Kök hücre tedavisi için bir nefes

JessicaJoy

Nobody is perfect. I'm nobody.
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2014
1.770
5.229
İyi akşamlar arkadaşlar.

Daha evvel dualarınızdan büyük destek almış biri olarak bu kez de arkadaşımın kök hücre tedavisi gören annesi için yardımınızı istiyorum.

Durumu kötüymüş bugün... Her dua Allah katında çok kıymetli... Dualarınızda lütfen bize de yer verin.

Bir de Yasin Suresi okur musunuz? Tüm sevdiklerimiz, ölmüşlerimiz ve arkadaşımın annesi (Kadun Yılmaz) için? Okuyan haber verir mi; kendisine gösterip moral versek?
Allah razı olsun, kabul etsin inşallah...

Bu gece ya da ya yarin okuyacagim. Okudugumda yazarim. Allah acil sifalar versin insAllah.

1 yasin okudum. Allan kabul eylesin. Rabbimin ol deyip olduramayacagi hic bir sey yoktur. Tez vakitte sifasini versin, eskisinden de saglikli olsun insAllah.

Arkadaşım sayı olarak 500 tamamlansın istiyor ama bu da nasip işi; kim bilir belki tek bir samimi Allah lafzı arşı titretip şifa vesilesi olur.

Tedavi boyunca dualarınızı bekleriz inşallah.

Allah razı olsun...

500 yasinde bildigim kadari ile herkes 1 yasin okuyor. Okuyacak kimse yoksa okurum elimden geldigince. Herkes 1 yasin okusun derseniz de baska dualar okuruz.

Rabbim yardimciniz olsun insAllah.

500 yasinde bildigim kadari ile herkes 1 yasin okuyor. Okuyacak kimse yoksa okurum elimden geldigince. Herkes 1 yasin okusun derseniz de baska dualar okuruz.

Rabbim yardimciniz olsun insAllah.

500 Yasin okuması nasıl oluyor bilmiyorum, muhtemelen sizin duyduğunuz gibi yapılıyordur...

Kendi hastamızda olabildiğince çok dua istemiştik; mutlak kader değişmez ama Allah'ın sebeplere (dua, sadaka, vs) bağladığı hususlar için önce kendi elimizden geleni yapıp sonra farklı kişilerin yönelişleriyle döndük Allah'a...

O sürecin sonunda hastamızı kaybettik; ecel birdir ve değişmez... Ama ben hala o dönemdeki duaların, gözyaşlarının, Allah'ın kendisine el açma imkanı tanımasının şükrünü eda edebildiğimi sanmıyorum. O acı Allah'ın verdiği sabırla bal oldu adeta, bu öyle tarifsiz bir his ki... Bu yüzden kulluktan daha güzel bir mertebe düşünemiyorum; sadece elimizden geleni yapıyoruz ve sınırsız bir lütufla karşılanıyoruz; O bize her zaman en güzelini veriyor, istediğimiz gibi olması gerekmez, O'nun verdiği her zaman en güzel olandır, çok şükür.

Allah razı olsun desteğiniz için...

X