Konuştuğum çocukla ilk yemek

Merhaba arkadaşlar,

1 haftadır bir çocukla konuşuyorum (evet çok çok çok yeni daha). Ismi Deniz diyelim. Bugün "birlikte yemeğe çıkalım mı" diye soru. Henüz cevap vermedim. Hiç görüşmedik, sadece mesajlaşıyoruz.
Deniz benim yakın bir arkadaşımla aynı iş yerinde çalışıyor. Ikimizi yakın arkadaşım tanıştırdı. Birbirimizi sadece 1/2 resimde gördük. Deniz utangaç biri. Ben de çok utangaç biriyim. Ṣimdi yemeğe ciksak ne konuşacağız ?
Üstelik kafama başka sorularda takılıyor.
Deniz'i tanıyan insanlar yakışıklı olduğunu söylüyor.
Bu çocuk neden benimle konuşmayı kabul etti? Sadece oynamak mı istiyor ? Onu görünce Ben ona aşık olursam ama karşılığı olmazsa? O beni beğenmezse ?
Çekingen biriyim, yemeğe çıktığımızda saçmalamaktan korkuyorum.
Daha önce ne bir erkek arkadaşım oldu ne de bir flirt'üm. Daha önce 1 erkek bile öpmedim. Korkuyorum, nasıl davranmam gerekiyor? Duygularımı kontrol edememekten korkuyorum

Not : duygusal olarak hassas bir dönemdeyim. Ailemle sorunlarım var. Cok kolay bağlanıyorum.
Buluşmalara " bu şimdi beni niye beğendi diyerek ????" diyerek başlarsanız asla mutlu olamaz ve hep hata yapan ,alttan alan ,ezik taraf olursunuz .Kendinizi sevin,olmuyorsa tedavi olun,gidin bir uğraş bulun onda başarılı olun belki kendinizi seversiniz Yemek ağır gelirse kahve için en azından iki taraf begenmezse çabuk kalkarsınız.....

X