kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

bence şarkıcı şeysi gibi annemce çok şık olan giyah üzeri altın sarı pırıltılı gömlek.düğmeleri de taşlı!:bbo:

canım ebn bunun benzerını daha kısa ve darını
yeşil rengını bu modelın
arkadasımın nıkahında takım elbıse ıcıne gıymıstım

beyaz ya da kırık beyaz tonlarında kışlık kısa elbıse yada tunıkle cok gusel olur bence canım bu kemer
hatta uyduramıyorsan bana gonder ben uyduracak sey bulurum evde hihihi

kesinlikle kırık beyazla çok güzel oluyor canım mutlaka denebayanssulusmile

kırık beyazla lacivert mi güzel oluyor:1rolleyes: hiç düşünmemiştim onları yanyanaa

bu gömlegi gecen iki yildan birinde aldim, firfir sevdasi baslamisti ya. ancak cok kaba atiyo firfirlar, bide beden olarak digerleri dar olur diye aceleyle büyük beden almistim, o da bir etken, atsam mi tutsam mi diye düsünüyorum ne dersiniz ? kaba attigi icin firfirlar, pek giyemiyorum.. onunla birlikte bir esya almistim bayramda öyle giymistim, tesettürlü arkadaslara özenerek, biraz stilim disi, yani bu kombina, o elbisenin resmini de ekledim, o ayri dert, gömlek yine kolay. elbise uzun, agir cok agir ve üst kismi hosuma gitti diye almistim.. napsam ki ?

Eklentiler

• $P1000399.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 46
  • $P1000403.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 63
aygirl bence gömlek çok şık.düğün gibi özel günlerde ceket-pantolon takımla gider gibime geldi.
ya da yüksek bel etekle giyebilirsin
ahanda bak viktoria bilem giymiş
gömleği de seninkine benziyor model olarak...

küpe kolay tamam öyle yaparim. giysi olarak ne önerirsin ?

rengi beyazdı yanlış yansımadıysa... beyaz dar paça bir kot,üstüne toz pembe bir atlet bluz,boynuna bu şal ve pulunun renginde şık bi çift küpe.
bileğine de yine küpeye uygun saat ya da bileklikbayanssulusmile
saçlar da dağınık topuz.
eline de dirsekte tutup gezebileceğin süt kahve çanta.bi de süt kahve papi

aygirl siyah şey ne anlamadım
jile gibi bi şey mi?

benim türkcem cok iyi degil, jile ney ? kumastan elbise, alt kismi a tipi etek gibi üst kismi yelek gibi, yani bir parcayla takim gibi duruyor.

yelek derken suna yakin bisey gibi, daha "yakali"

beyaz evet.. aa ben beyazi hic düsünmedim. byaz ve pembe (hatta baska renklerde olur) kombinasyonu cok hos olur evet, saclar, canta, ayakkabi falan, aklima biseyler geliyor galiba. bu sekilde kombin edersem, bugün ne giydim´e ve/ya buraya resim eklerim, fikri cok tuttum...benim beyaz dar paca bir pantolonum var ama sirf yazin giydim, sanki yasakli :)

beyaz insanın aklına hep yazın geliyor evet,ya da bahardaopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…