Kocamla devam mi etsem iyi biraksam mi iyi?

peki ben gidersem bulamaz benden iyisini. Bu adam neyine guveniyor. Ben de bunun gibi inat etsem dagilip gidecek. Siz dagilsin zaten diye dusunuyorsunuz haklisiniz da. Ama ben bunun bu tavrini haketmiyorum. Nasil alt ederim bunu.
Ablacım 3 sene olmuş 3 üç. Daha neyin dağılması??

Siz ablalarima soyle soyleyeyim valla milete anlatmaktan usandim. yazmaya üsendim. Yorumlarin altina detayli yazdim olayin devamini. Esimin problemi de evi satmamiz dagitmamiz.Bunun icin annemi sucluyor. Ne yapsin kadin.
Memursun sanki....
Tayinini iste ve git ordan.

peki ben gidersem bulamaz benden iyisini. Bu adam neyine guveniyor. Ben de bunun gibi inat etsem dagilip gidecek. Siz dagilsin zaten diye dusunuyorsunuz haklisiniz da. Ama ben bunun bu tavrini haketmiyorum. Nasil alt ederim bunu.
Giderek. 🤷🏻‍♀️ Valla bak. Böyle kapısında yatmaya devam ederseniz zaten zerre kıymetiniz olmayacak. Adamın üstüne üstüne koşuyorsunuz böyle, neden çabalasın yahu?

Siz ablalarima soyle soyleyeyim valla milete anlatmaktan usandim. yazmaya üsendim. Yorumlarin altina detayli yazdim olayin devamini. Esimin problemi de evi satmamiz dagitmamiz.Bunun icin annemi sucluyor. Ne yapsin kadin.
Kardeşim sen iyi değilsin. Hem seninle evlensin istiyorsun hemde annenle arasındaki gerginliği sonlandırsın istiyorsun bu hemen olabilicek birşey değil. Zamanla içindeki öfke yi atar hemen bir çırpıda yaşanmamış gibi davranamaz. Ailenle görüşmek zorunda da değil. Sen kendin görüşürsün olur biter.. Çanta değil ki koluna takıp götüresin..
Derdin ne dir onu anlayamadım. 🙄

Senin istediğin yuvanı toparlamak mı? Onu pişman etmek mi?

Ben de bunun gibi inat etsem dagilip gidecek. Siz dagilsin zaten diye dusunuyorsunuz haklisiniz da
Boşanmışsın evinizi satmışsınız eşyaları savurmuşsunuz? Dağılsın diye düşünen bizler oluyoruz? Farkında mısın biz sana yardımcı olmaya çalışıyoruz? Bizlerede saldırıyorsun?

Boşanmışsın evinizi satmışsınız eşyaları savurmuşsunuz? Dağılsın diye düşünen bizler oluyoruz? Farkında mısın biz sana yardımcı olmaya çalışıyoruz? Bizlerede saldırıyorsun?
Saldirmadim ben kimseye. Yanlis anlamissiniz.

yuvami toparlamak.
Toparlamak istiyorsan ailen le görüşmem demiş ve doğal hakkı olduğunun farkına var. Onun yanında annenden babandan bahsetme ve zamana bırak. Görüşmek istemiyorum demiş kabul etmen gerekiyor. Sabırlı olman gerekiyor varmı sabrın?

Yuvanız yok sizin
Saygisizlik yapmak istemiyorum ama ben talihsiz bir durum icindeyim. Incitmek icin ozellikle calisiyor gibisiniz. Adam ilgileniyor benimle vakit geciriyor ki toparlama pesine dustum. Sorunlar var ama iyi davranislar da var.

Saygisizlik yapmak istemiyorum ama ben talihsiz bir durum icindeyim. Incitmek icin ozellikle calisiyor gibisiniz. Adam ilgileniyor benimle vakit geciriyor ki toparlama pesine dustum. Sorunlar var ama iyi davranislar da var.
Canım ne alakası var? Sizinle ne zorumuz var da incitmek için efor sarfedelim. Bunlar gerçekleriniz. Olanı söylüyoruz.

Bakın ben size saygısızlık yapmıyorum durumu söylüyorum. Siz şu an resmi olarak karı koca değilsiniz yani bir yuva yok ortada. Eğer bu kadar sıkıntı veriyorsa neden tekrar evleniyorsunuz. Zaten boşanmışsınız yolunuza bakın

X