Koltuk altında yağ bezesi?

Ben hiç anlamam yani benim sormak istediğim aslında bu hareket ediyor felan deniyor ya ben onu anlamadım ben iki parmağımın arasına alabiliyorum ve hafif sağa sola parmaklarımla goturebiliyorum bu mu yani hareket ediyor demeleri?
Bana lenf gibi geldi anlattiklariniz. Hareketten kast edilen daha fazla hareket, aşağı yukarı kayması galiba.

Ucu varmiydi seninki nin?
Hayır ya ucu falan yoktu..İçinde bilye gibi bişeydi kaybolmuyordu..Ee ergen kafası annemlerde ılgılenmedıler bende ondan kurtulmak için böyle bir operasyon yapmıstım..Ama acısını hala hatırlıyorum ağlamıştım..

QUOTE="Mutluluk810, post: 77890006, member: 408951"]
Hayır ya ucu falan yoktu..İçinde bilye gibi bişeydi kaybolmuyordu..Ee ergen kafası annemlerde ılgılenmedıler bende ondan kurtulmak için böyle bir operasyon yapmıstım..Ama acısını hala hatırlıyorum ağlamıştım..
[/QUOTE]
Ay yapma ya çok kötü olmuş.
Sonra tekrardan şişmedi mi peki ?

QUOTE="Mutluluk810, post: 77890006, member: 408951"]
Ay yapma ya çok kötü olmuş.
Sonra tekrardan şişmedi mi peki ?
[/QUOTE]
Yok şişmedi kapandı gitti yaa..Sivilcenin devi gibi birseydi o bılye gibi olan seyde irindi zaten yarım saat surmustur temızlenmesı:olamaz:

X