Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

iyi canım. aynı devam ediyorum. senin nasıl gidiyo? keyfin nasıl? msne bakıyorum arada ama görünmüyosun pek

iyi canım. aynı devam ediyorum. senin nasıl gidiyo? keyfin nasıl? msne bakıyorum arada ama görünmüyosun pek

ben de sana bakıyorum ama denk gelemiyoruz demek ki :) eh işte çalışma sancıları içerisindeyim kitaplar, dergiler, sorular bana bakıp duruyor işte benim de aynı yani bir değişiklik yok

bilmem ki bütün doktorlar endometrium ince diyor. ama nasıl kalınlaşacağına dair bir şey yapmıyorlar :)

kızlar nerhaba nasılsnız uzun zamandır yazamdım buraya neler yapıyorsunuz moralinix nasıl paptya nasıl gidio tedaviye baslayacatın cok merak ediyorum rabbşm yardımcınız olur iş bebiş haberlerinizi alırım ben buara 4,5 ayı bitirdim suanda hersey yolunda gidiyrr rabbim hepinize nasip etsin

ayy canım senin için o kadar çok seviniyorumki
sen umut oldun bize inş hiç sıkıntın olmadan alırsın bebeğini kucağına
şimdilik tedaviye devam yumurtlama takibindeyim dr bu aydan çok umutlu bakalım
önümüzdeki ay gebe olmazsam sanırım ilaca başlıcam.

merhaba kızlar dün doktor kontrolüm vardı sonunda cinsiyetini öğrendim bir kızım olcak. cok dua edin o bana benzemesin hasta olmasın benim gibi. ben biliyorum şüphesiz inanıyorum o cok sağlıklı olcak bilyorum ama olsun siz yinede benim için cok dua edin. papatya bu arada haberlerini bekliyorum seni cok merak ediyorum bişi olursa bana muhakkak mesaj attt.

merhaba kızlar dün doktor kontrolüm vardı sonunda cinsiyetini öğrendim bir kızım olcak. cok dua edin o bana benzemesin hasta olmasın benim gibi. ben biliyorum şüphesiz inanıyorum o cok sağlıklı olcak bilyorum ama olsun siz yinede benim için cok dua edin. papatya bu arada haberlerini bekliyorum seni cok merak ediyorum bişi olursa bana muhakkak mesaj attt.

tahminim tutmadı bak görüyor musun erkek demiştim ben hayırlısı yok ya olmaz bir şey bence de sağlıklı bir kız olarak alacaksın kucağına yola çıkışı bile sürpriz olmadı mı? sağlığını başkasına bırakır mı sence? Emir Bebek

X