Kolejde öğretmenlik ve sözleşme teklifi

secret0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2021
338
148
Merhaba matematik öğretmeniyim 5 yıl önce mezun oldum. 2 yıldır özel okulda çalışıyorum, önümüzdeki yıl için görüşmeye çağırıldım. Bana yaptıkları teklif şu şekilde, okulun iki şubesi var ve iki okulda da derse girmem isteniyor. Haftanın iki günü ve kalan üç günü iki farklı okulda olacak şekilde. Okulların arasındaki mesafe uzak. Yani diğer okul bana uzak düşüyor trafik vs oluyor yıl içinde çünkü geçen yıl deneyimledim bunu ve zorlandım. Bu sene için iki okul olmamasını istememe rağmen yine aynı şeyi sundular. Maaş olarak da haftada 30 saat (bazen ek olarak üstüne de çıkabilir) için 29bin lira maaş. Ben biraz araştırdım okuldaki herkes benden yüksek ücrete anlaşmış. Siz olsanız kabul eder miydiniz maaş nasıl sizce? özellikle aranızda bu sektöre yakın olanlar varsa diye danışmak istedim

Ücret az bu çalışmaya bende dershanede öğretmenim Fen bilgisi branşım 3 yarım 2 tam güne bundan fazlaya anlaştım. Hangi ildesiniz?

bence kabul etmeyin maaş çok düşük yapacağınız işe göre.

Sayısalcıların hepsi o durumda.

Diğer okul ile evin arası mesafe kaç dk veya saat sürüyor? Kaç vasıta kullanman gerek?

Asla kabul etmem. Hem maaş çok düşük hem de böyle 2 okul arası mekik dokuyarak çalışmış birisi olarak asla diyorum. Çok zor. Bunun kışı karı var. Emeğinizi çöpe atmayın.

Çocuğuma matematikten özel dersi 1000 liradan anlaştık.Size önerilen rakam çok çok az..

30 ders artı iki okul için 40 bin ve üzeri almalısın anlaşma.

Ücret az bu çalışmaya bende dershanede öğretmenim Fen bilgisi branşım 3 yarım 2 tam güne bundan fazlaya anlaştım. Hangi ildesiniz?
Ankaradayım. Benden başka 1 matematikçi daha var okulda. Sanırım bahsedilen o yüksek fiyatlar ona verilecek. Lgs grubuna girdiği için ve daha uzun yıllardır tecrübesi olduğu için. Neden bizim durumumuzdakşleri böyle görüyorlar anlamıyorum gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…