluyorç Karnın sabahları daha küçük ve yumuşak, akşamlar daha büyük ve sert olacak.... basket top gibi benimki... o kadar sert yani... ama doktorum normal dedi

canım sevindim sorun çıkmamasına ama bak dediğim gibi kasılma işte
keşke banada zamanında senin gibi uyaran olsaydı bak ne güzel atlattın
kasılma olur ama sıklıkla olması ve süreli olması kötü
geçmiş olsun canım

evet canım Allah sizden binlerce kez razı olsuna.s.,o kadar panik halinde ve kötüydümki resmen size sığındım ve beni yanlız bırakmadınız,
ilk hamilelik olunca insan hiçbişey bilmiyor çok cahil çok panik oluyor iyiki varsınız:enbuyukkk:

canım cok sevındım cok sukur bebegınde sende ıyısın ınsallah bırdaha tekrarlamaz

çok sağol canım benim,inşallah olmaz allah hiçbirimize böyle kötü sonuçlanan tecrübeler yaşatmasın,:Saruboceq:

Ayy çok şükür bişey çıkmamış canım..:nazar:
Aman dikkat et kendine de,bebişine de..a.s.

evet zaten akıllandım artık hiç kendimi yormak yok,bol su ve düzenli ilaç kullanımı bunları yaparsam bebeğime hiç bişey olmazmış,:emir_bebek:benim için herşeyden önemlisi o bunu hastanede çok daha iyi anladım,
insan %1lik bebeğini kaybetme korkusuyla yüzleşince herşeyi daha iyi farkediyor

Canım, bende 30 haftalık gebeyim... normal merak etme. benimde öyle. özellikle akşamları taş gibi oluyorç Karnın sabahları daha küçük ve yumuşak, akşamlar daha büyük ve sert olacak.... basket top gibi benimki... o kadar sert yani... ama doktorum normal dedi

evet canım dr dediğine göre düzenli aralıklarla gelen kasılmalar çok tehlikeliymiş ve 1saatte 3den fazla olursa ,Allahım hepimiz ve bebişlerimizi bize bağışlasın ,korusun,:Saruboceq: Bu acıyı tadanlarada Allahım bi daha göstermesin

X