Kocamla ilgili bir fikir verin

92382ahk

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
217
423
1 bebişimiz var geçen sene doğdu ve doğumda büyük bi rahatsızlık geçirdim hayati riskim vardı günlerce bebeğimi göremeden yattım hastanelerde. Eşimin telefonunu hep karıştırmam bazen benimkinin şarji biterse alır keşfete bakarım uykum gelene kadar. Geçen baktım benim doğum yaptığım yani aslında hasta olduğım acıdan kıvrandığım tarihlerde 2 tane benim tanımadığım bayanla konuşmuş biriyle o kitap çok güzel bende okudum tarzı zararsız görünen ama alakasız bi konuşma diğerine de daha samimi atıyorum kızın ismi ayşe olsun ayşem diye hitap etmiş görüşelim ayşem filan diye yazmış güya arkadaşı Bu bayanlar ama spor salonundan filan tanışmış eskiden. Her şeyi geçtim ben hastayken nasıl yazabildi azraille Cebelleşiyordum aklımda bebeğim sürekli acıdan hastalkltan inlerken adamın mesaj atacağı tutmuş
Acaba bunları kendi zekasınca zararsız mıgördü de silmedi daha başka kişilere de mi yazıyor bilemedim.

Bir de instagram keşfetinde hep çıplak bayanlar var algoritması var bakıyorsun ki bunlar önüne geliyor dediğimde asla kabul etmez bende ruh hastası gibi takıntı haline getirmemek için karışmadım ama benim keşfetimde hep bebekler var çünkü o tarz izliyorum hep
Neyse ben eşimle dün bayanlara attığı mesajlae yüzünden kavga ettim üste çıkıp manüpüle etmek için her yola başvurdı ama oralı olmadıolmadım şuan küsüm sizce abartıyor muyum???

Ööööf çükü düşsün bunların artık ya. Pisliğe bak kadın can derdindeyken.

Ama belli ki bi şey yapmayacaksınız. He deyin erkektir çapkındır diyin geçin.
Şuan zaten biz memleketteyiz iyice enine boyuna düşünüp öyle karar vermek zorundayım ani hareket edemem

Yazılanları okuyunca eşinize kızdım ama sizin son olarak abartıyor muyum cümlesi daha çok şaşırttı beni.Hastalik bu en savunmasız anın.Sen hasta yatarken onunda kapıda bekleyip mental olarak çökmesi gerekirdi avcı olup avlanmaya çıkması değil .
Olaya dışardan bakınca çok çirkin ama içinde olunca iyice sağlam düşünüp karar vermek lazım

Bu kafayla gidersen yakinda buraya nasil seni fiilen aldattigini yazicaksin. Adam zaten araniyor belli. Yapti yapicak oyle soliyim sana . Topliyabildigin kadar kanit topla sonra ac davani vur g.t.ne tekmeyi. Seni sevse sen aci çekerken o çükünun pesine dusmezdi bacım. Aç gözünü aç..!

Bu kafayla gidersen yakinda buraya nasil seni fiilen aldattigini yazicaksin. Adam zaten araniyor belli. Yapti yapicak oyle soliyim sana . Topliyabildigin kadar kanit topla sonra ac davani vur g.t.ne tekmeyi. Seni sevse sen aci çekerken o çükünun pesine dusmezdi bacım. Aç
Offff :KK43:(((

1 bebişimiz var geçen sene doğdu ve doğumda büyük bi rahatsızlık geçirdim hayati riskim vardı günlerce bebeğimi göremeden yattım hastanelerde. Eşimin telefonunu hep karıştırmam bazen benimkinin şarji biterse alır keşfete bakarım uykum gelene kadar. Geçen baktım benim doğum yaptığım yani aslında hasta olduğım acıdan kıvrandığım tarihlerde 2 tane benim tanımadığım bayanla konuşmuş biriyle o kitap çok güzel bende okudum tarzı zararsız görünen ama alakasız bi konuşma diğerine de daha samimi atıyorum kızın ismi ayşe olsun ayşem diye hitap etmiş görüşelim ayşem filan diye yazmış güya arkadaşı Bu bayanlar ama spor salonundan filan tanışmış eskiden. Her şeyi geçtim ben hastayken nasıl yazabildi azraille Cebelleşiyordum aklımda bebeğim sürekli acıdan hastalkltan inlerken adamın mesaj atacağı tutmuş
Acaba bunları kendi zekasınca zararsız mıgördü de silmedi daha başka kişilere de mi yazıyor bilemedim.

Bir de instagram keşfetinde hep çıplak bayanlar var algoritması var bakıyorsun ki bunlar önüne geliyor dediğimde asla kabul etmez bende ruh hastası gibi takıntı haline getirmemek için karışmadım ama benim keşfetimde hep bebekler var çünkü o tarz izliyorum hep
Neyse ben eşimle dün bayanlara attığı mesajlae yüzünden kavga ettim üste çıkıp manüpüle etmek için her yola başvurdı ama oralı olmadıolmadım şuan küsüm sizce abartıyor muyum???

Abartmiyorsunuz.savunmasi neydi?

Size bir an için bile olsa haksız olduğunuzu düşündüren nedir, çok merak ediyorum.

Adama kendini savunma zahmeti bile vermiyorsunuz ki.
Kişilik yapım böyle karşının haklı olma payını düşünüp acaba mı diye diye hep kendime haksızlık ederim şuan bunu yazdığım için herkes üstüme daha çok gelicek belki ama bi iç döküş.. Adam da beni çok iyi tanıdığı için kendime düşüne düşüne hasta olsam bile bi bok yapamayacağımın farkında hatta o yüzden manipüle ediyor sinir krizi geçiriyo özür dilemek zahmeti bile çok geliyor böyle yüksek dozdan verince olaysız kapanıcak farkında bunun ve evet ilerisi için belki de aldatma eğiliminde farkındayım

Abartmiyorsunuz.savunmasi neydi?
Savunması kitabı gördüm yazdım bende okudum diye diyorum nasıl için aldı ben yoğun bakımda yatarken gözün kitabı nasıl gördü ya işte görünce birden yazdım diyor öbür bayan da güya arayıp bebeğe hayırlı olsun demiş o da mesajla niye gelmedin ayşem görüşelim bir ara filan demiş bebek konusu mesajda yok arayarak demiş güya ve bu bayan evime bebek hayırlı olsununa gelebilecek biri değil tanımıyorum

Kesinlikle zararsız lafları yalan dolan kendini veya sizi kandırmaya çalışıyor. İnanmayın asla. Allah korusun senin başına bisey gelse 2 gün beklemeyecek muhtemelen. Daha gelmeden konuşmaları yakalamışsın. Kesinlikle kanıt topla. Eğer güvenini kazanamazsa ayrıl. Daha yeni doğan bebeği olan adam böyle davranmaz davranmamalı

Bahar dizisindeki Timur gibi o ölümle cebelleşirken ex aşkı Rengin ile fingirdiyordu. Haklısın da eline ne geçecek adam inkar yalan yapıyorsa arkasını getiremeyeceğin aksiyonlara girme

Sizin ve bebeğinizin etrafında pervane olması gereken yerde, eşime bi şey olacak diye üzüntüden ölmesi gereken zamanda karıya kıza yazmış. Evet siz abartıyorsunuz, ne var bunda? Özür dilemelisiniz.

Aldatılmışsınız işte, illa yatakta mı basmanız gerekiyor bazı şeylerin idrak etmesi için. Adam aranıyor vurduğunu indirirecek belli yani. Her şeyi geçiyorum siz canınızla uğraşırken bunları yapan adamı nasıl içiniz alıyor sizin, hiç mi soğumuyor nefret etmiyosunuz.

Yazılanları okuyunca eşinize kızdım ama sizin son olarak abartıyor muyum cümlesi daha çok şaşırttı beni.Hastalik bu en savunmasız anın.Sen hasta yatarken onunda kapıda bekleyip mental olarak çökmesi gerekirdi avcı olup avlanmaya çıkması değil .
Mental olarak o da stres yaşadı kafasını dağıtmak için yaptı desek insan kafa dağıtmak için ne bileyim telefonda oyun oynar başka şey yapar. Konu eşi acı çekerken yapmış olması da değil bence normal zamanda da yapılmaması gereken bir şey.

X