Kocamla devam mi etsem iyi biraksam mi iyi?

Nasıl yani, nikahsız beraber mi yaşıyorsunuz şu an?

Sadece basliga bakip boşan yazacaktım...
Konuyu okudum yine boşan diyorum.
Adama yazık...
Farkinda bile degil karisi coktan gozden cikarmis acaba yenisi iyi cikar mi derdinde...

Neden özür dilesin ki? Neden çaba sarfetsin? Arada nikah bile yokken, ailesine '' Ben bu kadınla tekrar evleneceğim. '' bile diyemiyorken siz hala karısı gibi onunla aynı evdesiniz. Halen onunlasınız. Neden uğraşsın sizin için?

Sadece basliga bakip boşan yazacaktım...
Konuyu okudum yine boşan diyorum.
Adama yazık...
Farkinda bile degil karisi coktan gozden cikarmis acaba yenisi iyi cikar mi derdinde...
Devamını okuyup zaten boşanmış olduğunu okuyup bir şok yaşayabilirsiniz

biz karakolluk olduk hep ailesiyle.onun etkisi var.

hayir yok ben apart tuttum kendimw
Ee o zaman? Boşanmak çözüm değil, yenisini bulamam vs yazmışsınız da siz zaten 3 sene önce boşanmışsınız. 3 senedir apartta adamın gönlü olsun da nikah kıysın diye mi bekliyorsunuz? Kuzum siz iyi misiniz? Bunca zamandır çoktan yeni bir hayat kurardınız.

ayni evde degiliz.

Bunlar kesinlikle boşanma sebebi değil. Umarım böyle basit seylerden boşanmayı planlamıyorsunuzdur. Evlilik çok basitleştirildi çok..

Ben şok neden hala kocam diyosunki Zaten ayrisiniz ve bu adam için deymez bacım.pek sağlıklı dusunemiyorsunuz dünyada başka adammi yok yahu.hem illa birimi olacak hayatinizda bu şart degil

Adam kocan degıl yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…