Kolejde öğretmenlik ve sözleşme teklifi

Eşim çok tecrübeli matematik öğretmeni.
Özel ders konusu öyle okuldan ayrılayım özel dersle ihya olurum şeklinde ilerlemiyor maalesef.
Özel ders tamamen kişisel bağlantılarla yürüyor.
Bir kurumda çalışmak, etraftaki diğer hocalarla paslaşmak, kurumdaki öğrencilerle yakın ilişki içinde olmak, veliler tarafından beğenilen, takdir edilen hoca olmak getiriyor özel dersi.

Eşim çalıştığı kurumda üst düzey yönetici buna rağmen hatrını kıramadığı velilerin çocuklarına özel ders vermeye devam ediyor.

Okulun adını paylaşmanız mümkün mü merak ettim.

Aynı işi aynı ders saatini devlet okulunda yapsanız geliriniz ek ders ile birlikte 60 bin olur.40 binden aşağı olmasın en azından ama bilmiyorum özellerin asgari ücret ödediği doğruysa yapacak pek bir şey de yok sanırım.

İşlerine geldiği gibiler. Adamına göre muamele ediyorlar. Kime kaç vermek isterlerse veriyorlar. Bana 29 derken başkalarına 50 de veriyorlar

Kesinlikle öyle katılıyorum. Ben de yıl içinde birçok öğrencimden özel ders teklifi aldım ama o kadar yoğun çalışmak istemediğim için reddetmek zorunda kalmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…