Kondom içeride çıkmış farkedemedik

tektass

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2022
14
7
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce yaşadığım ilişki esnasında kondom içime kalmış haliyle eşim içime boşalmış hemen gittim yıkadım temizledim eşimde hemen eczaneye gitti postpill ve ella hap vardı daha öncede postpill kullanmıştım fakat garanti olsun diye kullanmıştım onu tekrar aynısını almış ilişkiden sonraki bir saat içinde içtim hapı. Dün başım çok ağrıyor ve kendimi hasta hissediyordum. Adetimede yaklaşık 10 gün kala ilişkiye girdik bir problem yaşarmıyım? Teşekkürler şimdiden

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce yaşadığım ilişki esnasında kondom içime kalmış haliyle eşim içime boşalmış hemen gittim yıkadım temizledim eşimde hemen eczaneye gitti postpill ve ella hap vardı daha öncede postpill kullanmıştım fakat garanti olsun diye kullanmıştım onu tekrar aynısını almış ilişkiden sonraki bir saat içinde içtim hapı. Dün başım çok ağrıyor ve kendimi hasta hissediyordum. Adetimede yaklaşık 10 gün kala ilişkiye girdik bir problem yaşarmıyım? Teşekkürler şimdiden
Bence sorun olmaz zaten regl dönemi oluyor

Bence sorun olmaz zaten regl dönemi oluyor
Bu stresi daha öncede yaşadık tekrar yaşamak istemiyorum. Hayatıma normal devam edicem fakat riski sıfıra indirmek için yapmam gereken tavsiyeniz varmıdır? Yoksa tek tavsiyeniz usulca adeti beklememmi.

Bundan daha önemlisi kondomu içinizden nasıl cikarabildiniz 😳
Ay ben bayılırdım

Ertesi gün hapları sakıncalı sürekli kullanılmaz. yılda 1 olmalı .eğerki çocuğununuz varsa veya uzun süre çocuk istemiyorsanız sprial taktırabilirsiniz . bunlar daha sonra doktor tarafından çıkartılabiliyor .

Bundan daha önemlisi kondomu içinizden nasıl cikarabildiniz 😳
Ay ben bayılırdım
Ay basım filan döndü okurken bile
Allah'ım🤦
Ayy, neye şaşırıyorsunuz? Prezervatifte iki önemli sorun vardır; yırtılabilir veya çıkabilir. Çok nadiren olabilecek bu durumlarda vajendeki spermleri silersiniz ya da çıkmışsa elinizle alırsınız. Gebe kalırım korkusundan mı yoksa spermlere karşı mide bulantısından mı başınız dönüyor, bayılıyorsunuz? 😂😂😂

Ayy, neye şaşırıyorsunuz? Prezervatifte iki önemli sorun vardır; yırtılabilir veya çıkabilir. Çok nadiren olabilecek bu durumlarda vajendeki spermleri silersiniz ya da çıkmışsa elinizle alırsınız. Gebe kalırım korkusundan mı yoksa spermlere karşı mide bulantısından mı başınız dönüyor, bayılıyorsunuz? 😂😂😂
Spermden bahsetmiyor içeride kalan kondomdan bahsediyor

Sibel hanım içinde bişey kalmış olmasından irrite olduğumu ifade ettim, gayet anlaşılır ....
Uykunuzu mu alamadiniz genel haliniz mi cidden bunu sormaniza sebep 😂

Benim prezervatif geçmişim yok

Nerden bileyim ben içimde kalır yırtılır çıkabilir mideme yola alır yok kakamla çıkıverir durumlarının başa gelebilecegini
Ki zaten Çok mu normal gercekten ?
Normal sayılmadi için Herkesin içinde kalmasi lazim prezervatifin bence 😂😂😂😂

Arkadaşlar riski Sıfıra indirmek için yapabileceğim birşey varmı tavsiyelerini hapı aldım bir saat için vajinamıda anında temizledim zaten ekstra yapmam gereken birşey?

X