Kocamla devam mi etsem iyi biraksam mi iyi?

Söyledikleriniz ayrılmaya sebep değil gibi seviyorsunuz da ama peşinde koşturuyor dediniz ya işte o sorunu çözün sizi çok yorar böyle. Bir terapistle görüşün kocanızı ikna edip

Konuyu sanki ayni evde yaşıyor gibi yazmışsın...
Siz ablalarima soyle soyleyeyim valla milete anlatmaktan usandim. yazmaya üsendim. Yorumlarin altina detayli yazdim olayin devamini. Esimin problemi de evi satmamiz dagitmamiz.Bunun icin annemi sucluyor. Ne yapsin kadin.

Siz ablalarima soyle soyleyeyim valla milete anlatmaktan usandim. yazmaya üsendim. Yorumlarin altina detayli yazdim olayin devamini. Esimin problemi de evi satmamiz dagitmamiz.Bunun icin annemi sucluyor. Ne yapsin kadin.
Bakın hanfendi. Adam sizi istemiyor. Ailesi zaten gidin bir an önce diye bakıyor. Sizin adam anakuzusu. Çıkmaz ailesinin lafından. Allah aşkına gidin ailenizin yanına, kendinize eziyet etmeyin.

Eşin nerde kalıyor? Neden memleketine dönmüyorsun, neyi bekliyorsun? Bekar olarak tek başına ne yapıyorsun o şehirde? Ay delircem. Sebebi ne?

O adam sizinle evlenmez. Siz yolunuza bakın. Ortada kurtarılacak bir yuva yok ki

Ama bunları bu şekilde yazmamışsın, haliyle insanda başka bir algı oluşturuyor, az önce sebep yok diye düşünüyordum ama şuan haklı olduğunu düşünüyorum.

Seni kapısında it gibi bekletiyor bunun farkında mısın? Sende kapısında beklersen şartları rahatlıkla sıralar..
peki ben gidersem bulamaz benden iyisini. Bu adam neyine guveniyor. Ben de bunun gibi inat etsem dagilip gidecek. Siz dagilsin zaten diye dusunuyorsunuz haklisiniz da. Ama ben bunun bu tavrini haketmiyorum. Nasil alt ederim bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…