Kocamla ilgili bir fikir verin

Bu size çok önemli bir işaret. Evet bir anda bir günde harekete geçilemiyor, yavaş ve kanıtlı hareket etmek lazım. Adam yol arkadaşı olamayacağını kanıtlamış. Fırsat bulacak ve hatta o fırsatı bizzat kendisi yaratacaktır. Yazık üzüldüm, çocuğunun annesi can çekişirken fingirdeşme derdindeymiş. Çocuğum annesiz kalacak ben eşimi kaybedicem diye fenalaşacağı yerde Ayşem yazabiliyor utanmaz arsız.

Eşiniz ne diyor da sizi manipüle ediyor?
Sen rahat durmuyorsun bi türlü rahat durmuyorsun problem çıkartmaya çalışıyorsun işte yüksek tondan bağırışlar sinir krizleri iş yerinde arıyor bağırıyor tepiniyor ki ben millete rezil olmayalım diye susayım tamam lütfen uzatmayalım diyeyim o tarz şeyler seni sevmesem şunu bunuyapar mıyım benim aklım senle çocuğumda sizin için çalışıyorum vs

Sen rahat durmuyorsun bi türlü rahat durmuyorsun problem çıkartmaya çalışıyorsun işte yüksek tondan bağırışlar sinir krizleri iş yerinde arıyor bağırıyor tepiniyor ki ben millete rezil olmayalım diye susayım tamam lütfen uzatmayalım diyeyim o tarz şeyler seni sevmesem şunu bunuyapar mıyım benim aklım senle çocuğumda sizin için çalışıyorum vs
Bu sizin için çalışıyorum lafına da hastayım. Sanki siz olmasanız çalışmayıp başka bir hayat yaşayacaktı.
Arsızlıkla üste çıkmasına müsade etmeyin. Bağırıp çağırınca kendisi rezil olur olunacaksa.

Utanmaz herif ya.
Bebeğiniz olmuş, siz canınızla uğraşıyorsunuz eşiniz elalemin kadınına Ayşem desin. Birde üste çıksın. Üzgünüm ama eşinizden bir halt olmaz. Anlık bir şey yapmasanız bile bir yol düşünün kendinize.
Evet işte anlık ani fevri davranıp totomun üstüne oturmak istemiyorum bu adam kendini belli etti aslında insan hisseder biliyorum bir gün daha fazlası da gelebilir ben gerçekten çok kırıldım
bak normal zamanda kadın arkadaşı olabilir mağarada yaşamıyoruzbir yerde denk geliriz buyrun bize gelin eşimle iyi anlaşırsınız tarzı konuşabilir en fazla budur ama ikisi görüşemez mesaj atamaz bunu kabul edemem yani

Ben senin yüzünden rahatsızım, rahat durmam de. Peki niye yazıyormuş Ayşem buluşalım diye? onu anlatıyor mu?

Ben senin yüzünden rahatsızım, rahat durmam de. Peki niye yazıyormuş Ayşem buluşalım diye? onu anlatıyor mu?
Evet işte bebek doğunca hayırlı olsun diye aramış bayan bu da sonra hikayesine cevap vermiş sadece mesajlerı gördüm diyo ki niye gelmedin bize ayşem görüşelim bir ara bu tarz yazmış bebek konusu mesajda yok güya bayan demiş hayırlı olsuna geleceğim sonra bu da mesajda sadece niye gelmedin yazmış
*ayrıca düşününce kötü bi amaçla eve gelemezdi çünkü evimiz cenaze evi gibiydi ben hastanedeyken gelen giden çoktu aileler bizim evde bebeğe bakıyordı

Evet işte bebek doğunca hayırlı olsun diye aramış bayan bu da sonra hikayesine cevap vermiş sadece mesajlerı gördüm diyo ki niye gelmedin bize ayşem görüşelim bir ara bu tarz yazmış bebek konusu mesajda yok güya bayan demiş hayırlı olsuna geleceğim sonra bu da mesajda sadece niye gelmedin yazmış
*ayrıca düşününce kötü bi amaçla eve gelemezdi çünkü evimiz cenaze evi gibiydi ben hastanedeyken gelen giden çoktu aileler bizim evde bebeğe bakıyordı
Bu beyinsize sağlam bir konuşma yapmalısınız. Ayrılmaya niyetiniz yok diye varsayarak yazıyorum bunu. Yoksa soğudum ben boşanacağım diyorsanız ya da bir gün o raddeye gelirseniz boşanın tabi. Yani böyle üzülmek için gelmedik bu dünyaya.

Savunması kitabı gördüm yazdım bende okudum diye diyorum nasıl için aldı ben yoğun bakımda yatarken gözün kitabı nasıl gördü ya işte görünce birden yazdım diyor öbür bayan da güya arayıp bebeğe hayırlı olsun demiş o da mesajla niye gelmedin ayşem görüşelim bir ara filan demiş bebek konusu mesajda yok arayarak demiş güya ve bu bayan evime bebek hayırlı olsununa gelebilecek biri değil tanımıyorum
Eşim kötü durumda, üzgünüm gibi şeyler yazması gerekirken bebeği görmeye niye gelmedin. Umurunda olmamışsınız.

Eskiden olsa ufak bir detay derdim ama o detaylar biriktikçe ileride mayına dönüşecek. Siz patlamasın diye uğraşıp duracaksınız. Patlayınca da yine suçlu siz olacaksınız.

Boşanmam diyorsanız da lafı geçen büyüklerden biri kulağını çeksin. Bir süre götürür belki 🤷‍♀️

Kişilik yapım böyle karşının haklı olma payını düşünüp acaba mı diye diye hep kendime haksızlık ederim şuan bunu yazdığım için herkes üstüme daha çok gelicek belki ama bi iç döküş.. Adam da beni çok iyi tanıdığı için kendime düşüne düşüne hasta olsam bile bi bok yapamayacağımın farkında hatta o yüzden manipüle ediyor sinir krizi geçiriyo özür dilemek zahmeti bile çok geliyor böyle yüksek dozdan verince olaysız kapanıcak farkında bunun ve evet ilerisi için belki de aldatma eğiliminde farkındayım
Merhaba üzerinize kocanız yeterince gelmiş zaten, burada yorum yapanların üzerinize gelme maksatlı olmayacağını umuyorum. Psikiyatriye/psikoloğa/ çift terapisine gittiniz mi daha önce?

Yav he he. Kuduruk herife bak.

O yazıştığı kişi arkadaş değil kardeş bile olsa üzücü olurdu. Size karşı hissiyatı pek yoksa da bari numaradan üzgünmüş gibi takıl. O gün yazıştıklarıyla da mı böyle rahatça yazışmış acaba?

Kişilik yapım böyle karşının haklı olma payını düşünüp acaba mı diye diye hep kendime haksızlık ederim şuan bunu yazdığım için herkes üstüme daha çok gelicek belki ama bi iç döküş.. Adam da beni çok iyi tanıdığı için kendime düşüne düşüne hasta olsam bile bi bok yapamayacağımın farkında hatta o yüzden manipüle ediyor sinir krizi geçiriyo özür dilemek zahmeti bile çok geliyor böyle yüksek dozdan verince olaysız kapanıcak farkında bunun ve evet ilerisi için belki de aldatma eğiliminde farkındayım
Bir bk yapamayacağımın farkında derken kastettiğiniz ne? Ayrılamamak vs mi? Evetse, sebepleri nedir? Maddi durumunuz mu kötü, ayrılık sürecinde destek alabileceğiniz aileniz mi , arkadaşınız mı yok nedir?

Isiniz de varmis
Niye cekiyorsunuz bu uckur duskunu herifi
Belli ki kadinlardan sinyal gorememis yoksa yazmakla kalmazdi
Siz caninizla ugrasirken kitap gorunce kadina yazmayi dusunmesi bile nasil pis bi kafasi oldugunu gosterir
Insanin gozu birsey mi gorur ya kucucuk bebegi annesiz evde, annesi caniyla cebellesiyor insan bi yudum suyu zor icer
Iki kavga edip neyse demelik bi konu degil bu

Savunması kitabı gördüm yazdım bende okudum diye diyorum nasıl için aldı ben yoğun bakımda yatarken gözün kitabı nasıl gördü ya işte görünce birden yazdım diyor öbür bayan da güya arayıp bebeğe hayırlı olsun demiş o da mesajla niye gelmedin ayşem görüşelim bir ara filan demiş bebek konusu mesajda yok arayarak demiş güya ve bu bayan evime bebek hayırlı olsununa gelebilecek biri değil tanımıyorum

Olaya dışardan bakınca çok çirkin ama içinde olunca iyice sağlam düşünüp karar vermek lazım

Siz yogun bakimdasiniz adam baska bir dunyada sanki. Enine boyuna dusununce esinizin karakteri degisecek mi?

X