kolay doğum için meryem ana otu

narinnazenin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
860
914
34
slm kızlar. bu otu duydum araştırdım ve aldım. gebe kalmaya ve kolay doğuma faydası varmış. kullanan ve normal doğuma faydasını gören var mı. paylaşımlarınız bekliyorum

slm kızlar. bu otu duydum araştırdım ve aldım. gebe kalmaya ve kolay doğuma faydası varmış. kullanan ve normal doğuma faydasını gören var mı. paylaşımlarınız bekliyorum
Nerden buldun türkiyede varmıki ben sadece Arabistan'da satılıyor diye biliyordum

Gebe kalmak için faydasını duymuştum ben de ama ne kadar doğru bilmiyorum hiç arastirmadimm...

Slm cnm. Benım kuzenım Arabistan'dan getirmişti benim sancılarım başladığında otu suyun içine attı ve suda açıldı. Gece 4 te sancım başlamıştı hemen annem aradı telden kuzenım suya koydu ve ben ilk çocuğum olmasına rağmen inanırmısınız 3 saat sancı çektim ama bana 3 dk geldi doktor doğum başladı dedi beni doğumhaneyr götürüyorlar saate bi baktım 6:45 gözlerine inanamadım sanki hastaneye geleli henüz yarım saat ancak olmuştu doğumumda 2 .ıkınmada gerçekleşti ve okadar kolay bir doğumdu ki anlatamam doktor bile şaşırdı.allahım çok büyük yarabbim binlerce şükürler olsun .

Slm cnm. Benım kuzenım Arabistan'dan getirmişti benim sancılarım başladığında otu suyun içine attı ve suda açıldı. Gece 4 te sancım başlamıştı hemen annem aradı telden kuzenım suya koydu ve ben ilk çocuğum olmasına rağmen inanırmısınız 3 saat sancı çektim ama bana 3 dk geldi doktor doğum başladı dedi beni doğumhaneyr götürüyorlar saate bi baktım 6:45 gözlerine inanamadım sanki hastaneye geleli henüz yarım saat ancak olmuştu doğumumda 2 .ıkınmada gerçekleşti ve okadar kolay bir doğumdu ki anlatamam doktor bile şaşırdı.allahım çok büyük yarabbim binlerce şükürler olsun .

Ben de bu şekilde bir yerlerde okumuştum. arkadaşım almış bana da söyledi hemen aldım. umarım bende de işe yarar, açıkçası inanıyorum ben otların mucizesine. senin adında da çok sevindim :) ot nasıl bir şey resmini bulup bana gönderebilir misin. bendeki yuvarlak sert bir şey suya girince açılıyormuş

Ben de bu şekilde bir yerlerde okumuştum. arkadaşım almış bana da söyledi hemen aldım. umarım bende de işe yarar, açıkçası inanıyorum ben otların mucizesine. senin adında da çok sevindim :) ot nasıl bir şey resmini bulup bana gönderebilir misin. bendeki yuvarlak sert bir şey suya girince açılıyormuş
Nerden aldın canım

canım bende medineden getirttim.orjinalini bulmak zormuş sadece gitti gidiyorda var diye bi topicte okumuştum

Canım ben hiç göremedim otu kuzenim kendi evinde suya koyduğunu ve hemen açıldığını söyledi.ama bende nasıl birşey olduğunu görmedim

Merhaba. Bende Medine den aldim otu. Dogumuma 1 ay var. Sanci gelince suya koyuluyormus. Denicem. Bende inaniyorum. Dogum sonrasinda yazarim insallah gelismeleri. 2 cesit olabiliyomus ot. Bende ki bu...
IMG_20160715_143655.jpg

Merhaba. Bende Medine den aldim otu. Dogumuma 1 ay var. Sanci gelince suya koyuluyormus. Denicem. Bende inaniyorum. Dogum sonrasinda yazarim insallah gelismeleri. 2 cesit olabiliyomus ot. Bende ki bu...Eki Görüntüle 1858644
Canim Merhaba doğum yaptın mi otu da kullandin mi kullandiysan nasil kullandin. Benim dogumum da yaklasti otu aldim merak ediyorum nasil kullanildigini etkisinin olup olmadığıni

Canim Merhaba doğum yaptın mi otu da kullandin mi kullandiysan nasil kullandin. Benim dogumum da yaklasti otu aldim merak ediyorum nasil kullanildigini etkisinin olup olmadığıni

Henuz yapmadim canim :) Eli kulaginda bugun yarin gelir diye tahmin ediyorum. Dogumdan sonra otla ilgili yorum yaparim. Heyecanla bekliyoruz...
:)

Selam bayanlar. Hemen konuya giriyim. 2 gun once oglumu normal dogum ile cok sukur dunyaya getirdim. (40+4) . gunum doldugunda suya koydum otu annem oyle dedi. Ondan 5 gun sonra dogum yaptim. Ama oyle sancim falan yoktu gun aşimindan dolayi dr doguma gonderdi. Doguma gidene kadar stresten mi bilmem 3 cm acilma ile girdim.5 saat suren suni sanci sonrasinda ogluma nihayet kavustum. Kolaymi zormu derseniz. Kolay bi dogum olmadi zorda olmadi. Yani otun bi hikmeti oldumu derseniz onu Allah bilir. Ben cok inandim. İllaki bi faydasi oldugunu dusunuyorum. Herkese kolay dogumlar....

Otu kullanan var mı başka
Ben kullandim canim dört eylulde saat onbir gibi suyum geldi oniki de acilmaya baktilar üç cmdi saat bir de baktilar hala üç cm sonra annem geldi hastaneye otu suya koydu okudular ebe bana geceye anca dogurursun diyordu ama saat birde bi bakti acilma beş cm olmus derken o kadar hızlı rahmim açıldı ki doktor zor yetişti dogumuma yetisemezse ebe dogurtcakti saat dörtte hemen dogumhaneye aldilar düşün ben o otun etkisi olduğunu düşünüyorum.

Ben kullandim canim dört eylulde saat onbir gibi suyum geldi oniki de acilmaya baktilar üç cmdi saat bir de baktilar hala üç cm sonra annem geldi hastaneye otu suya koydu okudular ebe bana geceye anca dogurursun diyordu ama saat birde bi bakti acilma beş cm olmus derken o kadar hızlı rahmim açıldı ki doktor zor yetişti dogumuma yetisemezse ebe dogurtcakti saat dörtte hemen dogumhaneye aldilar düşün ben o otun etkisi olduğunu düşünüyorum.
Ya şu açılmaya bakmalarını hiç istemiyorum parmaklıyolar demi ben ztn vajinusmustum onu zor yendim sırf bundan sezeryan istyrm

Ya şu açılmaya bakmalarını hiç istemiyorum parmaklıyolar demi ben ztn vajinusmustum onu zor yendim sırf bundan sezeryan istyrm
Malesef cnm öyle bakiyorlar ama korkulacak gibi degil bir günün başına geliyor ben inan dogum ne zaman basladi ne zaman bitti bilmiyorum. Galiba sansli kisiler arasındayim.

Bende yarin suni sancı ile doğuma giricem nisan geleli baya oldu suyumda sknti var 2 cm açılmam var otu buldum aldım bugün koydum suya insalllah niyet im doğumun kendi başlaması sabaha kadar en azından açılmam artsa sonra da kolay doğum için insalllah ise yarar :-(

X