kocanızı erkek arkadaşlarıyla tatile gönderirmiydiniz?

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
mrb arkadaşlar kocanızı yada sewgilinizi erkek arkadaşlarıyla güneye gönderirmiydiniz ben olsam göndermezdim eşim öle bişiler ima etti ama kesinlikle göndermek istemiyorum eğer giderse ne yapıcam onuda bilmiyorum..

Kocamdan önceki sevgilim tatile giderdi bensiz..
Zaten evli değildik ama aynı yazlıktaydık,nasıl olsa dönecekti yine aynı denize ve bana..:eek:
Ama evli olsaydık göndermezdim..
Şimdi eşimi de göndermem..
Hele ki böyle bir şey sorsa hiç iyi olmaz kendisinin akıbeti..:nazar:

Plaja yada tatil kasabaına göndermem. evli erkek güveniyorum ama bayanlara bakıp aralarında muhabbet etmeleri bile hoş olmaz ki 2 erkek bunu öyle bir yerde yapar sanırım..
Ama başbaşa bikaç gün geçirmek istiyorlarsa memleketlerinde geçirsiler bişey demem. Tabi tanıdığım bir arkadaşı için geçerli bu durum.

hayır asla gidemez.aynı şeyi ben desem beni göndermez beyefendi çünkü .o da asllllaaaaaaaaa gidemez.:dilcikar:

Ben eşimi arkadaşlarıyla taile gitmesini istemem zaten beni tanıdığı için böyle birşeyi ima da edemez yolarımkaydirigubbakcemile3:jeyyar:

bir defa bir erkek nasıl ailesi olmadan içine sinerek gezip tozacak bundan zevk alıcak olmaz eşim bensiz tatile falan çıkamaz böyle bişeyler demişti akrabalarıyla gidecekti hepsini tanıyodum güneye değil başka yere gideceklerdi senin içine bizsiz sinecekmi dedim allahtan o da biz olmadan rahat edemez ısrar etmedi bir daha teklifte etmedi.ama günübirlik çevre illere gezmeye gitti arkadaşlarıyla o kadarda bunaltmayalım :roflol:değilmi

Bir insan eşi olmadan neden tatile gitmek istesinki ? Çok ilginç...
Yani ben kocam olmadan ne yapacağım tatilde ? Ben göndermem...
Zaten gitmek istediği anda çok şeyi kaybetmişizdir bence...
Ama kesin emin olduğum birşey var, o da kesinlikle bensiz gitmek istemeyeceğidir...

hayır göndermem zaten bi kere kendi gitmeye kalktı göndermedim anlıyacan gittmedi ne işi var ben siz oralarda:mymeka:

Bir insan eşi olmadan neden tatile gitmek istesinki ? Çok ilginç...
Yani ben kocam olmadan ne yapacağım tatilde ? Ben göndermem...
Zaten gitmek istediği anda çok şeyi kaybetmişizdir bence...
Ama kesin emin olduğum birşey var, o da kesinlikle bensiz gitmek istemeyeceğidir...

a.s a.s.
çok güzel ifade etmişsin düşüncelerini aynen katılıyorum

valla kiminle gittiği çok önemli
ben eşimi geçen kış iş arkadaşlarıyla gezi amaçlı 3 günlüğüne beyaz rusyaya gönderdim.herkes hayret etti nasıl izin verdim diye.aslında kıskanç bir yapım vardır ama öncelikle muhafazakar bir iş ortamı var genelde evli insanlar ve eşime güveniyorum.sonra şöyle düşündüm aldatmaya niyeti olan heryerde yapar sen işteyken bile yapabilir veya annenlerde kaldığında bu insanın içinde olan bişey.sonra böle bir gezi fırsatı insanın eline kaç kere geçer yeni ülkeler görmek harika bişey.benim onunla gitme şansım yoktu bende onu gönderdim.
ama güneye tatile yollamam çünkü bu biraz daha keyfi yani amacı deniz ise hafta sonu yakın yerlere beraber gidilebilir yada ben musait olunca...
sırf bikinili hatunların yanına gönderemem.

biz evlenmeden önce nişanlılık dönemimizde gitmişti arkadaşlarıyla tatile
gamyoncuiremsu
gerçi çok gönülden izin vermemiştim ama çokta baskı yapmak istemedim zaten nişanlıydık kaydirigubbakcemile5
ama şimdi evliyken neden bensiz gitmek isteyecekki onu anlamam :nazar:
böyle bir talepte bulunursa öncelikle bunu sorarım kendisine eşini bırakıp arkadaslarıyla tatile giden adam benimle niye evlendi derim kendime ben köşe yastığımıyım istediğinde kucagında olayım istemediğinde koltuğun üstüne atıp bıraksın beni kaydirigubbakcemile2
yok öyle tabiki eşlerin birbirnden bağımsız ayrı olarak gideceği vakit geçireceği yerler var ama bu çok başka.
o nereye ben oraya ben nereye o oraya kaydirigubbakcemile

Bugüne kadar hiç ayrı tatil yapmadık. Eşim böyle bir şey talep etmedi. Ama etse galiba kabul ederim. Bunca yıldan sonra kıskançlık falan kalmıyor artık insanda. Fakat eşim bizlerden ayrı gitmez hiçbir yere.

çok gönderdim gamyoncuiremsu
yine isterse gönderirirm seve seve kaydirigubbakcemile2
o kadar çalışıyor adamcağız neden tatil yapmasın :kahve:
ama ben çalışıyorken izin alamıyorken tabi :ecrin_bebek:

şimdi ben bu yıl gittim gıkı bile çıkmadı ben orda o burda.ne de olsa adam rahata çıktı. oh be hanım yok,çocuklar yok.o kendi başına gidebilir mi ya da arkadaşlarıyla?eskiden olsa kesin göndermem derdim.ama şimdi hiç umrumda değil.dileği gibi doya doya tatil yapsın.ben de kızlarımı alır bu sefer çok daha iyi biyere giderim.belki onun hemen yakınındaki bi otele.sanırım kahrından ölürdü adam.burda da yalnız bırakmadı beni, diye

bi yerlere gitmek aynı şehir içinde ne biliyim kahve muhabbeti
yada bi cafe olabilir zaten arada arkadaşları ile bi kahve ve okey yaparlar
ama tatilmi üzgünüm olmamaz

X