Kod L65.0 Telogen effluvium kötü mü?

İnşallah saçlarım geriye gelir canım çok doluyum bu konuda zaten
Doktorun büyük ihtimal sana demir eksikliği ilacı vericek canım. Kan yapıcı bir ilaçta verebilir. Belki birde şampuan.. Ama inan geçici bir durum bu Allahın izniyle. Stres yapıp canını sıkma hiç

@Mune abla lütfen konumu taşıma olur mu ? Merhaba kızlar ağlamamak in kendimi çok zor tutuyorum tam 3 senedir saçlarım dökülür gitmediğim doktor kalmamıştı bu ay buradaki üniversite geldim ve doktorum kan tahlili istedi internetten sonucuma baktım çok kötüyüm kalbim sıkıştı bu rahatsızlığı hiç duyan bilen var bana yardım edin kızlar Allah rızası için ayrıca Demir seviyemde 24 :KK61:
dur yahu panik yapma. demir eksikliğine bağlı saç dökülmesi teşhisi koyulmuş o kadar. muhtemelen demir takviyesi verir. demir takviyeside kötü bir şey değil. ben hamileyim hamilelikten dolayı demir kullanıyorum. sıkma canını :)

Şuan hocayı bekliyorum canım netten kendin bakabiliyorsun ve çıktısını alabiliyorsun merak ettim bende baktım zaten 3 yıldır saçlarım dökülüyor gitmediğim doktor kalmadı kızlar
Biliyorum netten bakılabildiğini,çıktı alınabildiğini.
Madem hocayı bekliyorsun azıcık sabırlı ol,buradan yardım beklemek yerine uzmanla görüşeceksin nasıl olsa.
Geçmiş olsun.

Miyav_su Miyav_su seni döverimmmmmm ben bakkk kuzucum benım demir seviyem 3 dü
saçlarım akıyodu resmen kopuyordu.
bende ilk okuyunca Allah korusun kötü bişey sandım.
ben bu hastalığı ( anemi demir eksilkiğinin) 15 senedir yaşıyorum.
başka hangi değerin ne çıktı yazarmısın
ayrıca lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nettennnn hastalık araştırma ben o hatalrı yaptımmm
sen yapmaaaaa lütfen...
Canım döv beni haklısın 3 yıldır gitmediğim yer kalmadı son kez dedim üniversite daha önceki Prof .erkek tipi demişti şuan nasıl canım saçların geriye geldi mi dökülüyor mu yine eve gidince ayrıntısı ile yazacağım

Canım döv beni haklısın 3 yıldır gitmediğim yer kalmadı son kez dedim üniversite daha önceki Prof .erkek tipi demişti şuan nasıl canım saçların geriye geldi mi dökülüyor mu yine eve gidince ayrıntısı ile yazacağım
sakin oll Allah dermansız dert vemesin bunlar neki canım
leblebi fıstık bunlar

Madem hocayı bekliyorsun azıcık sabırlı ol,buradan yardım beklemek yerine uzmanla görüşeceksin nasıl olsa.
İşte benim meraklı duygum öne geçti sorma kendi kendime strese soktum

Yandım Allah nidalarıyla konu açmışsınız. Allah korusun kötü bir şey sandım.
Google amcadan araştırdım strese ve yaşam tarzına bağlı saç sorunuymuş.
Biraz relaks yahu.

Geçmiş olsun.
kızımın tahlilllerine kendim baksaydım şimdi kalp krizinden ölmüştüm.
çünki lenfona ile aynı bulguları veren bir virus hastalığıymış.
bakmıcam doktora gidicem dedim ve öyle yaptım.
yoksa laaelem ölmüştüm.
dr gözünüz aydın lenfona riski yok kızınız virus atlatıyor dedi.
:KK43:
netten hastalık araştırmıcam artık

kızımın tahlilllerine kendim baksaydım şimdi kalp krizinden ölmüştüm.
çünki lenfona ile aynı bulguları veren bir virus hastalığıymış.
bakmıcam doktora gidicem dedim ve öyle yaptım.
yoksa laaelem ölmüştüm.
dr gözünüz aydın lenfona riski yok kızınız virus atlatıyor dedi.
:KK43:
netten hastalık araştırmıcam artık
Geçmiş olsun canım allahım tekrar yaşatmasın bende artık tövbe ederim inşallah

Sorma benim bu huyum kurusun buralar taktığım için iyice gerildim
15 gündür ben netten hastalıkarraştıroyorum kızım için öldüm canlı canlı toprağa girdim.
ama tövbeeeeee daha açmam okumam..
dpktpra giderim
sendde öyle yap sakin ol
Allahın gücüne gider canım.bunlar dertmi gitte o onkolojı hemotolojı koridorlarını gez halen kendime
ghelemedim
ağla ağla öldüm

Yandım Allah nidalarıyla konu açmışsınız. Allah korusun kötü bir şey sandım.
Google amcadan araştırdım strese ve yaşam tarzına bağlı saç sorunuymuş.
Biraz relaks yahu.
3 yıldır teşhis konamadı bu yaşıma kadar hiç dökülmeye saçlarım dökülünce tutuştum canım ya of

Sağol canım biraz rahatladım gözlerimden yaş akmaya başladı zaten babam rahatsız o konuda doluyum sanırım hepsi patlama oldu bende
evet canım babana acıyor için senın kendin bhane..
diyorumya bana neler dediler.
ay uzun süre kansızlık kanser yaparda bilmeme nede.
Alllaha sıgıncaz.çaresine bakıcaz.
misal benım plt değerim çok yuksek normalde hemotolojıye gitmem lazım gitmiyorum.
10 senedir böyle.öldürse öldürrüdü.

X