Korkuyorum bebegim gidiyor sessizce ....

• Konu Sahibi bebekom
çok çok geçmiş olsun arkadaşım

simlacım seni sobeledim canım inş. okrsun sohbet odasına gel ne olur

• Konu Sahibi bebekom

merhaba canım, allah yardımcın olsun...
ptesi aynı sorunu ben yaşadım 3 gün sürdü annelik sevincim :,( gözyaşlarımı içime akıtıyorum..çünkü ben de üzülünce canım kocam daha çok üzlüyor...bana da kimyasal gebelik dedi..ben iyi takip ettiğim için adet günlerimi 1 gün geçince test yaptım pozitif çıktı ama olmadı tutunamadı bebişim gitti...ama şuna sevinyorum sağlıklı bir bebek değilmiş ve vücut atmış dışarı...herşeyin hayırlısı istemeli allahtan...sana üzülme demiyorum üzülmen en sağlıklı davranış...ama allah beterinden saklasın...kardeşim doğum yaptı herşey mükemmel üstüydü bebeği çıkartmak için gitti görüşmeye bize kuzumuzun cesedini verdiler elimize sözün özü beterin beteri de var bitanem metanetli ol...ve allahtan hayırlısını sağlıklısını ve uzun ömürlüsü dile....duaların kabul olur inşallah...selametle...sevgiyle kal...

• Konu Sahibi bebekom
Canım çok geçmiş olsun.Çok üzüldüm...Allah yardımcın olsun.

• Konu Sahibi bebekom
teşekkür ederim...((((((((( bir daha anne olabilecekmiyim acaba ... eşim sanki bişey yokmus gibi davranıyor konuyu acmıyor bile ...

• Konu Sahibi bebekom
bu beni daha cok üzüyor..........

üzülme canım erkekler duygularını dah içe dönük yaşarlar
onların içinde ne fırtınalar vardır ama kimseyle paylaşmazlar erkekdirler ya
senin bizlerele üzüntünü paylaşman bile biraz rahatlatır
ama eşin kime anlatsın duygularını kime dert yansın onu kim anlar sennnnnnnnn
destek ol ve onunda sana destek olmasını sağla

• Konu Sahibi bebekom
canim konunun sonucunu simdi okudum. gercekten hamile olmak dunyanin en guzel seyi heralde. o cizft cizgiyi heyecanla beklemek. icinde can tasyacagini ogrenmek.
oncelikle canim bebegin 4 haftaliksa daha hucre. yani tutunmas asamasina bile yeni baslamis. zaten 10 haftadan once anneler tipta gebe ilan edilmezmis. cunku dogal seleksiyon ile atilabiliyorlar. yani bu vucudun kendini koruma mekanizmasi. olmamasi gereken bir durum olmus ve hamile kalmissin. zaten ilk baslardaki dusuklerin cogunlugu bozuk kromozom. uzulmeye degmez. tam tesri hamile kalabildigini biliyorsun artik icinin daha da ferahlamasi lazim. kimyasal gebelik bile denebilir seninkine.
zaten 4 haftalik. insanlar 4 haftalikken bilmiyorlar bile hamis olduklarini.
bence korunma vermez doktorun. tekrar baslarsiniz calismalara.

• Konu Sahibi bebekom
teşekkürler arkdaşlar..............

• Konu Sahibi bebekom
canım şimdi farkettim bursalıymışsın

dr kimdi senin

şimdi nasılsın

• Konu Sahibi bebekom
üzülme canım Rabbim inşllh birdahaki sefere yine vericek ama o zman daha dikkatli davran bol bol dinlen mutlaka ağır felan kaldırıp kendini yormuşsun ondandır ama senden ricam olmucak yok olucakta yine aynı şeyi yaşıycam die safsatalara sokma kendini yüce yaradana sığın yeter çok çok geçmiş olsun........

• Konu Sahibi bebekom
Merhaba canım bende aynı şeyi yaşadım yaklaşık 3 hafta önce, benim hamileliğim 5 hafta sürdü ancak. Çok üzücü bir durum seni iyi anlıyorum, kanamadan sonra bhcg testini yaptırıpta düştüğünü gördüğüm an benimde dünyam başıma yıkıldı sanki. Üstelik ben pko hastasıyım, zaten tedavi ile hamile kalmıştım. Ama ne yapalım, kısmet böyleymiş. Allah en kısa zamanda tüm isteyenleri anne yapsın inşallah. Bence eşin seni daha fazla üzmemek için konudan bahsetmiyordur. Benim eşimde çok üzüldüğü halde fazla belli etmemeye çalışmıştı,sırf beni üzmemek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…