Kocamın saçları erken yaşta beyazlıyor :(

Çocuğunlukla saç beyazlaması genetik oluyor ama bazen çinko eksikliği B12 eksikliği gibi durumlarda da erken saç beyazlaması olabiliyor. Kür falan olacağını sanmıyorum.

Ay koruyun onun bu düşüncelerini taa büyüyene kadar. Ben bile imrendim yahu ne güzel yetiştirmişsiniz kendisini seviyor

Talat Bulut(yaptıklarını ayrı tutarak), Richard Gere( Pretty Woman dönemleri) gibi beyaz saçlıları örnek gösterip eşinize de saçlarının ne kadar yakıştığı/ yakışacağını söyleyerek moral verebilirsiniz. Boyamak isterseniz de ne olur kuzgun kanadı karası ve kızıl alt tonlu boya düşünmeyin bir tuhaf görünüyor.

Bence normal saç boyasıyla boyayabilirsiniz. Rengini tutturursanız ve düzenli boyayıp dibinin gelmesine müsaade etmezseniz doğal duracaktır.

Artık çoğu insanın saçı erken beyazlıyor. Stres ve genetiğin önüne geçilemiyor maalesef.

Çayla yıkasın saçını eniştem yıllarca siyah çayla yıkadı beyazlamadı çayı bırakınca beyazladı. Yeşil ceviz kabuklarını kaynatıp suyuyla yıkayabilirsiniz bunlar doğal yollar. Erkek boyaları pahalı ama bir kutu 3-4 kez kullanılır kısa saç sonuçta.

Bakım her şeyin ilacı. Saç bahane.

Erkek saç boyasıyla ilgili düzgün bir şey bulamadım. Ürünlerin kullanıcı yorumları bile yok neye göre alacağım hiç fikrim yok.
Yani ben böyle riskli bir işlemin evde yapılmasından yana değilim açıkcası. Kayınpederim için ciddi bir araştırma yapmıştık bu konuda ve ev tipi uygulamaların hiç biri aklımıza yatmadı.
Tavsiyem bu işi yapan iyi bir erkek kuaförü ile görüşmeniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…