Vücut Kremleri Kokusu Güzel Ve Uzun Süre Kalici Vücut Kremi ??

Vücut kremleri, losyonlar
Arko nem tropikal rüya kullanıyorum.Kokusu güzel vücutta da yağlı bir his bırakmıyor.

body shop un ürünlerini gerçekten başarılı buluyorum eğer indirimi yakalarsanız ucuzada gelebiliyor
vücut losyonları krem koyulugunda body butterları bide duş jeliyle birlikte kullanılırsa süper kokusu var
en son vanilya serisine bayıldım

işyerinde muhasebe müdürüm pazardan "acaqua dı parma" diye bir krem almış, minicik bir tüp kendisi erkek olduğu için bana verdi.

kokusuna hayran oldum kremin, internetten biraz araştırdım ama nerde satıldığını bulamadım (

vaseline... her farklı arayışımda vaseline çıkıyor son zamanlarda karşıma. şimdi bir de coco butter'ı mı var?...

zannediyorum en yakın eczaneye dalmalıyım

Oriflame'in GRACE vücut kremi...kokusu çok hoş ve kalıcı,parfümü ile birlikte kullanıldığında daha da kalıcı oluyor.

watsonın kakao yağı barındıran vücut losyonu insanın içinden yemek geliyor tabi siz yinede yemeyin .

ben aqua dı gıoıa (gıorgıo armanı)nın parfumunu alırken losyonundanda almıstım 2 tane guzel kokuyor cok ...

Son düzenleyen: Moderatör:
arko nem kremler çok güzell ya ben hiç parfüm kullanmadan 2 ay boyu onu kulalndım elmalı olanı çok güzel kokuyo hiç çıkmıyo kokusu ya şaka gibi ama gerçek canlarım:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…