korkuyorum karnım taş gibi :(

parçalamana gerek yok gidicem zaten dedimya eşimi bekliyorum 12de gelecek
ama o zamana kadar oturup sadece ağliyımmi sizinle konuşuyorum işte yardıma konuşmaya ihtiyacım var

tamam ozaman gıdıceksen sorun yok
ben gıtmıceksın sandım Şeniz
tamam canım aglama sakın sakin olmaya calıs ınsallah bısey yoktur:Saruboceq:

üsküdar hospital türke gidiyorum canım ama ordaki doktorumda yok zaten izinde
acaba orayamı gitsem zeynep kamile felanmı

evt ümraniyedeyim ama zeynepkamilde harab olursun cnm ya aslında ustalar ama sorma o hastaneyi bana bir de Erdem' i ( üsküdardaki hastneyi biliyorum ama hiç gitmedim cnm

canım bende gitmediğim dr ları tam tavsiye edemicem ama kendi hastanene git bence en azından dosyan ordadır raporlarını
şimdi özel hastane tavsiye etsem birde para yolmak için tuhaf şeyler yapar o yüzden yazamıyorum
zeynepkamil acile git dicem ama ordada çok hırpalıyorlar adamı ordan oraya ordan oraya bilmiyorum cnm ya düşün iyi karar ver bu gece git
yarın haberlerini alıcam

parçalamana gerek yok gidicem zaten dedimya eşimi bekliyorum 12de gelecek
ama o zamana kadar oturup sadece ağliyımmi sizinle konuşuyorum işte yardıma konuşmaya ihtiyacım var

Sedacim konu ile ilgim olmadigi icin yasamadigim icin- Allah yasatmasin- yorum yapmadim ama merak ettigimden 2 gundur yazdiklarini okuyorum ve
arkadaslara hak vermeden edemedim. Parcalama kendisi vs vs yazmissin. Insanlarin aci bir tecrubesi olmus sana yol gostermeye calisiyorlar. Sen pazar gunu ayni seyi soylemissin iste bu saatte taksi bulamam vs vs yarini bekleyeyim. ertesi gun gene ayni seyleri yazmissin kasildim vs vs. insanlar sana gene yol gostermeye calismis. Sen gene yok agda yapmam lazim, yok taksi bulmam lazim. canim ya yapmayiver agdani. oyle gorsun doktor seni. bebeginden, senden daha mi kiymetli?

sonra arkadaslara sitem etmissin ben burada agliyorum esimi bekliyorum diye.

sadece orada yazmissin esini bekledigini. insanlar medyum mu nereden bilsinler senin esini bekledigini?

Soylediklerime kizma. Umarim hersey yolundadir ve bebisin iyidir. Ama lutfen bir daha boyle veya baska turlu bir sey olursa taksiyi agdayi onemseme. cocugun daha onemli.

Son düzenleme:
kibele çok haklsıın hiç birşey bebekten daha önemli olamaz ben de ne durumlarda gittim anlatsam neyse

arkdaşım umarım gitmişindir nasıl oldun ?? gelişme var mı??

Sedacım bende çok merak ettim, inşallah kötü bişey yoktur.

Yağmurcn bende doktora tüylü gitmekten çok çekiniyorum, Allah muhafaza kanamam falan olsa hemen temizlenmeye uğraşırım herhalde, birde beni en çok endişelendiren, doğuma yakın zamanda göbekten dolayı aşağıyı görememek ve eşlerden yardım istemek, doğum sancısınında ne zaman geleceğini bilmediğimizden hergün traş olmak zorunda kalmak doğuma 1 hafta kala dfelan ağda yaptırmak zararlımı ki, jiletle hergün temizlenmek zorundayız çünki.

valla cnm kimsi zararlı diyor kimisi değil ama benim arkadaşım doğuma kadar ağdayla aldırmıştı kuaföre gidip :))
Valla ben birgün kanamayla uyandım hemde aşırı o şokla nasıl gittğimi bilmiyorum hemde nasıl dr dan utandım dedim kirliyim olsun bakmalıyız alttan falan mecbur
hastanede yattım kalkmam yasaktı 14 gün boyunca en sonunda dr dan izin aldım wc de alabilirmiyim diye izin verdi oda çekiniyorum diye bacaklarıda hastane odasında yengem temizlemişti tüy dökücü kremle zor günlerdi ya her yönüyle zor

hee canım karnın büyüdüğünde ayna koyacaksın karşına öyle alacaksın

Yahu ne zor şeyler bunlar. Ağda hayatımda o bölgeye hiç yaptırmadım, gidiceğim yerin temizliğine de güvenmiyorum benim yaşadığım yerde tek bir kuaför sir ağda yapıyor ve gazino kadınından, ev hanımına herkes oraya gidiyor ve korkuyorum mikrop kaparım diye.
Bazende diyorum ebeler, doktorlar neşer görüyorlar o anda o akla bile gelmez diye düşünüyorum.

:)) evt cnm her kuarföre gidilmez haklısın çok hijyenik olmalı
dedğin gibi onlar nelerini görüyor ama sende aynayla temizle bak göreceksin oz amn :))

yarın doktora gidicem içime sinmiyor randevu aldım14:45de

alttanmı muayene olucam rahim ağzı boyu için

daha önce hiç ölçtürmedim de

Dün gece bugün saat 14:45'e randevu aldığını söylemişti..Daha gitmemiştir sanırım doktora..şutarafagitti

Son düzenleme:
ben 17 haftalığım.aşırıysa sertlik rahim kasılması olabilir.istirahat et bence ozaman azalır yada kaybolur.ama bikaçgünden fazlaymış yarın başka bir doktora git bence en azından için rahatlar

yok kızlar dün gece gittim 14,45i felan beklemedim bu akşam 22:00dede çıktım çünkü müşade altında tuttular ,
evet o sertlikler kasılmaymış,ama doktor her hamilelikte kasılma olur önemli olan düzenli gelip gelmemesi açılma olup olmaması dedi,

yaklaşık 20saat baktılar kasılmalar düzenli değil hemen magnezyum kalsiyum d vitamin kompleksi verdiler bugun kasılma yoktu çok şükür ayrıca gazda sıkıştırmış 2si birlikte oluncada bu kadar rahatsız etmiş,

ilaç verdi ,ve istirahat çok şükür açılmamda yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…