Kocamın ilgisizligi ve tutarsızlığı???

Boşanmış kadına dul demem fakat fikrimi anlatmak icin yazacagim. Ustte bir yorumda denildigi gibi kadın dul oldugu icin ailesi istemedi bu adam da paravan bir evlilik yaptı.Kurban olarakta sizi seçti. Görünürde evli mutlu imajı çiziyor,amacı sizden ayrılıp kendi de dul konumuna dusup. 2 dul evlenme kararı alacaklar. Onların mantigi böyle olabilir diye "dul" diye vurguluyorum. Bana göre boşanmış kadın bekar kadındır ama böyle düşünen kişiler var. Aralarıjda olanlar aşikar bu arkadaşlık felan değil. Velev ki arkadaşlar diyelim yine de evliliğimiz normal degil. Sizinle olmaktan zevk almıyor,yeni evlisiniz fikirlerinizi önemsemiyor. Çok uzucu

Evlenmekle amaçları ne ki sırf goruntu ne ya

Kız bi yana sizinki evlilik değil ki oyle aylar boyunca ayrı sonu nereye varacak ydısında diye hep boyle sadece izinlerde mi gorusulecek? Ayrıca sence ydısında sana sadık mı kalıyordur aylarca? Kendine eziyet etmek yerine bosan ve beraber yasayabikeceğin, baska kadına takık olmayan biriyle evlen

Neden sizle evlenmiş ki? 7 aylık evlilik ve 2.görüşmemi?

Ailesi o kızı istemiyordu sizde uzaktasınız, görüşemiyorsunuz diye sizle evlndi, o kızla devam ediyorlar demek ki

Allahta kımseyı sukadar saf yapmasın ya:)Ablacım cocuk yapıp kucagına mı versınler napsınlar daha?

Gerçekler çığlık atıyor daha ne olması lazım?

Her bku yiyip hala inkar eden karaktersiz mahlukat ya. canını sıkmaya değmez. muhtemelen kadın bunu süründürüyo bi gel dese anında uçar gider. bu kadar şeyin denk gelmesini geçtim ben daha 2.sinde kıyameti koparırdım. herşeyi gözününüzün önünde yapıyo siz hala düşünüyosunuz. ne mecburiyetiniz var ki. zaten coğunlukla tek yaşıyomussunuz çokta bişey yaşanmadan, cocuk olmadan kurtulun.

Eşimi seviyorum ama şu olaylardan sonra gittikçe soğudum o yüzden bisey bulmam gerekiyor ki hem ben vicdanen daha rahat olayım hem hak iddia edemesin
boşanmak istemiyorsunuz siz boşuna buralara sormayın
karşınızda böyle bir şey neden var kadından deliler gibi kıskanmanız ve bu zamana kadar çoktan bitirmeniz gerekiyordu

aile bireyleriniz görüşsün onlar kardeş ne var bunda derse veya eşiniz
aynı şekilde bende arkadaş bulayım bakalım ne tepki vereceksiniz diyin

ama dediğim gibi önünüzde kabak gibi nedenler varken hala bişey bulmam gerekiyor diyorsunuz

Peki madem bu dul arkadaşıyla birşeyler var arasında sizinle neden evlendi de o kişiyle evlenmedi ben o yüzden birşey olduğunu düşunmuyorum ama onunla zaman geçirmekten keyif alıyor sizinle almiyor

Neden sizle evlenmiş ki? 7 aylık evlilik ve 2.görüşmemi?

Ailesi o kızı istemiyordu sizde uzaktasınız, görüşemiyorsunuz diye sizle evlndi, o kızla devam ediyorlar demek ki
Eşim asker o yüzden yurtdisinda malesef herkes almanci gibi düşünmüş mecburi bir ayrılık o yüzden bazı şeylere şu an anı karar vermek istemiyorum çünkü yanyanayken iyiyiz ama arkadaş ortamından haz etmiyorum uzak kalmalı

Bekara avrat boşamak kolay tabirini hatırlatmak isterim.Ayrica mahkemeye versem somut delil olarak ne sunacağım peki herkes kafasına göre yargilamis ama bazı prosedurlere uymak gerekiyor malesef ve bu saflık salaklık değil herseyin farkındayım suanlik tartışıp istemediğimi belirtmek tek yapılacak şey beklemedeyim çünkü yalancının mumu yatsıya kadar yanar..yıkmak kolay delil olduktan sonra.ve kimse arka planda neler yaşamış neleri korumak zorunda bilemez.. Dusuncelerinize ihtiyacım vardı,tesekkur ederim herkes fikrini belirtmiş ama saygı cercevesini asanlar var canım turkiyemin genel sorunu!

Aldatıldığımı düşüncesi icime düştüğünde öyle kolay boşadım ki hemde bende 6 aylık evliydim. Anında boşandım hem de benide bosanmis 2 çocuklu biriyle aldattı. Arkadaşı filan değildi gözüme sokulmadı ama keşke öyle olsaydı evlenmezdim belkide. Inan kolay bekara karı boşamak gibi kolay. 2 ayda anlasmali boşanırsın temiz bitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…