Konu yine abim, bıktık artık :(

Umarım dediğin gibi olmaz...
hepsi senin elinde yol senin seçimin seni tanımam sende beni tanımazsın sadece benim yazdıklarıma değil herkesinkine bak şunları bilen insan annene acımaz abine hiç acımaz ablanı dinle yanlış yoldasın mutlu olmayı mı seçeceksin sömürülüp köle gibi yaşamayı mı?

amcanıza ne oluyor ya ne munasebet ne hakla ve ne hadle annenıze evı ipotek et ogluna ver dıyor delı mı ne haddını bılsın
annenız asla asla asla oyle bır ıse kalkısmasın abınıze ıyılık yapmıs olmazsınız sureklı arkasını toplayarak... bu sekılde olgunlasamaz buyuyemez bırakın burnu surtsun bıraz
Belli değil mi amca abiye borç vermiş o parayı alıp kendi borcunu kapatacak

Yemin ediyorum haklısınız hiç kızmıyorum aksine soyledikleriniz gerçekleri görmemi sağlıyor. Ama siz düşünün anneniz kardesiniz böyle kötü durumda olsa siz banane diyebilir miydiniz ben mi çok aileciyim
esim abisine dedi. abisi öyle borçlu oldu ki uçan kuşa borcu vardı. ufak tefek bize de taktı en son kredi çekin vben öderim dedi, esim resti çekti. kaynim gitti kendi anne babasından istedi onlar da evi ipotek etmediler. neler neler söyledi yok kendini öldürecekmis yok başkası bunu öldürecekmis kimse dinlemedi. sonunda ne oldu, baktı kimseden bir yardım yok, iflasını kabul etti, maaşlı ise geçti. şimdi ödüyor borçlarını peyderpey. iyi ki de kimse üstlenmemis ki böyle mantıklı bir çözüme gitti. yoksa kör kuyu gibi biz para verdikçe o yutacakti

esim abisine dedi. abisi öyle borçlu oldu ki uçan kuşa borcu vardı. ufak tefek bize de taktı en son kredi çekin vben öderim dedi, esim resti çekti. kaynim gitti kendi anne babasından istedi onlar da evi ipotek etmediler. neler neler söyledi yok kendini öldürecekmis yok başkası bunu öldürecekmis kimse dinlemedi. sonunda ne oldu, baktı kimseden bir yardım yok, iflasını kabul etti, maaşlı ise geçti. şimdi ödüyor borçlarını peyderpey. iyi ki de kimse üstlenmemis ki böyle mantıklı bir çözüme gitti. yoksa kör kuyu gibi biz para verdikçe o yutacakti
Anneme de babama da aynısını söyledik defalarca bırakın kendi başının çaresine baksın diye. Bir ay bıraksalar yine dayanamayıp iletişime geçiyorlar o da duygu sömürüsü yapıyor amcamla yıllardır konuşmayız o bile bugün dedi ki abinin halini görsen sen de acırdın. Normal bir insan gibi davranmıyor psikolojisi tamamen bozuk bedeni çökmüş durumda en az 20 kg vermiş falan dedi. Anneme de ben elimden geleni yaptım senin oğlun sen de ilerde pişman olmamak için evi ipotek et 60 bin ver ben 3 ayda ödeyeceğim demiş. Tamamen annemin duygularına oynuyorlar ilerde bu çocuk kendine birşey yaparsa kendini suçlu hissedersin falan demiş

evet karnındakine kötülük yapıyorsun pişman olduğun o mucizeyi Allah sana döne döne arattırır kendine gel bence bırak annene kız hamile halimle nasıl beni dahil edersin bir dha asla aramayacaksın bu konuyla ilgili o evi verirsen de beni unut evlat olarak sil de yapar mıydın diye sordun ya en başında yapardım kimse senden daha değerli değil herkesi mutlu etmek senin görevin değil mutluluğu elinin tersiyle itme bebeğine ve hayatına sahip çık
Ben de artık en çok kendimi ve kendi kurduğum ailemi düşünmek istiyorum bitsin bu işkence gerçekten bıktım ya

bunu yapması gereken sensin o annen senden çıkarıyor işte üzüntüsünü hamile olman bile umrunda değil ablan daha çok üzülüyor umursuyor seni
Evet ablam geç de olsa aklım başıma geldi diyor. O eskiden benden beterdi. Annem de düşünüyor beni ama bizden başka anlatacak kimsesi yok ki

Evet ablam geç de olsa aklım başıma geldi diyor. O eskiden benden beterdi. Annem de düşünüyor beni ama bizden başka anlatacak kimsesi yok ki
kusura bakma seni düşünse hamile olduğun için el üstünde tutardı .. O evi yedirme yoksa sana kalacak bu anne beli ki annen sizden bi ışık görsün verir evi de

kusura bakma seni düşünse hamile olduğun için el üstünde tutardı .. O evi yedirme yoksa sana kalacak bu anne beli ki annen sizden bi ışık görsün verir evi de
Yok vermez bugün dedi ki acaba tapuyu senin üzerine mi yapsak baban benden habersiz birşey yapmasın falan. Evi verecek olsa bunu demezdi herhalde bilmiyorum ki

Ablam çok kızmış ona neden bana anlattı diye. Annem böyledir dayanamaz anlatır çünkü ben ve ablamdan başka kimsesi yok. Bebeğimi çok seviyorum kendimi uzup stres yaptığım için ona kıyamıyorum. Düşünüyorum ben hamileyken abim kendine birşey yapsa yada daha büyük bir felaket olsa nasıl ayakta kalırım bebeğimi nasıl sakinirim bu olaylardan
Anneniz nasıl eşek kadar olmuş oğlunu düşünüyorsa siz de kendi doğmamış bebeğinizi düşüneceksiniz bu bencillik değil.. onun rıskını asalak abinize yedirmeyin lütfen.. evin tapusunu da anneden alıp ablanızla kendi üstünüze yapsanız keşke

Anneniz nasıl eşek kadar olmuş oğlunu düşünüyorsa siz de kendi doğmamış bebeğinizi düşüneceksiniz bu bencillik değil.. onun rıskını asalak abinize yedirmeyin lütfen.. evin tapusunu da anneden alıp ablanızla kendi üstünüze yapsanız keşke
Onu düşündük de eniştem biraz değişik bir insan kabul etmez. Benim üzerime yapalım dedik bayağı masraf gidiyormuş ama

Şimdi ağlamayı kesebilirsem amcamı arayıp bir daha para için annemi rahatsız etmemesini soyleyecegim. Ki yıllardır annemle konuşmaz etmez

Bence kibar bile davranıyorsunuz

Ben olsam babama senin de oğlun madem sen öde borcunu sen ne istiyorsun bu kadından derim

Amcama da sana mı kaldı onun bunun borcu şerrefsiz, arama bir daha derim

Hepsinin numarasını engelleyin abi de dahil😡

Bebeğime haksızlık yapıyorum değil mi böyle kendimi uzerek onu da yipratiyorum. Allah böyle erkekleri kahretsin. Tam kendi evime aileme odaklandim diyorum yine bir sorun çıkarıyorlar ve bizi de sorunun içine çekmeye çalışıyorlar. Kimsenin bebeğimi düşündüğü yok gerçekten bakıyorum da. Zavallı eşim böyle ağladığımı görse arar abimle babamı kavga eder yapar bunu gerçekten. Karımdan uzak durun der

Yahu madem başa çıkmıyorsunuz konuşun eşinizle topuna haddini bildirsin. Karnındaki bebeye yazık ablacım niye kendini helak ediyorsun?

X