Koridor Halım.

Böyle gayet güzel orjinalini bozma
Bahçednde varmış silkelemek için

ne alaka bence çamaşır suyu daha kaygan yapar

yerler çamaşır sulu bırakılmıyor herhalde ama temizleyiciyle silip bırakıyoruz asıl amaç ortama güzel koku vermesi değilmi üzerinden suyla geçilmiyor o yüzden kaygan oluyor yerler.

güzel koku herkese göre değişir
ben evimin tüm temizliğinde cam kapı aklına ne gelirse tozumu bile loc ile alıyorum
senin yerlerin sabun bazlı bilmem nelerinden kayıyor diye herkez öle değil canım ben yerleri çamaşır suyuyla silmem asla fazla kokuda sevmmem temizlik anlayışımız pek uymuyor seninki sana benimki bana

gelelim esas konuya konu sahibi illa çırpmak için kestirmek isteyebilir ama bencede halısı güzel duruyor gende son karar kendinin

halını bende bu şekliyle çok beğendim..bütünlük sağlamış...benimde koridorumda benzeri var...ben ters çeviriyorum süpürürken sonra tekrar yüzünden süpürüyorum ayette kabarıyorlar zaten silkelemek olmuyor sitelerde sorun çıkıyor...ayrıca elektrik süpürgeleri artık canavar gibi gerek yok bilekleri yormaya:))

ay sinirimden çatlıcam şimdi. Eşime dedim ki kestirelm halıyı tamam dedi almış bugün gitmiş halıcıya kestirmiş. Diyo ki 3.5 3.5 yaptım bi tane ortada küçük var bilmem ne. Öyle aptalca şey mi olur ya ağlıcam şimdi. Yalan yanlış birşey yaptırmış kesin resmini çekmiş göstercek birazdan gelcekmiş. İğrenç oldu eminim. offfffffff

Keşke kestirmeseydin o zaman daha iyi duruyormuş. Kestirme amacın görünüm değil de tamamen silkeyebilmek içinse kötü olmuş. Senin süpürgen iyi çekmiyor mu tozları? Yada müstakil evde mi oturuyorsun? Bunları apartmanlarda silkelemeye karşı biri olan olarak söylüyorum. Bence üzülme alt tarafı bir koridor halısı bir süre bunu kullanırsın zaten silkeledikçe etrafından ipilkler çıkmaya başlar daha da çabuk eskir sen de böylece değiştirirsin.

Aradım eşimi güzel oldu diyo da bakalım nasıl birşey.süpürgem güzel ama ben yinede silkmek istiyorum evet müstakil sayılabilir evim. Ön balkonum var teras gibi bahçeye bakıyo.
problem değil o yüzden. Beğenmezsem bugün değiştircem zaten

kızlar silkemekte ne??? Bu şimdi çok zor ve gereksiz...Yeni elektrik süpürgeleri zaten yeteri kadar temizliyor ve kabartıyor...Ayrıca silkeleyince hem camlar, hem biz hemde aşağıdaki komşular tozlanıyor...Toz yok diyorsanız silkelemek niye:)))

çırpılan halıyla, süpürülen halı yere serer sermez aradaki fark nasıl olur da anlaşılmaz ya . çırpınca içinde bir ufak zerrecik dahi kalmıyor en güzeli çırpmak süpürmekle eşdeğer olabilr mi hiç

Evet arkadaşlar uzun bir kararsızlktan sonra koridor halımı kestirmeye karar vermiştim ve kestirdim şimdi kesimden sonraki resmi ekliyorum. Kullanış açısından pek bir zorluk çekmedim henüz :)

böyle iyi olmuş benimde koridorum enine boyuna çok uzun bende böyle kullanıyorum
halın shaggy mi
markası nedir acaba
güle güle kullan

böyle iyi olmuş benimde koridorum enine boyuna çok uzun bende böyle kullanıyorum
halın shaggy mi
markası nedir acaba
güle güle kullan

Teşekkür ederim :) İnce ipli shaggy oluyor ya onlardan. Kaşmir in Sibel koleksiyonundan canım.

beyaz halı cesaret ister ama çok da yakışmış

Teşekkür ederim cnm :)

slm canım bencede kestir ama bir parçasını kullan sanırım yerde parke var yada yoksonunda zemiz birşeyle döşeli tek parçasını kullan bence ev boydan boya halı kaplı olmamalı ama yinede sen bilirsin

Kestirdm zaten cnm görmedin mi resmi. Yerler açık hep ufak ufak attım halıları bende sevmiyorum çok halıyı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…