Korkularımla başa çıkamıyorum lütfen yardım edin

Geciştirdim şimdiye kadar dahada arttı malesef daha kötü oldum. İnşallah emzirirken kullanabileceğim ilaclar vardır

Malesef lohusalığım cok zor geciyo kendimi hem yalnız hemde caresiz hissettim coğu kez

Allah sabır versin size ve ailenize çok acı
destek almadan geçmez maalesef maddi imkanınız varsa direk psikoloğa başlayın lütfen

9 yıl önce 30 yaşındaki ablamı kalp yetmezliğinden kaybettim. Kimse beni anlamadı, okulum uzadı. Annem babam ilaç batağına düştü diye dr a gitmedim. Sonra evlendim 5 yıl bebeğim olmadı 3 gebelik kaybım oldu... şimdi 35 haftalık hamileyim, boynunda 1 kordon var dr önemli değil dedi ama ben o kadar korkuyorum ki ona bir şey olmasın diye erken almalarını bile istiyorum... bu duyguların onu etkilediğini bildiğim için kendimi dizginliyorum.. mutlaka yardım alıp terapiye gitmeniz lazım.. ilaç vermese bile nasıl doğru düşünmeniz gerektiği konusunda yol gösteriyor.. forumlara da fazla girmeyin benim içim kararıyor artık..

Rabbim sabırlar versin o yattikca evlatlariniza ve size ömür versin. Çok büyük bir acı ama evlatlarıniz için güçlü olmak zorundasınız. Yardım alın psikolog olsun ilaç kullanmadan rahatlarsiniz hiç olmazsa...

Dertlinin halinden aynı derdi yaşayan anlar. Bu yüzden sizi çok iyi anlıyorum. Ben yazamıyorum, kimseye anlatamıyorum. Düşünmek bile çıldırtıyor beni. Bilmiyorum düzelir mi.. Acı.. çok büyük acı

Allah sabır versin size ve ailenize çok acı
destek almadan geçmez maalesef maddi imkanınız varsa direk psikoloğa başlayın lütfen
Allah razı olsun. Cok şükür imkanımız var başlayıp başlamamakta kararsızdım ama mesajları yorumları görünce gitmeye karar verdim en yakın zamanda gidicem inşallah

Malesef yaşayan anlıyo rabbim kimseye yaşatmasın atlatması cok zor. Sizin neyiniz var korkumu yada yakınınızımı kaybettiniz lütfen yazın rahatlayın ben yazdım yorumları gördükçe ferahlıyosun brazda olsa

İnşallah bende rahatladım iyiyim demeyi o kadar cok istiyorumki naparsam yapıyım iyi gelmiyo kendi evladım bile bazen bana iyi gelmiyo

Sizinde başınız sağolsun ablacığınızı yattığı yer incitmesin. Kayıp en yakının olunca ister istemez bi kaygı kaybetcem korkusu başlıyo aksi gibi elinden bişey gelmiyo insanın gözü bişey görmüyo cok zor bi durum rabbim sizede sabır versin aradan zaman gecmiş ama bilirim acısı ilk günki gibi hala içinde kalıyo insanın

Malesef o zaman güçlü olmaya calıştım herkes bide sen nasıl böyle duruyosjn nasıl yıkılmadın halbuki onlar için ayakta kaldım kendimi sıktım ağlamadım bende isterdim bağırarak ağlamayı heryeri kırıp dökmeyi ama olmadı şimdi ağladıgım zaman güçlüyümya herkes sen güçlüsün demeye başladı kimse beni anlamayı istemiyo şaka gibi en yakınlarımı bile inandıramaz oldum

Kimseyi inandirmaya calismayin. Ben babami kaybettikten bir kac sene sonra bir arkadasimi trafik kazasinda kaybettik. Cenazesine gittim ve herkes cok agladi. Annem ben eve döndükten sonra arkamdan "Babaniz vefat ettikten sonra bu kadar aglamadiniz" demis saka gibi. Evet. Cünkü arkadasimi kaybedince kimse icin güclü durmak zorunda olmadim.insan yasadigini en iyi kendi bilir. O yüzden hic fazla insanlarla bu konuda muhatap olmadan gidin yardiminizi alin. Ve söyle birsey de var: Insanin güclü olmasi baskalari icin kolaylik oldugu icin sizin gücsüz oldugunuza katlanamiyorlar. O yüzdende "Birseyin yok. Gerek yok. Güclüsün" laflari

Sözlerinizde o kadar haklısınızki ne eksik ne fazla hepsi doğru. Kardeşim öldükten 1 hafta falan sonra bardaklarım kırıldı annemlerin evinde ve o kadar cok ağladımki aslında kardeşime ağladım ama herkes bardaklarıma ağladım sandı neler demişlerdi benim için ve diyenler genelde beni en iyi tanıyanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…