Kocamdan geçen ocak boşandım?

2 çocuğunun annesine evin yarısı kalmasın diye boşanma teklif eden şerefsiz kocaya bak sen.
Siz niye kabul ettiniz. Evin de yerin dibine batsın alma ev falan diyip boşanmasaydınız.
Daha ne okuyabilirim diyorum hep üst level geliyor.
Adam bir daha evlenelim deseniz zaten evlenmeyecekti büyük ihtimal. Amaç sizi bışayabilmekmiş büyük ihtimal. Yakında birini bulur sizi evden de kovar.
Bir şekilde kovulmadan siz evi ayırın yapacak başka bir şey görünmüyor

2 çocuğunun annesine evin yarısı kalmasın diye boşanma teklif eden şerefsiz kocaya bak sen.
Siz niye kabul ettiniz. Evin de yerin dibine batsın alma ev falan diyip boşanmasaydınız.
Daha ne okuyabilirim diyorum hep üst level geliyor.
Adam bir daha evlenelim deseniz zaten evlenmeyecekti büyük ihtimal. Amaç sizi bışayabilmekmiş büyük ihtimal. Yakında birini bulur sizi evden de kovar.
Bir şekilde kovulmadan siz evi ayırın yapacak başka bir şey görünmüyor
Çok dogru bir tespit bende biliyorum herseyi ve hayatıma bakmam gerekiyor

Maasiniz varmis, iki cocuk icin de nafaka isteyeceksiniz. Oyle bin lira verir giderim diye bir dunya yok.

Su an oturdugunuz ev kira mi?
yok mu gerçekten? emin miyiz?

adam dişinden tırnağından arttırıp biriktiren bir tipmiş, iyi bir nafaka vermeye zaten gönüllü olmayacak
mahkemeler de burada yazılıyor okuyoruz 2 çocuğu 3 bin lira filan veriyor nafaka olarak
24 maaş + 3 nafaka etti 27 bin, o da depozitodur aboneliklerdir, taşınmadır odur budur böyle şeyleri artık bir şekilde halletmiş olsun. nasıl olcaksa.

artı adam ilgilenmeyecek bu çocukları okula bırakacak-alacak ve işine yetişecek olan kadın
mecbur ev-okul(lar)-iş üçgenini idame ettirebilecek yerde, kadın ve çocuk olarak yaşanabilecek muhitte ev tutacak.

kiraya verecek 15 bin
ısınma, cep telefonu elektrik aidat su 1500den az gelmeyecek - antalyada yaz boyu tek odada klima açarsa sırf bin lira zaten elektrik gelir de geçiyorum klima filan gibi lüksleri.
kendisi 1 dolmuşla gitse gelse işe herhalde ayda bin lira filan tutar o da hiç taksiye filan binmedi, geç kalmadı varsayıyorum.

şu anda kaldı 10 bin liradan az bi' para:

çocuklar dediğine göre 2 çocuk var en az 3 kişi, yeme içme üst baş hiç hasta olmasalar hiç dışarıda yemek yemeseler sizce ne kadar tutar ? yani ben tek yaşıyorum binlerce lira tutuyor da. ne biliyim kıytırık bi ayakkabı olmuş 500 lira. çocuklara sürekli okuldan birşeyler istiyorlar.
bu çocuklar kreşe mi okula mı gidiyor tam gün mü gidiyor bakıcı servis vs. ne olay var onu da bilmiyoruz. eşyayı bölseler eksik eşyasını nasıl alacak bilmiyoruz falan filan.

hani hiç bir ekstra çıkmazsa ucu ucuna karın doyurarak yaşar anca kadın... keşke boşanmak için belli bir miktar para filan isteseymiş o zaman durum başka olurmuş şu anda tehlikeli bir pozisyonda. adamın evden gitmesi, eşyaları filan kadına bırakması lazım mesela, lazım da o da bu çakallıkla asla gitmez bence.

o değil de boşanmış zaten nafakayı şu anda da ödüyor olması gerek zaten normalde :KK70:

konu sahibi, mahkeme nafaka tayin etmedi mi? yasal olarak onu ödemek durumunda bu adam.

X