Kolejen kullanıp memnun kalan var mı ?

Sesevya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
380
243
Merhaba hanımlar ;

Kolejen kullanıp fayda gören oldu mu hem serum hemde içilen türleri var ya onlardan alıp denemek istiyorum son zamanlarda maske takmaktan sanırım yüzüm sürekli kuru asla nemli canlı durmuyo tavsiyeleri bekliyorum teşekkürler şimdiden

Bende hangi marka kolajen kullanıp memnun kalan varmı diye başlık açacaktım sizin konuyu gördüm bende hem cildim için hemde ağrılı bi insanım kemiklerime destek olsun diye tip1 tip2 tip3 kolajen içeren bi ürün kullanmak istiyorum ama hangi marka iyidir bilemiyorum yurdavit marka kolajen gördüm internette fiyatı da uygun ama bu marka iyimidir bilemedim

Ben tip1 tip2 fln ne onu bile bilmiyorum :)

Bilmiyorum açıkcası ama netten bakındım biraz pek tavsiye edilmiyo gibi araştırın isterseniz sıkıntı olmasın
tesekkur ederim her yerde emzirenler uzerinde arastirma yapilmadigindan onerilmez yaziyor hanj belki emzirenlerin kullanabilecegi bir marka tür vs vardir diye yazdim ama yok galiba

tesekkur ederim her yerde emzirenler uzerinde arastirma yapilmadigindan onerilmez yaziyor hanj belki emzirenlerin kullanabilecegi bir marka tür vs vardir diye yazdim ama yok galiba
Rica ederim ne demek normalde bile doktora danışın diyo alerji durumlarına karşı siz nolur nolmaz kullanmayın ben bile tedirgin oldum okuyunca

Ben tip1 tip2 fln ne onu bile bilmiyorum :)
Evet tipleri var ınstada takip ettiğim bi doktor yazmıştı kullanım amacına göre tipleri var ben 3 tipin bi arada olduğu bi takviye kullanmak istiyorum hem cilt için hem kas ve kemiklerim için çünkü çok ağrılı bi insanım
Ama hangi marka iyidir hangisini kullanmalı bilemiyorum hatta kaynakları da var kolajenin (balık tavuk sığır yumurta gibi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…