koltuk altı kokusuna karsı kesin cözüm

sinemesfer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2013
8
0
koltuk altı kokusuna karşı deotak kullanıyorum cok memnunum herkese tavsiye ederim aşırı güzel eczanelerden temin edebilirsiniz cok pahalı bir sey de degil 10 15 civarı..

kesinlikle çok etkili bir hafta boyunca koku falan hiç birşey yok bitkisel bir krem terlemeyi kesmiyor azda olsa terliyorsun ama kokuya dair hiç birşey yok!

kesinlikle çok etkili bir hafta boyunca koku falan hiç birşey yok bitkisel bir krem terlemeyi kesmiyor azda olsa terliyorsun ama kokuya dair hiç birşey yok!

Ben deotak'ı kullandım evet çok memnun kalmıştım ama maalesef iki koltuk altımda da koca koca ağrılı bezeler oluştu ve çok endişendim. Bezeler 1 haftada bir orada, bir burada çıktılar ve en sonunda azalarak yok oldular. Daha önce de ilk kullanmaya başladığımda çıkmıştı hem de kocaman kocaman ama o zaman da antibiyotik tedavisi görüyordum ben ona bağlamıştım. Bezeler geçinceye kadar çok ağrı yaptığı için kullanmamıştım. Sonra tekrar kullandım ve anladım ki deotak yapmış

Herkesin cildi aynı reaksiyonu göstermeyebilir ama yine de dikkatli olun

Ben deotak'ı kullandım evet çok memnun kalmıştım ama maalesef iki koltuk altımda da koca koca ağrılı bezeler oluştu ve çok endişendim. Bezeler 1 haftada bir orada, bir burada çıktılar ve en sonunda azalarak yok oldular. Daha önce de ilk kullanmaya başladığımda çıkmıştı hem de kocaman kocaman ama o zaman da antibiyotik tedavisi görüyordum ben ona bağlamıştım. Bezeler geçinceye kadar çok ağrı yaptığı için kullanmamıştım. Sonra tekrar kullandım ve anladım ki deotak yapmış

Herkesin cildi aynı reaksiyonu göstermeyebilir ama yine de dikkatli olun

aa ! ben de deotak kullandım ve diğer roll on lardan çok daha memnundum ama benm de kol altımda baya bi ağrılar olmuştu, beze gibi birşeyer vardı ama ben nedense ona yormamıştım şimdi düşündüm de olabilir demekki ya

Deotak anneme de alerji yapmıştı, koltukaltında geniş kızarıklıklar oluşmuştu, doktora gitti, doktor kullandığınız şey neyse onu bırakın demiş, ondan sonra geçti, ama her bünyede alerji yapmayabilir tabi, ben gratisten kristal deodorant almıştım her banyodan sonra onu kullanıyorum, hiç koku olmuyor, dışarı çıkacaksam da malesef yaz kış çok terlediğim için rexona en etkilisi bence

Deotak anneme de alerji yapmıştı, koltukaltında geniş kızarıklıklar oluşmuştu, doktora gitti, doktor kullandığınız şey neyse onu bırakın demiş, ondan sonra geçti, ama her bünyede alerji yapmayabilir tabi, ben gratisten kristal deodorant almıştım her banyodan sonra onu kullanıyorum, hiç koku olmuyor, dışarı çıkacaksam da malesef yaz kış çok terlediğim için rexona en etkilisi bence
Kristal doğal olduğu için sanki Deotak'a göre alerji yapma ya da cildi irrite etme olasılığı daha düşük gibi
Ayrıca iyi ki bu topiği görmüşüm de yazmışım. Demek ki Deotak'tan tek şikayetçi ben değilmişim.
Evet, tamam kendi kendine geçiyor ama yine de rahatsız edici bir durum ve tabiki görüntü de çok çirkin. Özellikle yazın kullanıp da beze yaptığını düşünsenize!
Ayrıca koltuklarında beze oluşumu sebep Deotak da olsa,psikolojik olarak hiç hoş olmuyor

Son düzenleme:
Sanırım botoks. Ben pek memnun kaldım. Bir de deodorant vs kullanamayan bir insan olarak Kiehls'in krem formlu deodorantından çok memnun kalmıştım. Islaklığı engellemese de kokuyu ciddi şekilde engelliyor

beze olayını hiç bilmiyordum ablamla kullanıyorduk bizde bi sorun olmadı her şeyde de bi sorun çıkıyor demekki. peki kızlar ıslaklığı engelleyecek bir şey biliyor musunuz yazın bazı renkli tişort vs giyemiyorum bu yüzden :KK43:

deotak bende feciiii alerji yaptı aman dikkat diyeyim :KK43:( :KK20::KK20::KK19::KK19: antibiyotikle zor geçti bezeler. botoks yaptırana kadar herşeyi ama herşeyi denedim, biolyn diye bi markanın spreyi vardı ter önleyici o belllki biraz işe yaradı ama çok geçici oldu o da. en güzeli botoks. en az 6 ay diyorlar ben 8. ayımı doldurdum daha yeni ufak ufak başladım terlemeye. büyük rahatlıkmış.

kullandığım tek şey rexona rollon siyah olanı onuda yeni keşfettim muhteşem bir şey hiç koku yapmıyor tavsiye ederim deneyin bence

Kristal deolar ve rexona clinical protection memnun olduğum ürünler.ten kokusu ne yediğiniz ile de yakından ilgili.sarımsaklı, baharatlı gıdalar tüketmeyin, eskiden kadınlar tenleri güzel koksun diye limon-portakal yerlermiş.

Deotak gözenekleri tıkıyor bezeler o yüzden olusmustur iyi bir ürün değil. Kokuyu kesiyor ama eksisi var malesef.

karbonat süper bişey ya hem maliyetsiz hem zararsız hem de faydalı. Banyodan sonra sürün hiçç koku olmuyor . Ben kullanıyorum cokta memnunum.

X