konuşmaya ihtiyacım var lütfen yardım

gulseeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
71
1
36
eskiden grştüğüm birisi vardı.. anlaşamadık ve ayrılmıştık..sorun o yeni bi ilşkiden çıkmıştı ve hazır olmadığını söylüyordu.. benimle denediğini ama yürütemyceğini söyledi ve beni btrmişdik.. bn onu facebooktan sildim bir süre sonra bni tekrar ekledi.. ama konuşmuyorduk.. benim evimin karşısında çalışıyor.. kısacası karşılaşma riskimiz çok fazla.. o hastahanede çalışıyor.. benimde hastaneye gtmem gerekiyordu.. beni camdan görmüş.. yanında arkadaşıda vardı hemen beni aradı.. ne işin var gibisine.. akşamda kahve içmeye davet etti.. arkadaşına bni göstediğini falan söyledi.. bnde tepki verdiğimde yakın arkdaşım daha önce bahsetmiştm yaş farkımız olduğunu söylemişdim oda ufak diyordun koskoca kız dediğini söyledi... o günden sonra bana balkona çık,cama çık falan demeye başladı,oda çıkıyordu evim tam karşısı olduğundan görüyordu.. facebooktaki resimlerime karışıyordu.. ne gerek var profil resminde kendi resmin olmasına falan diyordu.. onun çevresindeki diğer insanlardan benim bir farkım olması gerekiyormuş.. geçen akşam nöbetçiydi yanına çağırdı.. uzun uzun konuştuk.. sana bir teklifim var dedi.. asistanım ol benim dışarıdaki işlerimi sen yürütrmüsün dedi.. bnde kabul etmedim.. rica edersn o ayrı ama bn böyle birşeyi yapamam dedm.. bir ilşkiden çok korkttuğunu daha önce kötü şeyler yaşadığını falan anlattı.. bana kitap verdi,bunu oku falan dedi.. bn ona karşı birşeyler hissettiğimden herşeyin eskisi gibi olabileceğini düşündm.. aradan 2 gn geçti.. bn mesaj attım benim hakkımda ne düşündüğünü sorucaktımki kaçamak cevaplar verdi üstüne gttiğimdede ben sana umut dolu gözlerle bakmadım sen öyle anlamışsın ddi bn sana o gece neden olmycağını açıkladım.. hayatımda kmseyi istemiyorum,bunun seninle alakası yok... falan gibi cümleler kurdu.. sözde benimle iletişimi koparmak istememiş.. sen beni gözünde büytmüşsün falan dedi bana... bnde herşeyi söyledim o zaman neden herşeye karıştın,yanına çağırdın,arkadaşına gösterdn dedim.. laftan lafa geçti.. mantıklı birşeyler söyelemedi.. bnde ddm benim yerimde kim olsa umut besler bunlara karşılık dedim.. sert sert konuştum benim için değerin vardı şu an itibariyle herşey btti dedim kapadım telefonu.. ve facebooktan,telefondan sildim.. birşeyinin kalmasını istemedim kitabınıda gttim hstanenin ordaki büfeye bıraktım.. habern olsun bırakdım diye mesaj yazdım.. cevap vermedi.. vermesinde zaten.. benim hiç gururmla oynanmadı bu kadar.. inanın çok kötüyüm.. tek suçum sevmek oldu.. resmen dalga geçildi benimle.. tek istediğim şu mübarek gecede, öyle birşeyler yaşasınki bu yaptıklarına pişman olsun...

(mrb kızlar daha önce size bu konumu anlatmıştım.. bnm bu şahısla ortak arkadaşlarım var.. bu arkdaşlarımla bu siyasi bir gruba üye.. aynı görüşlerdeyiz.. bnde üye olmak istiyordum,ama ailemden çekiniyordum ve kamu hayallerim olduğu için çekiniyordum.. buda bana o kavga ettiğimiz süreçte msj yazdı onlara beni tanıdığını hatta arkdaş bile olduğumuzu söyleme orada böyle şeylerle anılmak istemiyorum dedi...geçen o arkdaşlarla görüştüm sende aramıza katıl fln dediler bnde zaten düşündüğünü fln söyledim ve üye oldum.. onun bana yaptığının aynısını bnde ona yazdım.. artık onlarla birlikteyim sende bnden bahsetme fln gibiisine.. demez olaydım yemediğim hakaret kalmadı.. onun için katılmışım, orası bir siyasi toplulukmuş.. bn böyle şeylerimi alet edemezmişim.. bnm olduğum yere gelmiceksin, etkinliklere katılmıcaksın yoksa herşeyi anlatırım diyor bnde anlat bnde ne varda neyimi anlatcaksın dedim.. bu ne demekse bana atlamak için gelirsin diyor.. bnde vatan millet sevgisi herşey rolmüş.. sen gelirsen bn oradan ayrılırım,seninle aynı ortamda bulunmak istemiyorum fln dedi.. kendimi o kadar kötü hissediyorumkii sanki o bana değilde bn ona kötü şeyler yapmışım gibi yargılanıyorum... iş yeri evimin karşısında yolda dahi karşıma çıkmıycaksın gıcık oluyorm seni gördüğümde,daha herşey çok yeni kafamı karıştırıyorsun diyor.. bnde ddim ben yıllardır aynı yerde oturuyorum,karşılaşman doğaldır,evimedemi gitmeyeceğim artık dedim.. yemin ettim.. bn bunlara inanmam fln dedi.. o toplantılara gelmezsen o zaman belli edersin niyetini.. eğer gelirsen olcaklardan bn sorumlu değilim diyor... bnm geleceğimi duyduğun zaman kaybol ordan fln dedi.. tutuldum sanki o an hiçbirşey söyleyemedim.. haksız duruma düştüm.. bir insan nasıl kendini bu kadar yüksekte görür anlayamıyorum ayrıca bn 23 o 35.. dedm bn seninle ztn olmam bn istemiyorum biz zıtız.. birbiimizi anlayamayız diyorum hala kendi bildiğinden şaşmıyor... kendine doğrular oluşturmuş ne dersen de aldırış etmiyor.. kendimi ezik gibi hissediyorum.. bnm onun peşinden koştuğum fln yok.. yolda bile görse peşinde dolaştığımı sanıyor.. kızlar ben ne yapıcam anlatıcak kmsemde yok.. uykuma dokundu dün gece..yardım edin lütfen

Bu kisi facedeki doktor bey mi gulseee

Bir kere adam tuhaf biri ayrıca her çağırdığında yanına gitmişsin ne zannediyor ki kendini. Ben senin yerinde olsam onun olduğu hiçbir yere ne üye olurum ne de katılırım bir de mesaj atmışsın peşinden koşuyormuşsun gibi bir izlenim vermişsin.

resmen kendini bi halt zannedıyor. ben olsam baglı oldugum o dernege bunları bir bir anlatırım sizin le olmama izin vermıyor derim! yanlış anlama senın iyi nıyetını suistimal ediyor bu. terbiyesiz!sen onun söylediklerini asla kulak asma ne yapmak istiyorsan onu yap o yokmuş gibi davran telefonlarına çıkma mjlarına cevap verme karsına çıktıgında yolunu çevir.

Bir kere adam tuhaf biri ayrıca her çağırdığında yanına gitmişsin ne zannediyor ki kendini. Ben senin yerinde olsam onun olduğu hiçbir yere ne üye olurum ne de katılırım bir de mesaj atmışsın peşinden koşuyormuşsun gibi bir izlenim vermişsin.

o bana aynı şeyi yaptığı için bnde ona yapmak istedim.. orada sadece o yok.. bnm kendi arkdaşlarımda var.. 25 30 kişi arasında neden ben bu kadar rahasız ediyorum anlamıyorum.. özel şeyler bittiyse btti..

resmen kendini bi halt zannedıyor. ben olsam baglı oldugum o dernege bunları bir bir anlatırım sizin le olmama izin vermıyor derim! yanlış anlama senın iyi nıyetını suistimal ediyor bu. terbiyesiz!sen onun söylediklerini asla kulak asma ne yapmak istiyorsan onu yap o yokmuş gibi davran telefonlarına çıkma mjlarına cevap verme karsına çıktıgında yolunu çevir.

karşıma bilerek çıkıyorsun diyor.. onun eviyle iş yeri çok yakın birbirimize.. beni gördüğünde gıcık oluyormuşş.. bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum.. görüyorsan görüyorsun,başka tarafa döner gidersin.. insanlar boşandığı eşini görüyorda bu kadar büyütmüyor.. bn bu kadar ne yaptımda düşman gibi görülüyorum buna üzülüyorum.. her dakika peşinde koşuyormuşum böyle yaparak yoldadamı yürüyemeyeceğim artık...

Benim şimdiye kadar anladığım,
en çapkin, ne istediğini bilmeyen daha cok doktorlar oluyor. Birde cok sapıklar :KK60:

Bilmiyorum ama her ne kadar 25 30 kişi bile olsa onun bulunduğu yere asla gitmezdim. çalışıyor musun bilmiyorum senin yerinde olsam süslenir püslenir inadına önünden geçerdim

sende gitme madem .. neden yüz göz oluyorsun böyle tiplerle ..yaşla ne ilgisi var adam 35 olmuş ama hala çocuk gibi ..yada gerçekten onu takip ettiğini düşünüyor ....

Bildigin su katılmamış ökz müş bu. Konuşmaya görmeye tiksinirim. 35 yaşıdna adam adam olur. Bu başka bişey yahu.

Onunda payı var canım ama ben cidden sapık olduklarını düşünmüyor değilim :KK53:Ama adam zaten doktor değilmişmiş

değilmiymiş .. hastanede çalışıyor deyince öle sandımdı .. neyse amann bütün erkekler aynı ama işte doktorlara çok ilgi gösterdikleri için kadınlar biraz şımarık olurlar tabi tip vs varsa ....

X