Koku kaybi yaşıyorum, sinirim bozuldu.

Led_BiR_Vele_DisTiri

Amaaaan Zırt !
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Aralık 2009
22.452
86.810
40
Merhaba hanımlar grip oldum sanıyordum 1 hafta oldu önce iki gün ağrıdan uyuyamadım.
Sırtım, belim ve hatta kalçalarim bu 4 gündür de burun akıntısı esliginde koku ve tat kaybım var.
Covid oldum sanırım bilmiyorum.
Koku ve tat kaybı yaşayanlar neler yaptınız?
Daha önce covid oldum ama iki gün sürmüştü koku kaybim da yoktu.
Hastaneleri aradım covid testi yapan da yok.
Geri gelir mi bu koku ve tad hissi çok kötü hissediyorum şuan.

Merhaba hanımlar grip oldum sanıyordum 1 hafta oldu önce iki gün ağrıdan uyuyamadım.
Sırtım, belim ve hatta kalçalarim bu 4 gündür de burun akıntısı esliginde koku ve tat kaybım var.
Geçmiş olsun canım:KK43:

Birebir aynısını yaşadım ağustosun ilk 2 haftası. Ağrılar, başlangıç vs birebir aynı. Koku ve tat tamamen gitmişti çıldırıyordum resmen.
Covid testi de yaptırdım negatifti. Ailece süründük ama hastalıktan. Bebeğim dahil.
2 hafta kadar sürdü. Ama tat koku olayı daha kısaydı 1 haftası öyle geçti.
Çok geçmiş olsun

Daha bir saat önce tat koku kaybı için bir video izledim anlatabildigim kadar anlatayım cnm 😄sağ elini göğsüne sol elini burun ucuna dokunuyordu sola kafasını donderip birinin kafasına çok küçük bir şekilde bir kez vuruyordu ve koku kaybinin giderildiğinden bahsediyordu aynı şekilde tat içinde ağzına yapıyor işin ilginç yanı yorumlarda yapipta onaylayanlar vardı nekadar doğru bilmiyorum gercekmi trolmu tat koku kaybim.yok denemedim bir dene istersen 😃ayrica geçmiş olsun 🙏🏻

Birebir aynısını yaşadım ağustosun ilk 2 haftası. Ağrılar, başlangıç vs birebir aynı. Koku ve tat tamamen gitmişti çıldırıyordum resmen.
Covid testi de yaptırdım negatifti. Ailece süründük ama hastalıktan. Bebeğim dahil.
2 hafta kadar sürdü. Ama tat koku olayı daha kısaydı 1 haftası öyle geçti.
Çok geçmiş olsun
İki gün ağrıdan yatamadim sonraki iki gün baş ağrısı oksurdugumde kafam basincli gibiydi agriyordu, 4.gün de bu haldeyim işte offf

Bendede oldu korona zamani koku tat kaybı tat geldi kokuda geldi ama eskisi gibi degil tam düzelmedi kac sene gecmesine ragmen burnumla ilgili de surekli tıkanıklık problemi yasiyorum burnum hiç akmiyor umarim sizde tamamen düzelir

Yaz ortasinda olmuştu bana, 1 ay kadar koku ve tat kaybı yaşadım.
Genzimde sürekli sanki çöp kokusu gibi bir koku vardı.
Ara ara nazal yıkama ve papatya buğusu yapıyordum, bir miktar rahatlama sağlıyordu.

Kekik yağı alın koklayın burnu çok güzel açıyor koku duyusunu getiriyor. Korona zamanında kullandım bir hafta belki daha kısa sürede tekrar koku almaya başladım. Aylarca koku alamayanlar duydum. Keki çayı da için boğazınıza iyi gelir

X