KOCAMI HANGİ KUYULARA ATAYIM ?

Valla PC basinda oturup WhatsApp mesajlarını takip edecegim bir adamla ömür gecirmem. Babana Allah şifa versin, illa ki etkilenir de az çok sizin sonunuzun olmadığını biliyordur. İlk kavga değil.

bi kez yakalamışsınız evlenmeden bir daha olmasın diye sert uyarı yapmışsınız ama tekrar tekrar yapmış birde aklınca oyun oynuyor bile bile lades demişsiniz ama sizde yani sürekli tetikte ömür mü geçer

Valla PC basinda oturup WhatsApp mesajlarını takip edecegim bir adamla ömür gecirmem. Babana Allah şifa versin, illa ki etkilenir de az çok sizin sonunuzun olmadığını biliyordur. İlk kavga değil.
Evet bende hastayım kaç gündür evdeyim iyi denk geldi gördüm . Pc başına ayıracak vaktim bile yok çok fazla . Ben anlamıyorum sorsam işte sen kızarsın diye sildimler bir safı oynama hali . Babam için ettiğiniz dualara minnettarım amin inşallah rabbim şifasını verir .

Nefret ederim böyle erkeklerden. Mavi boncukçu, ortamlarda kendisini flörtöz olarak tanımlayan, genellikle tipsiz, sürekli boynuzlayacakmış hissi veren. Benim böyle bir sevgilim vardı, böyle yok o kız arkadaşım yok bu diyerek geziniyordu okeydim. telefonun ekranı hep ters, ne zaman elime geçse bi tedirgin. seni o tipinle kim ne yapsın. ay bak yine sinirlendim çok pardon bunlar benim exe. sırf bu güvensizlik hissi sebebiyle ayrıldım. uğraşamam senle ya insanı geriyorsun dedim. kesin boynuzlandım ama hala kanıtım yok gfsfkj.

Canım ablacım, kaçççç kızzz koşşş demek istiyorum ama babanızın durumunu düşünerek boşanma sürecini babanızın tedavi süreci sonrası düşünedebilirsiniz. ben böyle yapabilirdim.

Maalesef eşiniz ile ilgili durum bu , gerçekler acıdır, suanda sadece korunup çocuk yapmamalısınız, gidişat iyi değil...

Ne mezhebi geniş adammış. Evli barklı adam mankenin memesine kadar konuşabiliyor. Zaman kaybetme daha fazla bu adamla. Zararın neresinden dönersen kar.

Kuyuyu bilememde boşanmak için direkt mahkemeye atardım sanırım şüpheyle geçen ömür ömür degil yahu

Bence babanızın hatrına biraz bekleyin ona ve ailenize bişey yansıtmayın, annenize anlattıklarınız da dolaylı yoldan babanızı kötü etkiler. Allah şifasını versin.

Babanız iyileştiğinde acilen boşanın. Karaktersizin tekiymiş. Geçmiş olsun.

Önerim sessiz sedasız kanıt toplamanız yönünde. O silmeden ss almaya çalışın haberi da olmasın sizim bildiğinizi babanız biraz düzeldiğinde çat diye koyarsınız kapının önüne ama NOLUR koyun kapı önüne. Çok karaktersiz laubali pislik bir herif bu anlattığınız koca kişisi.

Dediğin gibi olmamıs bir çok hatasında gözünün yaşına bakmissin ikincisi kol kırılır yen içinde kalır aileleri karıştırmayın yahu her olayiniz da. Sonuç adam seni hep aldatacak malesef

Ne mezhebi geniş adammış. Evli barklı adam mankenin memesine kadar konuşabiliyor. Zaman kaybetme daha fazla bu adamla. Zararın neresinden dönersen kar.
Yani ben biraz tabi garibim oturtamıyorum yani şey gibi , bir insan iyiyi nasıl iyi oynar bu yaptıkları rezillik ama görseniz düşkün bir eş gibi . Gerçekten erkekler ne değişik cinsler

Eşiniz değişik değil, eşiniz 'yvşk'
Babanıza Rabbimden şifalar diliyorum inşallah iyileşir ve bir an önce tekmüğü koyarsınız eşinize.
Düşünün ki mesajlarında öyle yvşıyo millete, reelde neler yapmaz? Hem karnım doysun hem pastam dursun kafasında olduğu için size de çok ilgili. oyuna gelmeyin.

Yani bende şunu anlayamıyorum normal iş konuşuyorsun eyvallah silme mesela o isim soyismiyle hitap ettiği kıza inanmıyorum ki samimiyeti olmasın normal bir samimiyetse silme kalsın . Diğer sildiği kızlardan birinin mesajı duruyordu sonra silmiş mesela normal işti neden silersin ki ben görmeyeceğim sanıp sildi hadi problem olmasın dedin diyicem o kıza gidip tamam işte x soyadı şeklinde bir imalı konuşma geldi bana bu bile tek başına yeter de

Amin Allahın izniyle iyileşecek dualarınızı esirgemeyin . Buraya yorum yapan her kardeşimin de Allah yardımcısı olsun inşallah kalbine inşirah versin

Bence mesajları görsen de bir süre görmezden gel ve ekran görüntüsü alarak takip et. Yanlız kız arkadaşları da bir acaipmiş, sevgilisi/eşi olan bir erkek benimle başbaşa resim paylaşsa ben tepki gösterirdim. İş yerinde biraz laçka bir ortam var sanırım.bu durumda insan paranoyak olmasın da ne yapsın

Sürekli birdaha yaparsan affetmem diyip affetmişsiniz. Dolayısıyla oda sizi ciddiye almıyor artık. Bu huyunun değişmeyeceği ortada. Ya devam edip boş yere huzursuzluk çıkarmayacaksınız (zaten affediyorsunuz) ya bırakacaksınız.

Bu eski iş yerinde ilk olan olay sevgiliyken . Sonrasında ayrıldım zaten ama muazzam bir yalvarma ve tersi hareketler i oldu . Uzunca bir süre ama hep bir üçüncü kişi huzursuzluğu var üstümde üstüne işte evlendik bu öpücüklü para isteme hadi manken şeyinde babam denk geldi ama bu mesaj silme olayı beni irrite etti en son ki yazdıklarım felan işte . Kıza isim soyisim hitap etme sen nisan da girdin oraya hayırdır yani . Bir de ben mesela iş yerinde hocalar şöyle espri yaptılar diye gülerek anlatırım . Söylerim . İsmi dahi geçmiyor ben wp den silinen mesajda böyle işkilleniyorum böyle yazsa biri bana samimidir yani diye bir de normal iş konuştuğu şeyleri de silince felan geldiğimiz nokta burası

Benim çizgim hep belliydi sana uymuyorsa bana tamam deme yolumuzu çizelim dedim işte hep kadındab bekleniyor yapıcı olması şey olması . Toplumun dinamiği bu ama bunu kabul etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…