komsularimdan biktim usandim!!!

Notu yazanin sen oldugu kabak gibi ortada olacak asagiya ses geliyor yazarsan e bunu yapacagina konusmayi tercih et üst komsunla
Ayrica esinin karsi komsuya yeter bela okuma demesini uygun bulmadim erkekler boyle seylere baliklama girmemeli ayrica bu kadina yapabilecegin bisey yok belliki psikolojik sorunlari var ayrica seni ilgilendiren bisey de yok
Senin millete anlatma sebebide kendi sucunu örtbas ediyor aklinca
yuzyuze soleip de benden gelmio diince daa cok cildiriyo insan ama en azindan notu yazip kapisina birakirsam karsilik verme sansi olmaz kapima gelir boyle bi not yazmissiniz derse ben yazmadim derim ayni onun dedigi gibi ama kim yazmissa hakli cok ses gelio asagi die de yapistiririm.

aslında edepsizlik edip apartmanın girişine kağıt asacaksın.
şu dairedeki arkadaş hergün topuklunun tıkırtısını çekmek zorunda değiliz. ya da geçenlerce eşya değiştirmenin rahatsızlığını yaşamak zorunda değiliz.
diğerinin de daire numarasını yazıp çocuklarına ettiğin ağza alınmaz küfürleri ve bedduaları duyarak susman zorumuza gidiyor insafa gel onları sen doğurdun anne gibi davran yazacaksınız.. belki edeplenirler..
icimden gecmio desem yalan olur valla onlar utanmiyolarda ben utanirim bunu yazip asarken yeminlen ama cekinmeyip yapmak lazim cidden

sürekli ses yaptıklarında üşenmeden çık...benden gelmiyor dediğinde kimden geliyor ozamn diye sor..herkes işe gidiyor herkesin dinlenmeye ihtiyacı var..apartmanda yaşama kuralları var özel durum olmadıkça keyiften gece yarısı ses yapılmaz diyebilirsin..
yan komşunuzu değiştirme ihtimalin sıfır...ama bela okuğunu gördüğünde hiç yakıştıramadım falan diyebilirsin..

ama sonuç olarak çok fazla işe yaramaz..üst kat komşunda belki birazcık etkili olabilir..
ya su son zamanlarda halim kalmiyo saat 10da uyuyakaliorm cidden zaten sabaha kadar wc ihtiyaci yuzunden 2 3 kez kalkiorm bide bu hanfendinin topuklulari yuzunden 10dan 12ye kadar cogu zaman uyuyamiorm cidden bikmaya basladim

icimden gecmio desem yalan olur valla onlar utanmiyolarda ben utanirim bunu yazip asarken yeminlen ama cekinmeyip yapmak lazim cidden

kesinlikle hak ediyorlarda işte zaten çirkefler daha da çirkefleşip hamile halinle seni üzerlerse iyi olmaz.. Allah ıslah etsin onları inş..

bizim beşik sesimiz aşağıya gidiyormuş tık tık. bizi aramadan yöneticiyi arayıp şikayet etmişler. ne üzüldük biz.. hemen çözüm bulduk tabi..

acaba yönetici falan yok mu çağırsanızda dinlese gürültüyü.

kesinlikle hak ediyorlarda işte zaten çirkefler daha da çirkefleşip hamile halinle seni üzerlerse iyi olmaz.. Allah ıslah etsin onları inş..

bizim beşik sesimiz aşağıya gidiyormuş tık tık. bizi aramadan yöneticiyi arayıp şikayet etmişler. ne üzüldük biz.. hemen çözüm bulduk tabi..

acaba yönetici falan yok mu çağırsanızda dinlese gürültüyü.
yonetici yan komsumuzun farkinda bilio yani durumlarini onlara yapcak bisi yok dioda ust komsu icin ses cikarmadim henuz ama artik dayanma sinirimi asmaya basladiim icin sonunda solicem sanirim

Herşeyi bırakıp dağ başında "yaban" gibi yaşamayı düşlüyorsam, üst kat komşum yüzünden.
Anlattıklarına ek olarak halı-kilim çırpmalar, evde olur olmaz saatlerde oturak alemi düzenlemeler, matkap-hilti eşliğinde akşam yemekleri, velhasıl çok ilginç bir hayat tarzları var.
Kendime 2 metrelik bir sopa buldum. Çıt çıktığı an gidip çin işkencesi gibi ritimli şekilde vuruyorum tavana. Özellikle hep aynı yere vurmamaya dikkat ediyorum. Biraz yatak odası, biraz salon geziniyorum, sopayı sürtüyorum falan. Sanki fare varmış evlerinde gibi bir algı yaratmaya çalışıyorum. Benim çıkardığım sese odaklanınca gürültüyü kesiyorlar. Çok eğlenceli. Henüz gelip soran olmadı ama, sorarlarsa "a aa bende duydum o sesleri, havalandırmadan geliyor olmasın?" diye saf ayağı yapıcam.
Amacım ya "evi fare bastı" ya da "iyi saatte olsunlar" diyerek apartmanı terketmeleri.
Şu an hala tepemde bir takım gürültüler, eşya çekme sesleri var. Sopamı kapıp gidiyorum, sana da sabır diliyorum.

Malum terlik sesini bilemiyoruz. Belki konu sahibinin limitleri çok düşüktür yani tahammül seviyesi.
Ben ki kk da komşusunun maydonoz yıkama sesinden rahatsız olan konu okudum. Mutfağın suyu açılınca rahatsız oluyormuş. Çocuk ağlar rahatsız olur, komşu sevişir rahatsız olur, bilmem ne yapar rahatsız olurlar.
Yani o zaman bahçeli müstakil bir evde oturmayı deneseniz.

abartı karakterler vardır muhakkak.. ama gece vakti ben topuklu giymem mesela.. ya da oğlum arabasını eline alıp betonda sürmek istiyor asla izin vermiyorum. herkesi rahatsız etmeye hakkımız yok..

ya da gece vakti evde eşya yeri değiştirilmez ki.. hadi mecbur kalırsın o zamanda komşuya bir kusura bakma dersin..

müstakil eve gerek yok.. sadece az saygılı olsak yeterli bence..

Bir sopayla tavana tavana vur saatlerce. Vazgeçme sürekli vur. Durma hiç. Utanirda keserse ne ala yok devam da sende aynı şekil devam et. Kapıya gelirse de cevap belli "benden gelmiyor" :KK53:
esimin arabasinda t cetveli var gunlerdir aklima getir diicem unutuorm simdi hemen bi mesaj atayimda cikarsin eve cidden ses geldikce vur ses geldikce vur. abimler gelio bizde kalcaklar 3 gun falan bi parti yapalim bakalim bizde evde sonra ay bizden gelmio der kurtulurus isin icinden :)

Cakirlardami oturuyordun kardeş senle aynı olayları yasamisiz bende müteahhitin yaptigi evde oturdum ses yalıtımı 0 bizim bebek telsizinden üst kat topuklu ayakkabı sesi geliyordu imkânın varsa taşın cahiller uğraşma taşınacağını evdede ses yalıtımı varmı sor ben bağırış çağırış ama neyaparsan olmadi

Herşeyi bırakıp dağ başında "yaban" gibi yaşamayı düşlüyorsam, üst kat komşum yüzünden.
Anlattıklarına ek olarak halı-kilim çırpmalar, evde olur olmaz saatlerde oturak alemi düzenlemeler, matkap-hilti eşliğinde akşam yemekleri, velhasıl çok ilginç bir hayat tarzları var.
Kendime 2 metrelik bir sopa buldum. Çıt çıktığı an gidip çin işkencesi gibi ritimli şekilde vuruyorum tavana. Özellikle hep aynı yere vurmamaya dikkat ediyorum. Biraz yatak odası, biraz salon geziniyorum, sopayı sürtüyorum falan. Sanki fare varmış evlerinde gibi bir algı yaratmaya çalışıyorum. Benim çıkardığım sese odaklanınca gürültüyü kesiyorlar. Çok eğlenceli. Henüz gelip soran olmadı ama, sorarlarsa "a aa bende duydum o sesleri, havalandırmadan geliyor olmasın?" diye saf ayağı yapıcam.
Amacım ya "evi fare bastı" ya da "iyi saatte olsunlar" diyerek apartmanı terketmeleri.
Şu an hala tepemde bir takım gürültüler, eşya çekme sesleri var. Sopamı kapıp gidiyorum, sana da sabır diliyorum.
Allah sana da sabir versin bende esimden t cetvelini eve cikarmasini rica ettim. senin taktigi uygulayacagim. bakalim kim daha sabirli cikacak aramizda :)

abartı karakterler vardır muhakkak.. ama gece vakti ben topuklu giymem mesela.. ya da oğlum arabasını eline alıp betonda sürmek istiyor asla izin vermiyorum. herkesi rahatsız etmeye hakkımız yok..

ya da gece vakti evde eşya yeri değiştirilmez ki.. hadi mecbur kalırsın o zamanda komşuya bir kusura bakma dersin..

hayir degistirecegin esyayi yerden temasini cekerek kaldirir baska yere koyarsin kimse bisi demez ama surukleyerek de degistiremezsin ayiptir. herkes sizin gibi dusunceli olamior malesef benim sansimada bi tane dusuncesiz ust komsum bi tane dusuncesizde yan komsum olmuslar. cildirasi yani.

Cakirlardami oturuyordun kardeş senle aynı olayları yasamisiz bende müteahhitin yaptigi evde oturdum ses yalıtımı 0 bizim bebek telsizinden üst kat topuklu ayakkabı sesi geliyordu imkânın varsa taşın cahiller uğraşma taşınacağını evdede ses yalıtımı varmı sor ben bağırış çağırış ama neyaparsan olmadi
demekki her yerde var boylesi. kirayi toplu odediimiz icin hadi cikalim tasinalim burdn da diyemiorz agustosa kadar bunu cekmeye mahkumuz malesef.

Güzellikle uyarmakta fayda var. Ama tenkit etmeyin, iş inada biner dahada huzursuz olursunuz.

Komşularına gelince kadın 3 çocuk doğurmuş ve hergün bedua okuyor , demek ki istiyerek doğurmamış rasgele hamile kalmış , tahamül edemiyor o 3 çocuğa salak kadın madem öyle 1 çocuk doğursaydın , diğeride eşya ile kafayı yemiş hehalde hayatı gece konduda geçti ki yeni eşyaları görünce ne oldum delisi olmuş , kafayı yemiş eşyalarla
aslında ders vermeye gerek yok
dzlrek oradan çıkacaksın onların seviyesine inmemek en iyisi

hayir degistirecegin esyayi yerden temasini cekerek kaldirir baska yere koyarsin kimse bisi demez ama surukleyerek de degistiremezsin ayiptir. herkes sizin gibi dusunceli olamior malesef benim sansimada bi tane dusuncesiz ust komsum bi tane dusuncesizde yan komsum olmuslar. cildirasi yani.

Allah yardımcınız olsun.. ev alma komşu al diyen atalarımız bilip de söylemiş işte..

elbette biraz dikkat etmek lazım, biraz da hoş görü lazım.
Ben çalışan biriyim, vaktim ev sınırları içinde altın kadar değerli ve maddi kıstası yok. Bu durumda maalesef pazar sabah 11 gibi çamaşır makinasını çalıştırıyorum. Ya da kapıyı kapatarak elek. süpürgesini çalıştırıyorum. Yani her şeyi de komşularıma göre ayarlarsam evde komut almam lazım hareket ederken.

Komşularına gelince kadın 3 çocuk doğurmuş ve hergün bedua okuyor , demek ki istiyerek doğurmamış rasgele hamile kalmış , tahamül edemiyor o 3 çocuğa salak kadın madem öyle 1 çocuk doğursaydın , diğeride eşya ile kafayı yemiş hehalde hayatı gece konduda geçti ki yeni eşyaları görünce ne oldum delisi olmuş , kafayı yemiş eşyalarla
aslında ders vermeye gerek yok
dzlrek oradan çıkacaksın onların seviyesine inmemek en iyisi
agustosa kadar burda kalmak zorundayim malesef ama insan bi yerden sonrada insanin tepesi atiyo hakkaten acaip sinirlenip yapmamam gereken bisi yaparim da hakliyken haksiz duruma duserim die korkmaya basladim

X