Kocamın ilgisizligi ve tutarsızlığı???

Eşimi seviyorum ama şu olaylardan sonra gittikçe soğudum o yüzden bisey bulmam gerekiyor ki hem ben vicdanen daha rahat olayım hem hak iddia edemesin

Sizi anlıyorum ama bence bir şey bulmaya çalışmayın artık. Direkt kocanızı karşınıza alın. Bunlar bumlar var. Ben senin artık beni sevmediğini düşünüyorum. Onu seviyorsun sevmiyorsun önemli de değil. Önemli olan beni özel hissettirmiyorsun. Aranızdaki engelmişim gibi hissettiriyorsun. Artık böyle hissetmek istemiyorum. Mutlu olmak istiyorum ve sen beni mutsuz ediyorsun” gibi bir şey söyleyin ve anlaşmalı boşanın. Anlaşmalı boşanmaya yanaşmaz olay çıkartır ve boşanmam diye tutturursa o zaman özel dedektif firmalarına gidersiniz. Onlar zaten mutlaka bu ikisinin samimi fotosunu bulur. Siz de güven kırıcı davranıştan açarsınız davayı ve manevi tazminatla tehdit edersiniz. O zaman tıpış tıpış anlaşmalıyı kabul eder.

Eşiniz tam bir şerefsizmiş kusura bakmayın da. Düğününüzde bile o kızı seviyormuş. Sizinle niye evlenmiş belli değil. O da evlendi diye mi böyle bir yola girdi ruh hastası manyak.

Düşünülecek birşey yok herşey ortada, itiraf etmesini beklemeyin belli aralarında arkadaşliktan daha ileri birşey var , konuşun ve bosanin daha geç olmadan, belki de eşiniz o dul dediğiniz hanımı hep istiyordu ama kadın evlenip ayrıldığı için çevreden yada ailesinden cekinip onunla açık açık birlikte olamadığı için sizi seçti, sizi üzdüysem özür dilerim ama ben böyle düşünüyorum.

Evet yurtdisinda olduğu için telefonla ve kısa süre görüşerek evlendik aynı zaman da komşu sayılırız ama ben hiç böyle tanimiyordum evlenince gerçek yüzü çıktı

Özellikle Almanyada yaşayip orada sevgilisi olan adamlar aile zoruyla Turkiyeden tanidik, koyunden mahallesinden kizlarla alelacele evleniyorlar sonra adam eski hayatina devam ediyor. Sirf goruntu olsun diye evleniyorlar.
Bunu hiç mi duymadiniz, bunun boyle yapildigini bilmeyen kaldi mi?
Yurtdisinda yaşayan biri o ulkede evlenecek bir tane kadin bulamadi da ttaaa Turkiyeden telefonla 2-3 konuşmayla hizlica evlenir mi?
Evlenmeden once belliymiş, siz gormemissiniz.

Bukadar sizi görmezden gelen bı adam hiç arayıp sormayan sizi insan yerine koyup fikrinizi bile almayan bı adam için neyin delili lazım.Mesela diyelimki aralarında birşey yok aldatmiyor ama karı koca sizin aranızda da birşey yokki evliliği sürdürmek için bu yeterli bı sebep bence

Boşanın evlensinler bari edepsizler
Delilede gerek yok amma
Gizli program falanmı yükleseniz ben anlamam öyle şeylerden ama çoğu kişi böyle ispatlıyor
Ay ne diyim Allah belalarını versin yakmışlar başınızı
Bişey olmasa bile ortada bir platoniklik olduğu birbirlerinden kopamayacakları kesin
Evli erkeklerinde bu derece samimi arkadaşlıklar kurmasına karşıyımdır
Samimi olunur elbet ama beraber tatile gidecek kadar, yediği içtiği ayrı gitmeyecek kadar olamaz

Evet yurtdisinda olduğu için telefonla ve kısa süre görüşerek evlendik aynı zaman da komşu sayılırız ama ben hiç böyle tanimiyordum evlenince gerçek yüzü çıktı

Yahu adamı zaten tanımadan evlenmişsiniz. Evlenince falan çıkmaz gerçek yüz ortaya, siz ya görmediniz ya gördünüz sineye çektiniz. Saçmasapan bir evlilik. 7 ayda iki kez görüşülen ilişkiyi bile garip buluyorum sizinki evlilik üstelik. Ayrıca kız arkadaşının dul olmasının konuyla alakasını da anlamadım, dul derken umarım boşandığını vurgulamamışsınızdır. Eşiniz size değer vermiyor, sevgiliyken yapıyor muydu diyeceğim ama doğru düzgün bir sevgili ilişkiniz olamamış. Yol yakınken hazır çocukta yokken ayrılın bence

Bence her şey ortada ve sen de farkındasın, hiç zorlamaya gerek yok. Düğün takılarını al ve anlaşmalı boşanmaya bak. Lütfen hamile kalma, boşa kürek çekmiş olursun.

Konu sahibi şaka mısın?
Benden habersiz ilk tatilimizde arkadaşlarını çağıran kocayı bana sormadan is yaptığı için pişman ederim. Hadi onu geçiyorum, e kardeşim senin aklın yok mu, baktın tatilde seni insan yerine koyan yok sözde arkadaşıyla kendi kendine takılıyor çık git eve aç boşanma davasını. O kadınla geçmişte yakınlaşmalar olmuş veya hala bir ilişkileri olabilir.

O kadar fake duruyor ki konunuz.

Eşinizin davranışları malumun beyanı gibi.

Kadına aldığı hediyeye bile seni ortak etmiş adam aldatmanın kitabını yazmış resmen. Adam seni o kadar saf buluyor ki açıkça yapıyor bunu. Hala sorguluyor musun sahiden acaba diye?

Nasıl musade ediyorsun bastan beri görüşmesine. Yazdıkların gibiyse Her sey aşikar. Adam sana asla değer vermiyor bu senin kocan önceliği sana vermeli ve kim olursa olsun başka bir karşı cins ile nasıl bu kadar yakın olabilir ? Benimle tatilengitmek istemiyor bu kız ile tatil planı yapıyor. Bu bile yeter, adama resti çek. Irtobati komple kesiyor mu kesmiyor mu bak. Sen eşisin bu nasıl is. Ben asla musade etmem böyle bir duruma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…