Koltuk altında yağ bezesi?

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
881
171
Kızlar merhaba.
Üç sene flan önce sol koltuk altımda şişlik farkedince doktora gittim eliyle kontrol etti ve yağ bezesi dedi sonra ben hiç takmadım geçen sene ultrasona girdim hiçbir şekilde yağ bezesi görülmedi eliyle de kontrol etti doktor yağ bezesi yok dedi yok olmuş demekki. Kışın banyo yaparken bu sefer sağ koltuk altımda nohut büyüklüğünde şişlik farkettim yağ bezesi diye düşünüyorum doktora gideceğim de bir türlü gidemedim iki hafta flan sonra gideceğim bu ara taktım yine hani internette diyorlar ya oynuyorsa kötü degildir diye ama ben bu oynama işini anlamadım mesela ben o bezeyi parmaklarımın arasına aldım sağa sola götürüyorum bu mu yani oynaması?
Cevap verirseniz sevinirim ☺️

Benim oğlumun da var ter bezi iltihabı ama elleri ayaklarının altı çok terleyen bi çoçuk doktora götürdüm ama bişey çıkmadı sadece ter bezi iltihabı dendi krem ilaç verildi o kadar

Benim oğlumun da var ter bezi iltihabı ama elleri ayaklarının altı çok terleyen bi çoçuk doktora götürdüm ama bişey çıkmadı sadece ter bezi iltihabı dendi krem ilaç verildi o kadar
[/QUO
İki parmağınıza alıp sağa sola götürebiliyor muydunuz çok değil tabikide.hafiften yani?

Ya birde normal acildeki doktorlar anlarmi sizce bunu koydeyim ve şehre gitme gibi durumum yok arabamız tamirde bir hafta sonra çıkacak?

Ay ben onu ağlaya ağlaya sıkmıştım 15 yaslarında falandım🤦🏻‍♀️ içinden felaket birikim beyazımsı iltihap ve kanama oluyor..Pansuman yapmıstım kapandı gitti..Şimdi olsa dokunamam tabi

Ama iltihap olsa beş aydır gecmezmiydi?
Ultrasonla baktırın. Memeniz de dahil olsun mümkünse. Bir de 5 aydır sabit şekilde mi duruyor? Büyüme küçülme var mı? Ben kasım ayından beri koltuk altımdaki şişliklerle uğraşıyorum. Meme ultrasonu bile yaptırdım bunun için. Bendekiler şişip şişip iniyor ve acıyor. Aylardır devam ediyor.

Ultrasonla baktırın. Memeniz de dahil olsun mümkünse. Bir de 5 aydır sabit şekilde mi duruyor? Büyüme küçülme var mı? Ben kasım ayından beri koltuk altımdaki şişliklerle uğraşıyorum. Meme ultrasonu bile yaptırdım bunun için. Bendekiler şişip şişip iniyor ve acıyor. Aylardır devam ediyor.
Geçmiş olsun.
Yok sabit ne büyüyor ne küçülüyor .öbür koltuk altımda da var da bu ondan biraz büyük

5 yıldır hiç mi fırsat olmadı baktirmaya canım kötü bişey olmaya bilir ama en azından da için rahat eder
Yok hayır sol koltuk altima gittim baktırdım farkettigim gün eliyle baktı yağ bezesi dedi geçen senede ultrasonla baktirdum hem göğüsler hem koltuk altları temiz çıktı bu ultrasondan 6ay flan sonra çıktı.

X