kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

selam arkadaşlarrrr....
eğer makinam bozuk olmasa
size bi dolap dolusu kombinlettirecek kıyafet çekerdim :nazar:

aygırl tam sana yazacagım seyı eklemıssın
o beyaz gomlegını daralttır ve sıyah yelekle gıy sekerım guzel olur

anladım,yakalı olduğu için içine giydiğin de klasik gömlekler gibi yakalı olmamalı bence
şöyle fikirler geldi aklıma;

V yaka ya da yuvarlak yaka gibi olan (ortadaki ve sağdaki) bluzler hoş durabilir
altına da siyah topuklu bir ayakkabı? ne dersin?

anladım,yakalı olduğu için içine giydiğin de klasik gömlekler gibi yakalı olmamalı bence
şöyle fikirler geldi aklıma;

V yaka ya da yuvarlak yaka gibi olan (ortadaki ve sağdaki) bluzler hoş durabilir
altına da siyah topuklu bir ayakkabı? ne dersin?

güzel görünüyor bunlarda, hos olabilir. peki kisaltiymmi sence ? topuklarima kadar.. ve agir kumas..

bu elbiseyi cok seviyorum, sifon, astarli, gögüs kismida tabi astarli, dekolte biraz fazla diye icinden bisey giymistim ve kisa siyah hirkam da hazirdi, ama bi sorun var, bel kismi lastikli ama onun hemen altindaki kisim cok kabarik ve sisman duruyor. yani kombin sorunundan ziyade, bunu giyinebilmem icin ne yapmaliyim ?

Eklentiler

• $P1000397.jpg
    $P1000397.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 38
bu elbiseyi cok seviyorum, sifon, astarli, gögüs kismida tabi astarli, dekolte biraz fazla diye icinden bisey giymistim ve kisa siyah hirkam da hazirdi, ama bi sorun var, bel kismi lastikli ama onun hemen altindaki kisim cok kabarik ve sisman duruyor. yani kombin sorunundan ziyade, bunu giyinebilmem icin ne yapmaliyim ?

işte onu bilemedim kuşumm
bazı kesimler kalçayı daha büyük gösteriyor,ben genelde almıyorum öyle kıyafetleri bilmiyorumkismile

slm konte topigin hayirli olsun.cok güzelya bende giymedigim kiyafetler hakkinda fikir alirim.pek resim yükleyemiyorum ama oglumdan zaman bulursam ugrasirim.iyi geceler.

işte onu bilemedim kuşumm
bazı kesimler kalçayı daha büyük gösteriyor,ben genelde almıyorum öyle kıyafetleri bilmiyorumkismile

kesim ve lastik sorunu var.. lastikten dolayi daha bikabariyor lastigin altindaki kisim, tek bedendi, onun icin sanirim. daha sisman birine hos durabilir ..

uzun giymeyi sevmiyorsan,tarzın deilse kestir bence.diz hizası uygun olur diye düşünüyorum

uzunu seviyorum, mesela o az önceki elbise tarzinda maksi elbiselere bayiliyorm misal ama bunu giyince ben olmuyorum sanki. bide diyorum bu gibi esyalari topla sat.. veya bunu hediye et birine, ablamin komsusu var, onun cok hosuna gitmisti elbise. ona acikca sorabilirim aslinda, ister misin diye.

yada kestircem.. bi daha giyip (icinden sade birsey giyip) denemem lazim sonra kararimi veririm.. kestiredebilirim yani, o zaman agirligi gider..

Uploaded with ImageShack.us
bu eteğimide kombinleyemiyorum
çok cici bir etekmiş bu nasıl kombinleyemezsin kızzzz :p
yaz ise beyaz atlet altına sandalet ile süper olur
kış ise üstüne düz dar bir badi siyah olablir altına çizme ten rengi çorap belinede kemer :)
işte ben sölüyom nasıl olduğunu
kırmızı manto + kırmızı yanak + sarı saç = alice gbi oluyodumsempatiksalakcinni
hahaha tahmin edebiliyorum benim hiççç kırmızı üstüm yok mesela :)
lan ne kusuruuu yorumlar için açtık burayı şebeleksempatiksalakcinni
spor kıyafet dediğin ev halisim kızkaydirigubbakcemile3
hehehe ne bilem ablaaaa biri çıakr ne bu kaaa yazmışın der die önlemimi aldım :p
bence şarkıcı şeysi gibi annemce çok şık olan giyah üzeri altın sarı pırıltılı gömlek.düğmeleri de taşlı!:bbo:
hahah şarkıcı için çok kapalı beaaa
canım bunu dar bi etek beline kemer ile giyebilirsin gene dar bi pantolon ile de giyebilirsin ister kumaş ister kot ile kombinlenebilir benine kemer şartı ile :)
ama bu tarz şeyler giymem diyorsan direkt kurtul yer kaplamasın heheh :p
aygirl bence gömlek çok şık.düğün gibi özel günlerde ceket-pantolon takımla gider gibime geldi.
ya da yüksek bel etekle giyebilirsin
ahanda bak viktoria bilem giymiş
gömleği de seninkine benziyor model olarak...
ayyyyy bu ne mürebbiye gibim olmuşşşşş iğrenç bu kadın çok zayıf ne giyse iğrenç oluo beaa

X