Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

Kızlar pazartesi aşılama olacağım. doktor şaşırttı bizi bugün aniden pazartesi aşılama yapıcaz dedi. gerçi kendimi hazırlıyorum olumsuz sonuca karşı ama işte umut. dua edin kızlar nolur.

Kızlar pazartesi aşılama olacağım. doktor şaşırttı bizi bugün aniden pazartesi aşılama yapıcaz dedi. gerçi kendimi hazırlıyorum olumsuz sonuca karşı ama işte umut. dua edin kızlar nolur.

hayır hayır sakın öyle düşünme her şey çok iyi gidecek bak doktor bile sürpriz yapmış birden bire vardır bir hayır :)

canım süper hazırla kendini şimdiden bebeğine hiç olumsuz düşünme hayırlısı bu demekki senin için.
inş bu aşama senin için son olurda gebe olduğunun haberini verirsin bize.

inşallah kızlar korktuğum gibi olmadı hemen oldu bitti. kolaymış meğer. 14 uzun günüm var şimdi sonucu öğrenmek için.

inşallah kızlar ya sağolun :) gün içinde unutuyorum koşuşturma yüzünden iyi oluyo :)

papatyacım acımadı sayılır. zaten 5 dakka sürmüyo.

bitanemo senin doğum tarihin ne zaman yaklaşık olarak?

tatlım benim doğum tarihi 20 mayıs aama ben bebişin okadar duracağını sanmıyorum mayıs bası gibi gelir bence yani tam 40 haftalık doğaz gibi geliyor bana 36dan sonra nezam isterse ozamn gelsin şimdi 29 haftaya girdim bakalım heyecanla bekliyorum seninde iyi haberlerini bekliyorumm

tatlım benim doğum tarihi 20 mayıs aama ben bebişin okadar duracağını sanmıyorum mayıs bası gibi gelir bence yani tam 40 haftalık doğaz gibi geliyor bana 36dan sonra nezam isterse ozamn gelsin şimdi 29 haftaya girdim bakalım heyecanla bekliyorum seninde iyi haberlerini bekliyorumm

inşallah canım azcık daha sık dişini :) sağlıkla doğsun inşallah.

X