Koridor Halım.

nur0993

Türkiye Cumhuriyeti <3
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
2.496
31
Merhaba arkadaşlar.. Benim bir sorum olacaktı sizlere. Benim koridorum çok uzun 13 14 metre kadar. Şimdi baharda geliyor ve halımı yıkatmam lazım. Halımda tabi metrelerce. Birde ben temizlik yaparken halıları çırpmassam güzel olmuyor zannediyorum. O halıyıda silkemiyorum tabi. Şimdi diyorum ki acaba Halı yı kestirsem iki parça olarak sersem çok komik durur mu yada nasıl olmalı yani. Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Koridorum da bu.

Halımı kestirdm ve kesilmiş hali 6. sayfada :)

Son düzenleme:
benim koridorum da senin koridor gibi uzun 2,5 mt lik 3 tane yolluk aldım (uzundu kestirdim) iki yolluk arası 40-50 cm boş bıraktım çok da güzel oldu

benim koridorum da senin koridor gibi uzun 2,5 mt lik 3 tane yolluk aldım (uzundu kestirdim) iki yolluk arası 40-50 cm boş bıraktım çok da güzel oldu

Bende güvenemiyorum kendime. Halımıda heba etmek istemiyorum. Resmi varsa koyarmısın acaba nasıl duruyo görmek isterim :44:

mrblar cnm bencede kestir çok uzun zor olur silkmesi bende severim silkmeyi kabarıyo halı daha güzel oluyo hiç komik durmaz temizliğin hangisi rahatsa ona göre yapçan

mrblar cnm bencede kestir çok uzun zor olur silkmesi bende severim silkmeyi kabarıyo halı daha güzel oluyo hiç komik durmaz temizliğin hangisi rahatsa ona göre yapçan
evet kabarıyor halı. Birde bnmkiler kelebek shaggy o yüzden eziliyormuş gibi geliyor.
Peki kaç parça kestirmeliyim 2 mi 3 mü :/

Bizim koridorun o kadar uzun olmamasına rağmen, annem de halıları silker.
O yüzden tek parça olan yolluğu, 3 parçaya böldürmüştü.
Kendisi gayet memnun, hem kullanımdan hem temizlikten.
Bence yaptırabilirsin. Ayrıca temizlik yaparken de büyük kolaylık sağlıyor...

temizlikte kolaylık sağlayacağı kesin tabi. Görünümden yana benim tedirginliğim :/

3 parça bile yaptırabilirsin, 4 metre falan ideal

temizlikte kolaylık sağlayacağı kesin tabi. Görünümden yana benim tedirginliğim :/

Görüntüsünde de bir sıkıntı oluşmadı.
Ama annemin halısı farklı desenli tabii ki, o konuda birşey diyemem doğrusu.
:44:Fakat aykırı veya abuk bir görüntü oluşacağını sanmıyorum..

inşallah. Yaptırınca resim koyarım yine. Teşekkürler:)

Rica ederim. Annem çok rahatlığını gördü.
İnşallah sende hem rahatlığını görürsün, hem de görüntü olarak çok güzel durur

benım mutfagım 5 metre boydan boya halı ama ben tekını 2 tekınıde 3 metre olarak kestırdım.yanı alırken ole aldım.5 metreyı sılkelıyemem dedm bende senın gıbıyım halıyı balkona atmayınca sankı kabarmıyor ablamında holu uzun oda parca parca aldı hıcde kotu durmuyor bence halını 3 e boldur

Teşekkür ederm fikirleriniz içinn

canım bence kestir uzun çünkü koridorun
kötü durucağınıda hiç sanmam uzun koridorlarda iki parça güzel duruyor
ayrıca halında güzel desenli kestirince kötü durmaz senin için rahatlık olur

canım aynen senin gibi durum vardı benimde...ilk evimde uzun bi koridorum vardı ve boylu boyunca halı almıştım oraya..daha sonra bu evime taşınınca mecburen kestirdim ölçüye göre..hiç sorun olmadı çok da yakıştı..hatta niye baştan böyle parça parça almamışım diye kızdım kendime..çünkü önceden kaldırıp indirmesi çok zor oluyordu çırpmak çok zor hatta imkansızdı..şimdi ohh rahatça kaldırıp çırpıyorum hemde kendi başıma hafifledi çok hafif şimdi...hem orjinalliği hiç bozulmadı.. çok rahatım şimdi..süpürmek yerine sık sık kaldırıp çırpıyorum..hiç tereddüt etme hemen kestir..çok rahat edersin teşekkür edersin bize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…