Kondom içeride çıkmış farkedemedik

Arkadaşlar riski Sıfıra indirmek için yapabileceğim birşey varmı tavsiyelerini hapı aldım bir saat için vajinamıda anında temizledim zaten ekstra yapmam gereken birşey?
ertesi gün hapindan sonra yapabileceğiniz bir şey kalmamış bence. zaten düşük bir ihtimali de hap alarak muhtemelen önlemissinizdir. bence icinizi ferah tutun

Korkma kız, başına gelirse spekulum ile hemen çıkarılır.
Lotus, ne spekulumu yaa!!! Şaka herhalde, kondom çıkarsa vajende kalır, spekuluma gerek yok, el ile çıkarılır. Millet herhalde rahime (uterusa) kaçtığını mı sanıyor, onu spekulumla da çıkaramazsın.😂😂😂 Ayy beni de şaşıttınız.

Güldürdün beni :)

Konunun başlığı okudum geldim
Ama konu başlığı sorun değil
Ertesi gün hapimi
Hamilelik riksimi
Nedir yani sorun

Sibel hanım içinde bişey kalmış olmasından irrite olduğumu ifade ettim, gayet anlaşılır ....
Uykunuzu mu alamadiniz genel haliniz mi cidden bunu sormaniza sebep 😂

Benim prezervatif geçmişim yok

Nerden bileyim ben içimde kalır yırtılır çıkabilir mideme yola alır yok kakamla çıkıverir durumlarının başa gelebilecegini
Ki zaten Çok mu normal gercekten ?
Normal sayılmadi için Herkesin içinde kalmasi lazim prezervatifin bence 😂😂😂😂
Valla şaşkınım, gayet iyiyim. uykusuz falan değilim.
E işte içeride kalan kondomdan ne olacak, alırsın elinle olur biter. Hamilelik söz konusuysa ertesi gün hapı alırsın.😁
Bu kadar basit.

Size göre basit bişey demek elle almak ona göre değil bundan bahsediyorum. İnsanlar farklı farklı ya
Arkadaşlar, kondom vajeninizde çıkarsa elinizle alabilirsiniz. Vajeninizi temizlemek için içine parmağınızı sokmuyor musunuz? Orada bırakırsanız spermler dökülür ve hamile kalma riskiniz artar. Zaten ayağa kalkınca da kendiliğinden de dışarı çıkabilir.

Lotus, ne spekulumu yaa!!! Şaka herhalde, kondom çıkarsa vajende kalır, spekuluma gerek yok, el ile çıkarılır. Millet herhalde rahime (uterusa) kaçtığını mı sanıyor, onu spekulumla da çıkaramazsın.😂😂😂 Ayy beni de şaşıttınız.

Güldürdün beni :)
Daha once twitterda görmüştüm boyle bir deneyimi. Spekulum ile çıkarılmış. Deneyimlemedigim icin bilemeyeceğim nerede kaldığını. Insanlar fantezi olsun diye uydurmuyorlardir bence.😊

Bir dahaki ay yasmin mi denesem. Ne kadara alıyorsun?
En son 48 TL ye almıştım ocak sonu gibi
Üç aylık alıyorum
Şimdi 65-70 olmuştur
SGK karşılamıyor ama ben pkos tanisi karşılığında kullanıyodum bı taşla iki kuş vurmuş oluyodum. niye benimkini karşılamadı acaba

Yazz ne kadar ki

X