Koltuk altı kararması için

Koltuk altı kararmalarına çözüm!
Rahatsız edici bir görüntüye sebep olan koltuk altı kararmaları için bitkisel ve çok pratik bir yöntemimiz var. (Kadın Haber ve Moda Portalı ? Elma Elma dan alıntıdır.)

Malzemeler

1 çay kaşığı vazelin
1 çay kaşığı elma suyu
1 çay kaşığı limon suyu

Uygulama

Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra koltukaltına sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra sonra yıkayıp bebek pudrası sürün. Koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.
Koltuk altının kararmasının baş nedeni, koltuk altı tüy temizliğinde kullanılan metotlardır.

Örneğin; traş bıçağı kullanımı, koltuk altınınız kararmasına neden olur

kızlar ben bepanten krem kullandım koltuk altı ve genital bölegede kremi ikinci sürmede etki etti rengi açılmaya başladı o yüzden çok sevinçliyim :KK9: kendime çok dert ediniyodum bu durumu fena morelim bozulmuştu şimdi tekrar kendime güvenim yerine geldi deneyn derim memnun kalırsınız her banyodan sonra kullanıyorum hem mis gibi kokuyorum hemde kendimi daha temiz hissediyorum :KK9:
bepanten kremin hangisi? çok çeşiti var o kremin kuzum :KK54:

bu karışım bikini bölgesindede işe yararmı? :KK17:

Ben internetten yeni buldum arastırırken, daha denemedım ama deneyecegım bir iki güne kadar, zaten doğal bir karışım, yan etkısı de olmaz, denemekte fayda var dıye düşünüyorum. Bikini bölgesıne de faydası olur bence, madem ki kararmaya iyi gelıyor, ama bikini bölgesınde alt kısımlara gelmese iyi olur, limon yakabilir cunku ama üst kısımlarda sorun olmaz diye düşünmekteyım:)

bu arada ben netten renk açıcı krem aldım ama henüz gelmedi onuda ben kullanıp yazarım sonuçları o daha etkiliymiş araştırdığım kadarıyla 2 3 sürmede farkı fark ediliyomuş aman yaa ne bzim bu çektiğim erkekler bizim yarımız kadar bakmazken kendilerine revamı bu bize..:KK47:

Ben internetten yeni buldum arastırırken, daha denemedım ama deneyecegım bir iki güne kadar, zaten doğal bir karışım, yan etkısı de olmaz, denemekte fayda var dıye düşünüyorum. Bikini bölgesıne de faydası olur bence, madem ki kararmaya iyi gelıyor, ama bikini bölgesınde alt kısımlara gelmese iyi olur, limon yakabilir cunku ama üst kısımlarda sorun olmaz diye düşünmekteyım:)

bikini bölgesinde sorunmu var yoksa senin

valla aslıyı bilemicem ama benim o sir ağdalar yüzünden karardı biraz:KK43: hatta bıyıkta aldırdım ben sarı oldukları halde o bölgede bile kararma olmuştu allahtan yüz kremler sayesinde onlar açıldı acaba o kremi o bölgelerede sürsem nasıl olur :KK70:

valla aslıyı bilemicem ama benim o sir ağdalar yüzünden karardı biraz:KK43: hatta bıyıkta aldırdım ben sarı oldukları halde o bölgede bile kararma olmuştu allahtan yüz kremler sayesinde onlar açıldı acaba o kremi o bölgelerede sürsem nasıl olur :KK70:

valla bende ağda yapiyorum oyle sorunum yok allahdan tenim saden esmer

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum yaz geliyor ve askılı, koltuk altını açıkta bırakan kıyafetler yine gardolabımızda ki yerini alıyor. Zira koltuk altını açıkta bırakan kıyafetleri giyinmekten çekinen bir çok kadın, yine strese giriyor ve koltuk altının rengini nasıl açacağını kara kara düşünüyor.

Koltuk altı kararması için, koltuk altı rengini açmak için, bitkisel önerilerimizi denemek ister misiniz? O halde buyrun Melek’lerim;

Suna Dumankaya’dan koltukaltı kararmalarına doğal çözüm önerisi:

Malzemeler:

• 1 çay kaşığı vazelin

• 1 çay kaşığı elma suyu

• 1 çay kaşığı limon suyu

Uygulama: Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra koltukaltına sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra sonra yıkayıp bebek pudrası sürün. Koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.

Sevgili Melek’ler; koltuk altının kararmasının en baş nedeni, koltuk altı tüy temizliğinde kullanılan metotlardır.

Örneğin; traş bıçağı kullanımı, koltuk altınınız kararmasına neden olur…

canım ya paylaşımın için çok teşekkurler özel genital bölge için de bir kraşım söleyebilir misin ya da bu söylediğin uygulamayı orası için de deneyebilirmiyiz. :KK17: :KK16:

X