Kolposkopi cin leep

Hangi doktor sizce

• Polat dursun

OY: 2 100,0%
  • Gökhan boyraz

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2

dilek062

Ol der ve olur... 🙏🙏🙏
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2009
1.986
1.817
37
Merhabalar sayın hanımlar ben küçük bir şehirde yaşıyorum jinekolojik onkoloji talipli hastasıyım ama doktor maalesef yurt dışına gitmiş 3ay önce cin 1tanısı almıştım.aklımda iki doktor var hangisini tavsiye edersiniz

Polat Dursun benim de doktorum kendisinde takipliyim, Türkiye’de ve dünyada tanınan bir duayen jinekolojik onkoloji alanında. Bilgisine ve deneyimine güveniyorum tavsiye ederim.

Polat Dursun benim de doktorum kendisinde takipliyim, Türkiye’de ve dünyada tanınan bir duayen jinekolojik onkoloji alanında. Bilgisine ve deneyimine güveniyorum tavsiye ederim.
Teşekkür ederim hastalara yaklaşımı nasıl Gökhan boyraz iyi reklam yapıyor

Teşekkür ederim hastalara yaklaşımı nasıl Gökhan boyraz iyi reklam yapıyor
İnsani yönü oldukça ön planda, paragöz doktorlardan değil gereksiz işlem yapmaz ya da gereksiz ücretler talep etmez. Sorularınıza cevap verir. Reklama ihtiyacı olduğunu sanmıyorum gördüğüm kadarıyla sürekli ameliyat yapıyor zaten.

İnsani yönü oldukça ön planda, paragöz doktorlardan değil gereksiz işlem yapmaz ya da gereksiz ücretler talep etmez. Sorularınıza cevap verir. Reklama ihtiyacı olduğunu sanmıyorum gördüğüm kadarıyla sürekli ameliyat yapıyor zaten.
Tamam ben de oraya gideyim o zaman

X