kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

Eklentiler

• $journey-jile-elbise.jpg
    $journey-jile-elbise.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 39
slm konte topigin hayirli olsun.cok güzelya bende giymedigim kiyafetler hakkinda fikir alirim.pek resim yükleyemiyorum ama oglumdan zaman bulursam ugrasirim.iyi geceler.

as cnm merciiikaydirigubbakcemile5 ekle tabii,beklerizzopuyorumnanaktan oğluşuna mucukkbayanssulusmile

uzunu seviyorum, mesela o az önceki elbise tarzinda maksi elbiselere bayiliyorm misal ama bunu giyince ben olmuyorum sanki. bide diyorum bu gibi esyalari topla sat.. veya bunu hediye et birine, ablamin komsusu var, onun cok hosuna gitmisti elbise. ona acikca sorabilirim aslinda, ister misin diye.

yada kestircem.. bi daha giyip (icinden sade birsey giyip) denemem lazim sonra kararimi veririm.. kestiredebilirim yani, o zaman agirligi gider..

tarzın değilse ver kuşum ama isterim giyerim diyorsan bi kısalt bakalım ne olucikk

çok cici bir etekmiş bu nasıl kombinleyemezsin kızzzz :p
yaz ise beyaz atlet altına sandalet ile süper olur
kış ise üstüne düz dar bir badi siyah olablir altına çizme ten rengi çorap belinede kemer :)

hahaha tahmin edebiliyorum benim hiççç kırmızı üstüm yok mesela :)

hehehe ne bilem ablaaaa biri çıakr ne bu kaaa yazmışın der die önlemimi aldım :p

hahah şarkıcı için çok kapalı beaaa
canım bunu dar bi etek beline kemer ile giyebilirsin gene dar bi pantolon ile de giyebilirsin ister kumaş ister kot ile kombinlenebilir benine kemer şartı ile :)
ama bu tarz şeyler giymem diyorsan direkt kurtul yer kaplamasın heheh :p

ayyyyy bu ne mürebbiye gibim olmuşşşşş iğrenç bu kadın çok zayıf ne giyse iğrenç oluo beaa

:roflol::roflol::roflol:

kışlıkları çıkardım bugün
ay bi sürü şey çektim buraya eklicek
topikte patlama olcak :roflol:
üstüme üstüme gelio bu giysiler benim artık yeterrrrrrrrrrrrrr:bbo:

eheheh bende pembe kombine ekledim bugün kombin opuyorumnanaktan

kontesim bide kırmızı bişi vardı hani alice gibi oluyorum demiştin ya onu siyah dar paça kotla gy bir daha yazmıştı mükmmeeel olur kontesimm:lepi:

kesimini,duruşunu, kalınlığını ws çok beğeniyorum ama renginden rahatsız oluyorum:çok üzgünüm:
1kere bile kullanamadım.
annem almıştı bunu da:kedi:
aslında zevklerimiz uyar ama işte bazen fire weriyos

kesimini,duruşunu, kalınlığını ws çok beğeniyorum ama renginden rahatsız oluyorum:çok üzgünüm:
1kere bile kullanamadım.
annem almıştı bunu da:kedi:
aslında zevklerimiz uyar ama işte bazen fire weriyos

canım bu açık renk kotlarla hoş olur.. ayağına da kahve tonlarında bot yakışır.. skinny pantalonlar üstüne açıkrenk gönle ya da tişört ve çizme de gider buna..

Son düzenleme:
yağmurluk ekle tabi kuşummm
krem iyi gibi geldi bana daa şimdi düşününce... :kedi:
altına da kahve çizme hımmm
derin saolasın canımm a.s.

Ne güzel bi topikmiş bayıldımm:))
benimde çok var giymediğim şeyler,foto çekebilirsem eklerimolumunekankayizsmile

X