Koltuk altı kararması için

evet işe yarar tabi siyah üzüm suyu ile kese de yap tatlım.
ayrıca bitkisel %50 çözüm geri kalanı lazer ile halledersin.
fakat bende bu tarif ve kese kesin çözüm verdi ama annem deyarı açılma oldu.

fakat belli olmaz bunun dışında vazelin elma suyu ve limon suyu tarifini de dene. :KK31:
umarım iyi olur senin için. benim annem fucidin diye bi krem aldı fayda görürse haber verirm tatlım. :82:

bir tatlı kaşığı nemlendirici krem. üzerine iki damla papatya yağı koyup karıştır. yüzüne sür 15dk. bekle ve sürdüğün bölgeye buz gezdirerek maskeyi çıkar. bu işlemi tüm vücutta deneye bilirsin. ama en iyi sonuç lazer epilasyon çünkü hassas bölge kararması kıl kökleri yüzünden olduğu için en kalıcı çözüm bu canm :82:

Ben bir deneyeyim bu islemi, zahmetsiz ve az malzemeden olusuyor.
Hassas bolgelerde agda kullanamiyorum ben, çok canim yaniyor emla krem de kullandim uyusturma etkisi yapmaadi maalesef:KK50:

fakat belli olmaz bunun dışında vazelin elma suyu ve limon suyu tarifini de dene. :KK31:
umarım iyi olur senin için. benim annem fucidin diye bi krem aldı fayda görürse haber verirm tatlım. :82:

Fucidin krem bir gelisme saglar insallahn haberleri bekliyorum ben de :KK74:

kızlar lazer epilasyon bir süreliğine tüyleri yok etmiş gibi görünsede yeniden çıkıyorlar bi çok arkadaşım bunu yaşadı en iyisi iğneli epilasyon ama hassas bi cildiniz varsa iz kalabiliyor.O yüzden mecbur alıcaz bu tüyleri:KK43: Bende geçenlerde Suna Dumankayanın kararan koltuk altları için bi tarifini okudum
1 tatlı kaşığı sirke
1tatlı kaşığı pirinç unu
1 yemek kaşığı yoğurt
Malzemeleri karıştırıyoruz koltuk altlarına yedirerek sürüyoruz ve 15dk bekletiyoruz.Sonra ovarak cıkarıyoruz ve ılık suyla yıkıyoruz ardından koltuk altlarına limon suyu sürüyoruz ve kuruyunca talk pudra sürüyoruz haftada 2 kere yapmak yeterli bende bu küre başladım umarım işe yarar:18:

Fucidin krem bir gelisme saglar insallahn haberleri bekliyorum ben de :KK74:

kızlar bende bu sirke yoğurt un karışımını 2ay önce uyguladım ve çok faydası oluyodu ama bıraktım unutuyodum hep,neyse ben jiletin yaptığına eminim bu derdin çünkü geçtiğimiz 2ayda 2 defa epilatör kullandım koltuk altımda ve sonuç mükemmel ilkinde çok acımıştı hayatımda ilk defa makineyi oramda kullandım kanattım bile ,ama bugün 3üncü kez yaptım makinayla koltukaltımı ve inanırmısınz bitek tüy kalmadı pürüzsüz ilk defa bukadar yumuşak ve temiz görünüyo,malum jilet kökten almadığı için 2günde bir banyoda kesmek zorundaydım vede tüyler bellide oluyodu,ama artık yok rengide açıldı artık utanmıyorum,tabi uygulamalar işe yarıyo ben aldıktan sonra tüyleri,,sonra limon suyu sürüp kuruduktan sonra nemlendirici sürüyorum,4-5saat sonrada pudralıyorum,bu arada bu fucidin kremi doktora sormuştum kararma için kullanıldığını söyledim burdaki kızların,, neyse bana alakası yok içeriğinde kararma giderek bimadde yokki zaten dedi ve fucidin kremin mantar hastalıkları yaralar için kullanıldığınıda ekledi vermedi...bilginiz olsun:KK20:

Son düzenleme:
kızlar bende bu sirke yoğurt un karışımını 2ay önce uyguladım ve çok faydası oluyodu ama bıraktım unutuyodum hep,neyse ben jiletin yaptığına eminim bu derdin çünkü geçtiğimiz 2ayda 2 defa epilatör kullandım koltuk altımda ve sonuç mükemmel ilkinde çok acımıştı hayatımda ilk defa makineyi oramda kullandım kanattım bile ,ama bugün 3üncü kez yaptım makinayla koltukaltımı ve inanırmısınz bitek tüy kalmadı pürüzsüz ilk defa bukadar yumuşak ve temiz görünüyo,malum jilet kökten almadığı için 2günde bir banyoda kesmek zorundaydım vede tüyler bellide oluyodu,ama artık yok rengide açıldı artık utanmıyorum,tabi uygulamalar işe yarıyo ben aldıktan sonra tüyleri,,sonra limon suyu sürüp kuruduktan sonra nemlendirici sürüyorum,4-5saat sonrada pudralıyorum,bu arada bu fucidin kremi doktora sormuştum kararma için kullanıldığını söyledim burdaki kızların,, neyse bana alakası yok içeriğinde kararma giderek bimadde yokki zaten dedi ve fucidin kremin mantar hastalıkları yaralar için kullanıldığınıda ekledi vermedi...bilginiz olsun:KK20:

Haklisin kil kokleri yuzunden kararma yasiyoruz sanirim ama gel gor ki agda çok aci veriyor :KK59: Yine bu forumda mantar kremi (bu bahsi gecen krem olabilir) oldugu halde birkac kisi tarafindan ayni sikayetle kullanildigini ve cozum aldiklarini okumustum. Ilginc, mantar kremi olmasina ragmen rengi açabiliyor demekki tecrube sahiplerine bakilirsa. Her ne kadar aci verici olsada bir sekilde kokunden alan yontemler kullanmaya calisacagim ben de :KK17:
Birbirimizi bilgilendirmeye ve tecrubelerimizin sonuçlarini paylasmaya devam edelim arkadaslar...

Haklisin kil kokleri yuzunden kararma yasiyoruz sanirim ama gel gor ki agda çok aci veriyor :KK59: Yine bu forumda mantar kremi (bu bahsi gecen krem olabilir) oldugu halde birkac kisi tarafindan ayni sikayetle kullanildigini ve cozum aldiklarini okumustum. Ilginc, mantar kremi olmasina ragmen rengi açabiliyor demekki tecrube sahiplerine bakilirsa. Her ne kadar aci verici olsada bir sekilde kokunden alan yontemler kullanmaya calisacagim ben de :KK17:
Birbirimizi bilgilendirmeye ve tecrubelerimizin sonuçlarini paylasmaya devam edelim arkadaslar...

canım epilatör aletin varsa yapmak istersen bikaç ipucu vereyim,bak önce uygulamaya başlamadan önce koltukaltlarını güzelce yıka ve kurula iice,sonra oralarını iice pudrala hiç nem kalmayınca ve koltuk altını iice gerince makineyide tüylerin çıkış yönüne doğru alınca çok acısız rahat oluyo,zamanla tüylerin çıkış yönünün tersine olarak alabilirsin,ama ilk uygulama için önermiyorum,çok can yakıcı ve kanatıcı bişey,ama şöyleki bu 3.yapışım ve bugün hiç acı duymadım artı tüylerin çıkış yönünün tersine doğru aldım :KK64:
bide tüy sarartıcı kremler var 6tl kıl kökleri için deneye koy istersen

Son düzenleme:
canım fucidin krem pomad jel v.b ürünleri var bak sen mantar hastalığına göre olanı duymuşsun. doktor genital bölge kararması için verdi anneme ve sivilce artı cilt renk bozukluğu içindi mokoko bölgesinde de işe yarıyo. :KK71: bende de epilatör esmerlik yaptı sonra jilet daha kötü yaptı onun için epilasyonda ilk seansda bile fark gördüm.
bu bitkisel karışımlar da işe çok yaradı özellikle krem yağ :) :82:

ahhh canım inşallah dediğin gibi bende de işe yarar:KK1:

kızlar fucidin antibiyotikli bir krem,kızımın pişiği ilerleyip yara olunca dr vermişti,ben bile kullanırken çekiniyorum,koltuk kararması için kullanmayın bence:KK50:

valla bu fucidin kremi sordum doktora koltuk altı kararması için istemiştim ama bana kimden duydun o ilacı dedi bende böyle böyle burdan duydum dedim o krem hiç bir işe yaramaz koltuk altıyla alakası bile yok içerdiği şeylerin dedi ve bana mantar olabilir sebebi dedi ama zaman kalmadığı için gösteremedim ve ben krem kullanmıycam zaten okadarda kararma yok bende birde şu yoğurtlu karışımı deniycem bakalım

valla canım ben kremi doktora sordum(fucidin)bana onun içinde koltuk altında hiç bir işe yarıycak madde bulunmadığı söyledi:KK45: bu sodayı kullanmadım öteki pirinç unu yoğurtlu sirkeli karışımı kullanıyorum işe yarıyo gibi bakalım birazdaha kullanıyım yine yazarım sonucu:KK66::KK66:

o karışımı bende 3 aydır kullanıyorum canım,inanılmaz bi etkisi oldu okadar rahatımki inanamıyorum hala bukadar pratik bi yöntemle bu derten kurtulduğuma ,hatta artık karışımı uygulamıyorum bile,çünkü gerek duymuyorum:KK64:

evet canım denemelisin bencede hem ne kaybedersinki ,hem o hiç bi işe yaramayan pahalı kremlere verdikleri paralar çöpe gidiyo,, ben bişeyi almadan önce yorumlarına bakar araştırır öyle alırım,ama bakıyorumda memnun kalanlar okadar azki ,insan şüpheleniyo tabi öteki ii yorumlar sitelerin kendilerine ait bence diye,,neyse ben şuan okadar mutluyumki,özgürce sıfır kol badiler giyebiliyorum dışarda,en çokta jiletin etkisiydi kararma bence,epilatöre başladğım anda kabuslarım bitti hemde uzun süre pürüzsüzlük daha ne olsun:KK62:
diğer topiğe yazdıklarımı alıntı yapiyim dedim ilk ikisini 2.ayda yazmışım,, sondakilerde geçenlerde yazdıklarımmış:97:

sirkeli yogurtlu maske nasıl oluo yardım cı olabılecek var mı :/

Nasil oluyor derken yapilisini mi yoksa neticesini mi sordun?

Ben ilk kez dun yaptim, bir kasik sirke, bir kasik yogurt, bir kasik pirinc ununu karistirip bolgeye surdum. 15 dakika bekledim ama cok kurumadi, sanirim kalin surmusum. Yine de yikadim... Haftada iki kez yapcam ben de bakalim sonucu gorecegiz... :KK68:

kızlar ben bepanten krem kullandım koltuk altı ve genital bölegede kremi ikinci sürmede etki etti rengi açılmaya başladı o yüzden çok sevinçliyim :KK9: kendime çok dert ediniyodum bu durumu fena morelim bozulmuştu şimdi tekrar kendime güvenim yerine geldi deneyn derim memnun kalırsınız her banyodan sonra kullanıyorum hem mis gibi kokuyorum hemde kendimi daha temiz hissediyorum :KK9:

X